Felicity varjab Tane eest oma kõhklusi pulmade osas. Ziggy ja Dean peavad toime tulema lapse sünni reaalsusega. Bree käsib Remil eemale hoida.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Uues elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Adela julgustab Marcelat. Aquilino ähvardab Hernandot. Francisca laiendab projekti.
Martini 14-aastane patsient Lena on raskelt haige. Teda aitaks vaid ema või isa doonorlus, tema vanemad on aga teadmata. Martin asub tüdruku vanemaid otsima. Ilmneb, et ema ei soovi oma tütart aidata. Lisbeth üritab talus mehevennaga võimalikult vähe suhelda ja nõustub Martiniga, et mees mõjutab Lillit liiga palju.
Rita tuleb mööda tänavat kodu poole, kui korraga kuuleb kusagilt karjumist. Ta üritab keldriaknast sisse piiluda, kust karjumine justkui kostis. Talle tundub, et ta näeb ristilöödud noort naist... Ta räägib oma kahtlustest Tammetsile. Igaks juhuks minnakse kontrollima. Majaomanik on meeldiv endine pastor Ragnar Kurg, keldri rentnik aga noor juuksur Jüri Kuusk. Rita juhusliku avastuse tõttu paljastatakse rendipettused ja mitu mõrva. Viktoril käib kosilane. Tammets lööb punase kaustikuga korda majja ja teda külastab peaminister. Arno mõõdab maailma.
CBI tiim peab uurima sõjaväebaasi lähedalt leitud naismeediku mõrva. Kahtlusaluseid on palju, kuna meedik tegeles stressijärgset traumat põdevate sõduritega.
ESSE H3:E10
Me elame aina kauem ja saaksime eluaja jooksul üles kasvatada mitu pesakonda järglasi. Aga kas seda peaks tegema ühe ja sama kaaslasega? Ilmselgelt tüdineme samast partnerist ning tänapäeva maailm soosib pigem katkiste asjade ära viskamist kui parandamist, see käib ka suhete kohta. Seega, kas truudus on tänapäeval enam üldse väärtus? Sellel olulisel teemal debateerivad: polügaamiast unistav abielumees akrobaat Vello Vaher, paljusid paare liitnud pastor Peep-Ain Saar, podcasti saatejuht noor abielunaine Katrin Hinrikus-Karu, avatud abielus isiksusetüüpide häkker Kaido Kubri. Oma kogemusest avatud suhest räägib Elsa Levo. Truudusest laulab duo Eeva Esse ja Mihkel Raud.
„Žiguliga maailma tippu“ viib näitleja Tiit Suka ja saatejuhi Kristjan Ojangu vanade Žigulidega suurele tiirule ümber Skandinaavia. Eesmärk jõuda Euroopa põhjapoolsemasse tippu Nordkappi. Hooaja esimeses saates tuulavad Sukk ja Ojang kuulsal Helsingi kirbuturul, sõidavad võimsa hot-rodiga ning võistlevad kohalikus rahvaspordis – sääsepüüdmises.
Kalev on sunnitud oma Gruusiasse jäänud mineviku varjud ka Imbile paljastama. Grünberg ja Kahar on sunnitud uuesti käsile võtma juhtumi minevikust, kuid seekordne kriis ei jää kabinetiseinte vahele. Uurimise lõpptulemusest sõltub mõlema edasine karjäär ja appi tuleb võtta vanad tuttavad. Muutunud võimusuhted uurijate vahel muudavad aga uurimise veelgi keerukamaks.
Otse Postimehe uudised H2023:E396
Camila tahab Vanasillast lahkuda. Julietal tekivad kahtlused. Marcela jätab Matíase maha.
Otse Postimehe uudised H2023:E397
Kemal loeb Nihani päevikut. Emir laseb ema haiglasse viia ja palub neil teda mitte Galipiga kahekesi jätta. Kemal ja Nihan tülitsevad, sest Kemal tahab Denizi ära viia. Asu sõidab maamajja ja näeb Kemali ja Nihani koos. Nihan palub Kemalil kannatlik olla, kuni nad Emiri üle võidu saavad. Hakan lubab Zeynepil aidata tööd leida.
Otse Postimehe uudised H2023:E398
16-aastane Paula soovib saada profijalgpalluriks, kukub aga treeningul kokku. Martin tuvastab tüdrukul südamehaiguse. Alexander ei julge Verale lapsendatava poisi päritolu kohta tõtt rääkida. Martin tahab, et onu Ludwig talust jalamaid kaoks ja palub Lisbethil temaga tõsiselt rääkida.Jutt võtab ootamatu pöörde.
Otse Postimehe uudised H2023:E399
On 24. veebruar. Viktor Korolile algab päev lipuheiskamisega Toompeal. Berni Haller leiab hommikujooksu tehes pargist tundmatu mehe surnukeha. Berni satub ka ise mõrvakahtluse alla ning tema valdusest avastatakse pussnuga - samasugune kui see, millega ohver oli tapetud. Peaminister külastab Valentini haiglas. Bussipeatusest leitakse teadvusetu Sören Keskmaa.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Uues elurõõmsas mälumängusaates seigeldakse üle Eesti erinevatel festivalidel ja laatadel, külastatakse randu, hüpatakse sisse mõnda külapoodi ning otsitakse nutikaid inimesi, kellele esitada kuus põnevat mälumängu küsimust, millele äravastamisel ootab inimesi auhind. Muhedad mälumängud ja reportaažid suvisel Eestimaal. Saadet juhib Peeter Võsa ja telgitagustest toimetab auhinnatud saate „Õhtu!“ meeskond.
Endine seltskonnatäht Liis Lass on kodumaa tolmu ammu jalgelt pühkinud, kuid luksus ja glamuur pole tema elust kuhugi kadunud! Nüüd elab ja õitseb ta Singapuris - säravas linnriigis, kus tema koduks on mitmemiljoniline katusekorter ning sõiduriistaks endanimeline luksuskaater. Roald Johannson lendab sügishooaja avasaates Kagu-Aasia superrikaste paradiisi ning leiab eest rangete reeglitega metropoli, kus on keelatud muuhulgas nätsu närimine, e-sigareti tõmbamine ja, üllatus-üllatus, isegi lifti pissimine!
Krimi H17:E39
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Marie-Thérèse sünnitab lapse, kuid tegu pole kuninga lapsega. Philippe tahab liituda Hispaania sõjakäiguga. Kuningas alandab Montcourti.
Üks mereväelane sureb treeninghüppel, kui tema langevari ei avane. NCIS meeskonnaga liitub Kate, kes asub kohe juhtumi kallal tööle. Lisaks mõrvarile ja ta meetodile õnnestub neil tuvastada ka seos uimastitega.
FBI* H1:E17
Maggie ja Dana proovivad õiglust jalule saada, otsides sarimõrvarit, kes jättis kõigi oma ohvrite peale võika jälje. Samas kammitseb linnapea juurdlust, et vältida majanduslikku kahju.
Teletop H2:E3
Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.
40.aastane üksikema Liza unistab tagasiteest karjäärimaailma. Saatus viib Liza kokku noormehega, kes veenab naist, et viimane näeb välja palju noorem. Tõusnud enesekindluse ja sõbranna Maggie abiga valetab naine end 26-aastaseks.
Magnum arvab, et märkas oma ainsat tõelist armastatut Michelle’i, kellega ta Vietnamis abiellus, kuid kes arvatavalt pommitamise käigus hukkus. Tema meeleheitlikud otsingud peatab kutse naasta teenistusse ja anda Washingtonis tunnistusi.
Jamie valmistab seekord suussulava kanaroa oma eriliste küpsetatud ubadega. Buddy õpetab, kuidas erineva maitsega popkorni teha ja lõpuks näitab Jamie täiesti uut moodust avokaado serveerimiseks.