Taksojuhina töötav Audrey on kolleegide ja klientide seas väga hinnatud. Keegi ei aima, et naine kaotas vaid aasta tagasi õnnetuses poja Nicholase. Audrey otsustas poja organid loovutada ja nüüd tuksub Nicholase süda ühe teise noormehe rinnus. Kui Audrey noormehega kohtub, tekib tal kahtlus, kas tegu oli ikka õige, sest võõras ei näi enda elu üldse hindavat.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Uus tõsielusari! Kaheksa linnakärast kaugel elavat vallalist eestlast hakkavad telesaates otsima kaaslast, kellega koos veeta ilus Eestimaa suvi ja miks mitte kogu elu. Avasaates saame tuttavaks viie mehe ja kolme naisega, kes elukaaslast otsima hakkavad ning saab teada, kuidas nendega tuttavaks saada.
Rikas Eesti tutvub sel korral Gruusia mehe Mamukeliga, kes omab Tallinna vanalinnas restorani ja naudib siin ragbi mängimist. Koos Jüriga jäädakse aga autoga lumme kinni ning teineteisele toetudes tuleb lähedal asuvas metsas ellu jääda.
Kas olete kuulnud midagi Ansiaugust ehk Maksamerest? Vähesed saarlasedki teavad, et see on koht, kus kanged saare nõiad saatanaga pidu panemas käinud. Peeter Võsa võttis südameasjaks välja selgitada, kus see Maksameri asub ning mida siis kuradile külakostiks viia - ega mitte ometi armulaualeiba? Kui nii, siis tuleb sõita Kõrusele, külla Jaanusele. Just siin asub Saaremaa vanim ja töökorras tuuleveski.
Üürnik osutub petiseks ja ees ootavad suured võlad. Lahendust ei paista kusagilt. Samas on veri paksem kui vesi ja hädas hoitakse kokku. Abi on kõigist - niipeasmuna Paulist, kui äiast. Kriisid liidavad inimesi. Kui kaotad midagi, alles siis saad aru, kui tähtis see tegelikult oli. Pärast turbulentseid aegu ei igatse enam muud, kui saaks vaid rutiini.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Tänases erisaates hakkavad heategevuse eesmärgil võidu kokkama sportlik ja särav laulja ning hobikokk Luisa Rõivas koos tütre Miina Rihannaga. Ja nende vastasteks köögis on armastatud laulja, saatejuht ja (katsetajast) kodukokk Jüri Pootsmann koos oma ema Maritiga.
Tema perekonna heaks töötavad koduteenijad ja lapsehoidjad, koristajad ja kokad, aednik ja autojuht. Tal on edukas abikaasa Arthur ning armas poeg Max. Roald Johannson toob teieni loo suurest suhkruroo farmist Brasiilias, kuhu üks taibukas eestlanna Kadi jõudis pisikesest Nurkse külast, Lääne-Virumaalt ning elab nüüd ilusat ja ihaldusväärset elu Lõuna-Ameerika ühiskonna koorekihis.
Vaimukad sketšid, mida edastavad armastatud Eesti näitlejad Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita.
New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed.
Otse Reporter+ H2023:E38
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E11
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Emadepäeva erisaates võtab 43. aastaselt taas emaks saanud saatejuht Eda-Liis Kann letti neli tuntud julget naist, kes on samasuguse imeteoga hakkama saanud. Esmakordselt näeme teleekraanil tipp-poliitik Keit Pentus-Rosimannuse peagi kahe aastaseks saavat tütart Itit. Keit Pentus-Rosimannus pidi kümme aastat ootama enne kui pisikene tütrekene Iti otsustas tema ellu tulla. Kuidas kasvavad aga miljonäride lapsed? Suurärimehe Joakim Heleniuse abikaasal Evely Heleniusel tuli harjuda eluga, kus sind ümbritsevad koduabilised ja lapsehoidjad. Mitmekordne vanaema Hille Karm sai kaksikute emaks 51. ja vanaisa Ilmar Taska taas isaks 65. aastaselt. Perekond Taskade väsimatut energiat pole suutnud pidurdada ka perre sündinud kaksikud Lea Petra ja Leo Peteri, kes saavad augustis viie aastasteks. Ekraanile tuuakse ka pikka aega esilehtedelt kadunud endine tennisekuulsus ja seltskonnatäht Helen Laupa, kes sai emaks 41. aastaselt.
Teie ees on televaatajate südamed võitnud muusikalise võistlussaate kõige säravamad ja andekamad etteasted. Hulljulge väljakutse võtsid vastu kaheksa tippartisti, kes esitasid erinevates muusikastiilides maailmakuulsaid hitte. Kokkuvõte hittsaate äsja lõppenud esimesest hooajast.
FBI H1:E15
Wall Streeti eliit paistab olevat sattunud saripommitaja sihtmärgiks. Maggie ja OA otsivad kättemaksule pühendunud kahtlusalust, samas kui Dana on hädas Spencer Briggsi, konsultandiks värvatud upsaka profileerijaga.
Kes armastab templeid ja paleesid, see leiab oma paradiisi kindlasti Indiast, sest uhked ehitised tervitavad rännumehi igal sammul. Isegi kui kogu ajaloo keerdkäiku ühe või teise lossi puhul ei jõua jälgida, jutustavad asjad ise teinekord vägagi põnevaid lugusid. Tuleb vaid osata kuulata ja Jõekalda seda salajast kunsti valdab!
Põnevusmärul! Mike Banning on hea agent ja presidendi kaitsja, kes on korduvalt nässu ajanud terroristide plaanid. Kuid nüüd plaanivad terroristid temast lõplikult vabaneda - ta lavastatakse süüdi presidendi elu kallale kippumises. Ka ta kaastöölised on segaduses ja ei usalda teda. Banning peab välja uurima, kes ja miks on selle vandenõu taga ning lisaks peab ära hoidma plaani presidendi lennuki õhkimiseks. Film ei sobi alaealistele.
Victor on edukas palgamõrvar, kes elab kodus koos oma emaga. Kui ta ühte oma järjekordsesse ohvrisse armub, säästab naise elu. Samal ajal saab ta endale noore praktikandi, kes peab teda eksikombel eradetektiiviks. Üritades lõbustada neid kahte uut inimest oma elus, püüab ta samaaegselt nurjata ka ühe oma õnnetu kliendi mõrvarlikke kavatsusi.
Johnil on Heatheri suhtes kahtlane sisetunne. Marilyn tunneb end alandatuna. Tane kadestab Ziggyt tolle kasvava pere pärast.