Toniole tehakse ootamatult ahvatlev tööpakkumine Münchenist. Ta ei suuda kuidagi otsustada, mida teha. Julia ei tea midagi Tonio kõhklustest ja tegeleb pühendunult Heike Sageri probleemidega. Vabal ajal saab ta üha tihedamini kokku Felixiga. Tema vanemate kõrvus helisevad juba pulmakellad.
Luc ja Theo on parimad sõbrad, kes on jäänud kinni ajasõlme, kus iga päev on seesama esmaspäev. Seepärast rokivad poisid iga päev nõnda, nagu oleks see laupäev!
Lustiline animafilm! 20 000 aasta eest oli maailm kattumas jääga ning loomad põgenesid pealetungiva külma massi eest. Sel ohtlikul ajal moodustub kõige kummalisemat sorti kari, mille liikmeteks on juhmivõitu laiskloom Sid, pahuravõitu mammut Manfred ja kurikaval tiiger Diego. Neid seob soov viia eksinud inimlaps tagasi oma vanemate juurde. Seistes silmitsi lugematute ohtudega, liigub see kirju seltskond läbi koomiliste sekelduste sammhaaval oma eesmärgi suunas.
Suureoja talupere kutsub naabrid appi, et ära teha lambakasvatajate suve tähtsaim töö. Kõik loomad vaadatakse ükshaaval üle ja noored jäärapoisid eraldatakse emadest. Kõigepealt tuleb ligi 150-pealine kari aga kokku ajada ja see ei ole niisama lihtne. Käsitööhuviline Marili õpetab naabrinaistele lambaluudest ehete tegemist, sest loomast tuleb ära kasutada kõik mis võimalik. Tüdrukute kamp koguneb samal ajal Kosel, et teha üks hiiglaslik mudaliuväli.
Hooaeg H2023:E18
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
Rooli võim H2023:E18
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Eeva Esse-Sõõrumaa küsib, kui hästi on kaitstud Eesti munarakudoonorid. Madis Kimmel viib vaatajad esmakordselt Puiatu erikooli suletud uste taha. Neeme Raud otsib lahendusi inimeste keskendumisprobleemidele.
Koos saatejuhtidega astuvad vastamisi Tähtede tähe staarid, mitmekülgne laulja Synne ja uus üllataja muusikataevas Tõnis Sarap, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Avameelne erisaade uurib, mis tunne on olla kuulsa vanema laps Eestis? Avab see uksi ja on tiivustavaks jõuks või hoopis pommiks jala küljes? Kes jääb oma vanemate varju ja kes varjutab oma vanemad? Mis tunne on lapsel meedia valvsa pilgu all läbi elada vanemate abielulahutus või lein? Sõna saavad Ervin Abeli poeg Margus Abel, Ivo ja Reet Linna koos poja Robertiga, koreograaf Märt Agu, Merle ja Kalle Klandorf koos tütre Heili Klandorfiga, Edgar Savisaare poeg Erki Savisaar, Liis Lemsalu, Lauri Pihlap ja paljud teised.
Suures muusikalises telesaates on oma erinevaid lauluoskusi näidanud hulgaliselt auhindu noppinud Stefan Airapetjan, multitalent Jaagup Tuisk, mitmekülgne laulja Synne Valtri, suuri lavalaudu vallutanud andekas Getter Jaani, laulev näitleja Peeter Oja, uus üllataja muusikamaailmas Tõnis Sarap, tänavune eurolaulik Alika Milova ja hõbehääl Elina Nechayeva. Tänases põnevas finaalieelses erisaates vaatame, kelle lauluoskused on etteantud žanrites rohkem säranud ning kuidas valmistutakse otsustavaks viimaseks etteasteks. Piilume saate telgitagustesse ja saame vihjeid selle kohta, mis meid finaalsaates ees ootab!
Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Neljanda hooaja viimases, heategevuslikus erisaates panevad oma kokandusoskused proovile lauljatar, koolitaja ja kirglik reisija Laura Põldvere koos ema Martinaga ning gurmaanist saatejuht Keili Sükijainen oma ema Annelyga.
Helesinised laguunid, troopilised palmisaared ja kuum päike - need on enamikule inimestest unistuste sihtkohad, aga Eesti tuntuimatele maailmaränduritele Juhani Särglepale ja Katri Palmile täiesti tavaline argipäev. Roald Johannson kohtub kaugel Bali saarel viimaste aastate popimate Eesti suunamudijatega, kelle elu on nagu üks pikk ja lõputu puhkus. Nad teevad seda, mida naudivad ja naudivad seda, mida teevad!
Komöödiafilm kolmest edukast mehest, kelle elu pöördub pea peale hetkest, mil nende korteri ukse taha pannakse korv beebiga. Seni muretut elu veetnud koomiksikunstnik Michael ja arhitekt Peter satuvad neile sootuks uuelaadsetesse probleemidesse, sest ootamatult nende ukse taha pandud lapse isa näitleja Jack on parasjagu filmimisel. Nii ei jää paadunud poissmeestel üle muud, kui asuda beebit kasvatama.
Politsei saab järjest teateid uue peodroogiga seotud noorte surmadest. Haarangu käigus võetakse vahele ostja, kes osutub tegelikult uueks politseitöötajaks Alexandriks. Nora teeb talle teene ning mehel on võimalus vastuteene teha, kui Nora tütar Anna peo käigus kadunuks jääb.
Põnevusest pakatav armastusfilm viib meid 1917. aastasse. Euroopas möllab Esimene Maailmasõda ja Eesti idapiiri taga pulbitseb revolutsioon. Noor kunstnik Toomas Haava naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga, kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat. Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu.
Eesti kangetel rännumeestel avaneb erakordne võimalus, millest tavalised Indiat külastavad turistid võivad vaid unistada - neid kutsutakse Jaipuri kuningapaleesse, et isiklikult kohtuda päris kuningaga. Nagu Indias ikka, ootamatusi juhtub ka kõige vähem ootamatutes kohtades. Indias on Eesti sööki päris keeruline leida, kuid matkajad leiavad lahenduse üleilmses kiirtoiduketis. Burgerid ja friikartulid peaksid igas maailma nurgas ühtemoodi maitsema, kuid India üllatab ka siin.
Helesinised laguunid, troopilised palmisaared ja kuum päike - need on enamikule inimestest unistuste sihtkohad, aga Eesti tuntuimatele maailmaränduritele Juhani Särglepale ja Katri Palmile täiesti tavaline argipäev. Roald Johannson kohtub kaugel Bali saarel viimaste aastate popimate Eesti suunamudijatega, kelle elu on nagu üks pikk ja lõputu puhkus. Nad teevad seda, mida naudivad ja naudivad seda, mida teevad!
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.