Marie Franklin on mälust kustutanud mõne aasta tagused kurvad sündmused, kuna ei taha, et miski meenutaks talle suurt kaotust. Naine ei usu, et mälestuste sellise allasurumisega teeb ta kahju nii endale kui oma pojale. Marie naaber peab seda vaid kurvastusega pealt vaatama, kuna Marie ei taha tema nõu kuulda võtta. Alles siis, kui Marie poeg Thomas on sattumas trellide taha, hakkavad naise silmad avanema ja ta asub lõvina oma poja eest võitlema.
Smurfid H1:E49
Pärast järjekordset õnnetust otsustavad Koba ja Rumaluke loobuda tuletõrjes töötamisest. Kui nende asemel tööle asunud Smurfiina saab ülesannetega suurepäraselt hakkama, panevad kadedad smurfid pead kokku, et ta tööst loobuma panna
Smurfid H1:E50
Gargamel jätab metsa peegli, mis lukustab igaühe, kes sellesse vaatab, maagilisse kabinetti. Paraku toob Eputis peegli külasse ja nii satuvad kõik smurfid lõksu.
Kui tiigriotsijad kogemata vulkaani sees koopasse kinni jäävad, saab nad päästa ainult Skye võimas helikopter, millega asutakse päästemissioonile.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
Jälg* H6:E11
„Jälg“ uurib sedakorda, kuidas on võimalik teha hoomamatult suured Rail Baltica ehitustööd võimalikult keskkonnasõbralikuks ning millised objektid missuguse jalajäljega juba tänaseks valmis on saanud. Lisaks on Tallinnas käimas põnev projekt „Test in Tallinn“, kus pealinnas tulevikku muutvaid rohetehnoloogiaid testitakse.
Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.
Hooaeg H19:E13
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Kuigi tänapäeva sõidukid on muutunud turvalisemaks, siis leidub jätkuvalt rohkelt inimesi, kes ei oska isegi turvavööd korrektselt kasutada! Või, kas teie teate, mis asendis peab autos peatugi olema? Või kuidas tuleb helkurit kanda? Novembrikuu "Liikleja" saates on fookuses turvavarustus, mille korrektne kasutamine päästab elusid. Saates saavad sõna Transpordiameti eksperdid ja pika kogemusega bussijuht. «Pöörlevas autos» paneb end proovile olümpiavõitja Katrina Lehis. Saatejuht on Jaanus Koort!
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Raul Ranne uurib, milline on seis Venemaa propaganda telekanalitega Eestis. Elo Mõttus-Leppiku otsekohene intervjuu olümpiavõitja Erki Noolega tänasest Eesti elust ja meie järeltulevast põlvest. USA tulevastest presidendivalimistest ja nende mõjust Eestile räägib Neeme Raud.
Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu sel hooajal kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Mart Juur, Andrei Zevakin, Estoni Kohver ning Franz Malmsten. Tänase saate külalisnõunik on Eestit 2023 aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel edukalt esindanud Alika Milova, kes saate lõpus peabki viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Noor hooldusõde Madison suundub New Yorki, kus ta hakkab perekond Grantide juures proua Olivia eest hoolitsema. Kohale jõudes selgub, et majas elab ka Olivia väimees John koos oma väikese tütrega. Johni naine Sarah on hiljuti õnnetuses hukkunud. Paraku ei saa John ämmaga just kõige paremini läbi ja rahu on selles majas võõrsõnaks. Madisoni huvi Johni vastu kasvab, kuid see ei meeldi Olivia arstile ja tema abilisele Emmale. Viimane viskab ka ise Johnile silma. Viimaks tuleb päevavalgele saladus hooldusõe Madisoni minevikust.
Otse Reporter+ H2023:E67
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Võitja loomusega Kristina Šmigun-Vähi koos sportliku poja Kristhor Tomiga on järgmiseks kokanduslahinguks valmis. Nende uuteks vastasteks on muusik Mihkel Mattisen koos tütar Emiliaga.
Piret Kalda on publikut võlunud värvikate rollidega nii teatris, filmis kui televisioonis. Lisaks on Piret kirglik reisisell ja hobikunstnik ning tähtsuse järjekord olnud elus alati paigas - kõigepealt pere ja alles siis töö. Mart Normet jõuab Piret Kaldale Sõrve poolsaarele külla täpselt päev pärast erakordset suvetormi, mil Eestis sadas rusikasuuruseid raheterasid. Kuidas on Piret end sisse seadnud oma teises kodus, Saaremaa kauges nurgas?
Sunset Manor on eaketekodu Brokenwoodis, mille uueks elanikuks on Alzheimeri tõbe põdev Edward Alderston. Ent Edward otsustab sealt põgeneda. Kui naabertänaval asuvast basseinist leitakse surnud mees, samuraimõõk seljas, muutub Edwardi leidmine oluliseks. Tapetu on Mitch Waterson, endine finantsfirma kõrge ametnik, kes oli vastutav mitmete miljonite kaotuse eest. Paljud oma säästud kaotanud vanurid, elavad nüüd Sunset Manoris.
Hitt-seiklusfilm Seanist, kes saab saladuslikult saarelt kodeeritud hädakutsungi. Koos kasuisa Hanki, kopteripiloodi ja tema imeilusa tütre kaasabil hakkavad nad otsima saart, et päästa sealne üksik elanik ja põgeneda enne, kui vulkaanid saare uputavad ja selle aarded igaveseks meresügavustesse viivad.
Kogupere hittkomöödia maailma rikkaimast poisist Richiest, kellel on kõik, millest üks laps eales unistada oskab - napib vaid omaealisi sõpru, kellega mängida. Kui üks jultunud kurikael tahab Richie vanemad kõrvaldada, et seejärel nende firma üle võtta, asub poiss koos ustava teenriga armutusse, põnevasse ja lõbusasse võitlusesse…
Piret Kalda on publikut võlunud värvikate rollidega nii teatris, filmis kui televisioonis. Lisaks on Piret kirglik reisisell ja hobikunstnik ning tähtsuse järjekord olnud elus alati paigas - kõigepealt pere ja alles siis töö. Mart Normet jõuab Piret Kaldale Sõrve poolsaarele külla täpselt päev pärast erakordset suvetormi, mil Eestis sadas rusikasuuruseid rahetrasid. Kuidas on Piret end sisse seadnud oma teises kodus, Saaremaa kauges nurgas?
Sel korral sõidab Võsavinkel Ida-Virumaale. Meid ootab külla Indrek, kellega koos sõidame Narva jõele ja püüame võrguga silmu. Hiljem valmistame ühe maitsva õhtusöögi.
Reporter+* H2023:E67
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.