Ebba on kirglik lugeja, üle kõige armastab ta Bianca Lundi raamatuid. Lundi raamatuid teab ta lausa peast, kuid isiklikus elus tal armastusega vedanud ei ole. Ootamatult saab ta endale üüriliseks pahura mehe, kes osutub kirjanikuks. Ühel õhtul avastab Ebba, et nad jagavad mehega armastust Lundi raamatute vastu. Kui mees on oma romaani lõpetanud, veedavad nad Ebbaga romantilise nädala. Peale mehe lahkumist avastab Ebba ehmatusega, et uue noore menuautori Lilith Holmi raamat kattub peaaegu sõna-sõnalt tema lemmiku Lundi viimase romaaniga. Plagiaadisüüdistus tekitab suure skandaali ja viib uute paljastusteni.
Smurfid H1:E51
Gargameli ja Papa Smurfi kehad lähevad vahetusse. Häbelik on ainus, kes saab aru, mis on juhtunud. Nüüd peab ta julguse kokku võtma, et Papat abistada.
Smurfid H1:E52
Poeet tutvustab Smurflillile poeesia kunsti ning nad lepivad kokku võistuluuletamise. Poeeti tabab aga ärevus, mis kahjustab oluliselt tema andeid.
Danny lumesahk haarab kogemata kontrolli kõigi sõidukite üle. Rocky jääb prügisaarele lõksu ja peab ise olukorrast väljapääsu leidma.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.
Legendaarse Mustamäe korterite seas peitub üks tõeline teemant, mille lihvimise ülesande Keili ja Merlin korteriomanik Kailile annavad. Merlini ideed on seekord nii suurejoonelised, et panevad korteriomanikku nii mõnelgi korral tõsiselt kahtlema. Samas inspireerivad need teda ennastki ette võtma veel projekte, mis lõpptulemuse täiesti erakordseks muudavad.
Sel korral sõidab Võsavinkel Ida-Virumaale. Meid ootab külla Indrek, kellega koos sõidame Narva jõele ja püüame võrguga silmu. Hiljem valmistame ühe maitsva õhtusöögi.
Piret Kalda on publikut võlunud värvikate rollidega nii teatris, filmis kui televisioonis. Lisaks on Piret kirglik reisisell ja hobikunstnik ning tähtsuse järjekord olnud elus alati paigas - kõigepealt pere ja alles siis töö. Mart Normet jõuab Piret Kaldale Sõrve poolsaarele külla täpselt päev pärast erakordset suvetormi, mil Eestis sadas rusikasuuruseid rahetrasid. Kuidas on Piret end sisse seadnud oma teises kodus, Saaremaa kauges nurgas?
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Võitja loomusega Kristina Šmigun-Vähi koos sportliku poja Kristhor Tomiga on järgmiseks kokanduslahinguks valmis. Nende uuteks vastasteks on muusik Mihkel Mattisen koos tütar Emiliaga.
365 päeva aastas mõnus päikesepaiste ja lõputu suvi… Planeedil Maa on vähe selliseid kohti, mis inimest niimoodi hellitaks, kuid pisike Maui saar Hawaiil on üks selliseid. Roald Johannson lendab teisele poole maakera ning leiab lummava looduse rüpest pensionär Malle, kes otsustas kolida Mauile sisuliselt päevapealt! Mis üllatus oli saatusel Mallele varuks, et ta otsustas 40-aastaselt kolida kõigile ootamatult Keilast Hawaiile?
Mia Maria oli vaid 23aastane, kui kuulis, et tal on 4. staadiumi vähk. Tal oli diagnoosiga väga raske leppida, sest vaid viis kuud varem sünnitas Mia kaksikud tütred. Pisibeebide kõrvalt astus naine karmi võitlusesse elu eest ning võitleb juba kümme aastat. "Südamesoov" asub täitma vapra ema suurimat unistust. Saatejuht on Keili Sükijainen.
Hittkomöödia hädavares Stanleyst, kelle elu muutub päevast, mil tema kätte satub ööjumal Loki mask. Selle pähe tõmmanuna saab kontorirott Stanleyst hoobilt supermän, kelle käevangu ilmub rabav kaunitar Tina ja kes teeb teoks Stanley kuitahes pöörased unistused.
Lea näeb ema haual meest, keda ta teab vanalt fotolt kui oma isa. Ema jutu järgi olevat mees rasedusest kuuldes põgenenud Austraaliasse, seetõttu otsustab Lea välja uurida, mis asju mees nüüd siin ajab ja võimalusel hankida testi jaoks tema DNA-d. Selleks peab elupõline purjetaja vastu võtma töö, millest tal pole õrna aimugi.
Otse Reporter+ H2023:E68
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E27
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Franz Malmsten. Seekord on külalisnõunikuna saates tuntud muusik Mihkel Mattisen, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Karl-Madis on vallandatud ja Terje on saadetud tema ametikohta täitma. Kadrile meeldib uus distsipliin, teised teevad Terje elu keeruliseks. Kadi ja Martini suhted lähevad järjest teravamaks. Nelik kutsutaks ehitusplatsile tööriistavargusi lahedama. Terje muudab karistuseks paarid ära, Kadri pannakse Martiniga paari. Tuleb välja, et ehitusplatsi vargus ei olegi nii lihtne juhtum ja selle taga võivad olla keerukad skeemid. Doris kutsub Tormi välja.
Grissom ja Sara kahtlustavad, et keegi labori töötajatest on reetur ning Max sulgeb selle peale kogu osakonna. Folsom ja Allie uurivad tervet jada mõrvasid, mis on aset leidnud kahtlases klouni-teemalises hotellis.
Põnev märulifilm võlgades abielupaarist, kes usub, et kõik nende finantsprobleemid lahenevad, kui nad leiavad oma surnud üürniku korterist sularaha. Ent nende elu satub ohtu, sest raha tahab tagasi saada ka varas.
Maffia, pokker, must raha – kõik see iseloomustab intrigeerivat põnevikku, mis põhineb ameerika kirjaniku George V. Higginsi bestsellerist krimiromaanil. Paradoksaalne, aga majanduskriis mõjus kõige rängemalt gängsteritele, röövides neilt nende ebaausalt teenitud raha. Ebaseaduslikud mängud on ainukesed järelejäänud kasumiallikad selles varimajanduses. Kui aga maffia kontrollitud pokkerimängus toimub röövimine, saadavad maffiabossid olukorda lahendama oma jokkeri – armutu "musta pesu pesija" Cogani.
Kuldvillak* H2023:E27
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Võitja loomusega Kristina Šmigun-Vähi koos sportliku poja Kristhor Tomiga on järgmiseks kokanduslahinguks valmis. Nende uuteks vastasteks on muusik Mihkel Mattisen koos tütar Emiliaga.