Paistab, et kõigil superkangelastel, välja arvatud teismelistel titaanidel, on oma film. Robin on olukorrast nii ärritunud, et on võtnud nõuks peaosa asemel mängida hoopis kõrvalrolli. Noored titaanid asuvad oma paari hullu ideega Hollywoodi vallutama, et lõpuks suurele ekraanile pääseda. Asjalood lähevad peagi hapuks, kuna superpahalane püüab planeeti samal ajal endale allutada...
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Galileo H2020:E400
Avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Populaarteadusliku nutisaade kiikab meid ümbritsevasse põnevasse maailma, kajastades rabavate kaadrite ja uskumatute lugudega teemasid, mis ulatuvad tehnikast spordini ja autodest reisimiseni. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Vahva kahe lapse ema Heidi on pärit suurest ja kirjust perekonnast, kes alalõpmata reisivad ja mööda maailma laiali on. Ometi on nad kõik hingelt saarlased ja seda joont püüab ka Heidi läbi kogukonna ja perekokkutulekute oma lastesse kasvatada. Sel nädalal teeb Heidi lisaks remondile Umale suure sünnipäevapeo, aitab organiseerida heategevuslikku lasteaialaata, süstib lastesse kogukonnatunnet Saaremaa laulupeol ning tähistab koos kogu oma suguvõsaga oma ema juubelit. Juuni alguses tähistab sünnipäeva ka Heidi ema ja Pajuvärava talu külastab kogu tuntud Hansode pere.
Sel korral kohtub Peeter Võsa Rauliga, kes kogub iidset põllumajandustehnikat ja restaureerib Vene rauda. Üllatusi on mitmeid, sest nii mõnigi eksponaat jätab saatejuhil suu ammuli!
Täna läheme kaheks päevaks ja üheks ööks külla Eesti ühele kõige rikkamale ja mõjukamale inimesele. Urmas Sõõrumaa on mees, kes elab justkui mitut elu korraga. Ühest küljest on ta edukas ettevõtja, parteide rahastaja ning Eesti Olümpiakomitee president. Teisest küljest on ta mees, kes ei karda rääkida energiatest, eelmistest eludest, pendeldamisest ja muust, mida peetakse ebaratsionaalse maailma osaks. Saatejuht Mart Normet uurib, kui mitu inimest mahub ühe inimese sisse. Saate meeskond: Anne-Mari Müller, Madis Reimund, Tanel Paats, Kaarel Kokemägi, Kullar Viimne, Ave Lepik.
Budva vanalinn Montenegros pole üldse kehvem kui uhke Dubrovniku vanalinn Horvaatias. Saates käib Andres Dvinjaninov mõlemas linnas. Et Montenegrost Horvaatiasse jõuda peab sõitma praamiga ja muidugi ületama Euroopa Liidu piiri. Budva lähedal saab valida 17 rannast, kus aega veeta. Kõige populaarsem on rand nimega Jaz. Siin on esinenud mitmed maailma popstaarid alates Madonnast ja lõpetades Rollingutega. Meie hotell Avala on lausa Budva vanalinna müüri kõrval ja samas ka rannas. Hotelli basseinis ujudes saime nautida linna panoraami. 1979 aasta maavärinas sai Budva linn kõvasti kannatada, kuid kohalikud taastasid selle täpselt ja kiiresti. Sellistes kõik hinnas hotellis mõtiskleb Andres Lenini kommunismi definitsiooni üle. Nende hotellide basseinides elaksid nagu kuldkalakesed. Sul tarvitseb vaid midagi soovida ja juba su soov ongi täidetud.
Aasia patupealinnas Pattayas ei jää ilmselt täitmata mitte ükski sinu salajastest unistustest, sest siin on absoluutselt iga nurga peal striptiisibaarid, paljastavad show’d, ööklubid ja mida kõike veel! Roald Johannson otsib aga sellest nurjatust naudingute kantsist üles Eesti mehed, kes on siin aastaid ajanud kõrtsiäri ning on võlutud selle ulaka linna saladustest.
Sunset Manor on eaketekodu Brokenwoodis, mille uueks elanikuks on Alzheimeri tõbe põdev Edward Alderston. Ent Edward otsustab sealt põgeneda. Kui naabertänaval asuvast basseinist leitakse surnud mees, samuraimõõk seljas, muutub Edwardi leidmine oluliseks. Tapetu on Mitch Waterson, endine finantsfirma kõrge ametnik, kes oli vastutav mitmete miljonite kaotuse eest. Paljud oma säästud kaotanud vanurid, elavad nüüd Sunset Manoris.
Mägidoktor H15:E210
Kõrgepinge insener Franz töötab suurtel kõrgustel ja tunnistab Martinile, et kannatab pearingluse all. Lisaks avaldab mees Martinile oma kauaaegse tõsiste tagajärgedega saladuse. Martin leiab end dilemma ees, sest tal on vaikimiskohustus. Rase Franziska on koomas ja tema ema kannab Martini peale viha ning ei luba meest oma tütre lähedale.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Kuldvillak H2022:E305
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Kevadel esimest korda Eesti televaatajad pahviks löönud ja aasta parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud „Ma näen su häält“ pakub tippklassi meelelahutust ka sel sügisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad endiselt meelelahutaja Grete Kuld, humorist ja melomaan Mart Juur, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin, räpipundi "5 MIINUST" liige Estoni Kohver ning uue püsinõunikuna ka komöödianäitleja Tõnis Niinemets. Saadet juhib võrratu Piret Laos.
Meelelahutussaate "Ma näen su häält" jätkusaade, kus saame põhjalikumalt tuttavaks saates osalenud tundmatute lauljate ja teesklejatega. Samuti piilume megasõu kaadri taha, kus kuuleme põnevaid fakte osalejate kohta ja lauljate tipptasemel etteasteid, mis saatesse ei mahtunud.
Meeskond töötab selle nimel, et päästa Serbia mafioosode poolt röövitud arvutiekspert.
Võimsalt suurejooneline film on inspireeritud vana testamendi loost ning räägib vaprusest, ohverdusest ja lootusest. Noa on tavaline mees, keda painavad aga ilmutused katastroofilisest üleujutusest, mis hävitab kogu Maa. Nägemusist sunnituna hakkab Noa ehitama tohutusuurt laeva, et päästa süütud...
Kassahitist põnevik politseinikust, kes peab vaid 16 kvartalit eemal asuvasse kohtumajja toimetama pealtnäha tavalise tunnistaja. Jack on vana ja väsinud politseinik, keda vaevavad lisaks muudele hädadele ka haige jalg ja tõsine alkoholiprobleem. Järjekordsel raskel hommikul saab pohmellis vaevlev mees ülesande toimetada kohtusse pisisuli Eddie, kes peab kohale jõudma hiljemalt kella kümneks. Sellest lihtsast ülesandest saab aga tõeline kannatuste rada, sest manuka jutt võib hävitada mitme mundrikandja elu. Seda aga Jacki kolleegid endale lubada ei saa.
Kas Mackenzie on endiselt Arisse armunud? Roo ei taha õnnelikku peret mängida. Theo pole huvitatud perekonna taasühinemisest. Dean tahaks Paratasid aidata, aga kuidas seda teha?