Marko Matvere viib merehuvilisi taas Eesti vetele ja rannikule seiklema. Hooaja avasaates sõidab ta Lõuna-Eestisse, et hakata koos tuhandete matkajatega Võrust Peipsi poole sõudma. Kas ja kui kiiresti suudab Marko läbi teha 100 kilomeetri pikkuse Võhandu maratoni? Ja millised kaunid paigad talle teele jäävad?
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Cristóbal naaseb külla. Hernando nõuab Camilalt aru. Rogelia kahtlused üha süvenevad.
Noored Felix ja Lina tahavad veeta romantilise öö mägihütis. Nad räägivad oma plaanist vaid Markusele, kes ei tohi sellest nende vanematele rääkida. Öö lõpeb dramaatiliselt: mägihütt süttib põlema ja Felix saab raskelt viga ja ka Lina vajab hemofiilia tõttu arstiabi. Ees seisavad Johanna matused, kuhu tulevad ka Mia ja Tobias.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Otepääl toimunud mõrv ja käimasolev salaoperatsioon toob väikelinna kogu Kõsta meeskonna ja Kelgu. Toimuva jooksumaratoni käigus on kurjategijatel plaan mõrvata peaminister ning uurijatel tuleb kuritöö ära hoida. Pulk julgustab Bärbelit lapsega kohtuma, kuid saatusel on teised plaanid...
Pärast võiduajamisi leitakse hobuselatrist tapetud dzhoki Marussi laip. Esialgu langeb kahtlus tuntud hasartmängurile Vallile, kes Marussi hobuse võidule suure summa peale kihla vedas. Peagi selgub, et Valli ja Marussi varastasid jõuka arhitekti hinnalised maalid ja tegid raha pooleks. Fabbri küll arreteerib Valli, kelle relva kaliiber klapib dzhoki vigastustega, kuid dzhoki surma põhjuse selgudes tuleb tapjat mujalt otsida.
Tänases saates rändab Roald Johannson Lõuna-Ameerikasse külla Eesti perekonnale, kes müüs kogu oma maise vara maha ja kolis elama džungli veerele, Ecuadori troopikasse. Milline näeb välja elu kolme lapsega täielikus eksootikas ning kui suur roll on jumalal saatusliku valiku tegemisel?
Sel korral sõidab Peeter Võsa Peipsiääre valda, Nina külla. Ees ootab omapärane ja huvitav reportaaž sibulateelt ja näeme oma silmaga päris ehedat sibulakasvandust.
Troopika on Austraalia kõige põnevam, aga ka kõige ohtlikum piirkond. Siin elutseb kõikjal jõgedes ja ookeanis Austraalia hirmsaim kiskja – krokodill. Seega käime ujumas kiiresti ja ühekaupa – nii et üks ujub ja teised peavad hambuni relvastatult vahti. Kohtume dzhunglis haruldase ja kauni suure linnu – kiiverkaasuariga. Seda kõige ohtlikumas situatsioonis, kus isa valvab uudishimulikku tibu. Kiiverkaasuar tapab inimese täpse jalahoobiga. Seekord päästavad alalhoidlikud Andres ja Kristjan oma uudishimulikud vanemad.
Rogelia kahtlused süvenevad. Francisca muretseb Cristóbali naasmise pärast. Lucas teatab lahkumisest.
Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.
Mägipäästjad saavad teate, et mägihütti on jäetud imik, kelle emast pole jälgegi. Katharina hoolitseb imiku eest andunult, mis tekitab Markuses rahutust. Kas Katharina tahaks ka ise last saada? Peter survestab Emilit talu talle müüma, et teostada oma suurt köisteeprojekti. Kas Emili, Markus ja Katharina jäävad oma kodust ilma?
Ühes linnaäärses väikeses surnuaias juhtub koletu lugu, kui öö varjus kaevab keegi lahti ühe vana haua. Pulk ja Bärbel asuvad juhtumit uurima, samal ajal kui Postil ja Mardil tuleb tegeleda raamatukogus toimunud rööviga. Kõigi üllatuseks selgub, et need kaks juhtumit on omavahel seotud ning üsna pea järgneb ka kolmas kuritegu, külmavereline mõrv...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Saatesse saabub jokker ja lööb osaliste paarivahetusplaanid segamini. Maarja-Liis ja Gabriel lähevad esimesele romantilisele kohtingule, kuid neiu pole kindel, kas ta tegi üldse õige valiku. Jokkeri saabumispidu muutub ühe neiu jaoks õudusunenäoks.
Taystee saab fännikirju ja abi ühelt vanalt sõbralt. Piper teeb lobitööd, et Luschek taas kickball’i mängida lubaks. Aleida proovib uut müügitaktikat.
Psühholoogiline põnevik Frances'ist, kes leiab New Yorgi metroost käekoti ja tagastab selle prantslasest klaveriõpetajale Gretale. Hiljuti ema kaotanud Frances saab üksiku võluva vanaprouaga lähedaseks. Peagi aga selgub, et Greta pole sugugi nii helge ja Frances peab elu eest võitlema, et olukorrast eluga pääseda.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Taystee saab fännikirju ja abi ühelt vanalt sõbralt. Piper teeb lobitööd, et Luschek taas kickball’i mängida lubaks. Aleida proovib uut müügitaktikat.
Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann.www.teretulemast.tv
Bella saadab Chloele paki. Dimitri motiivid tulevad päevavalgele. Theo ja Chloe asuvad teele.