Eestlased on valmis startima Antarktika avastamise 200. aastapäeva puhul pikale ekspeditsioonile. Marko Matvere uurib mootorpurjeka Admiral Bellingshauseni ristimisel, millal ja kuidas plaanivad seiklejad Antarktikasse jõuda. Samuti seilab Marko Tallinna Vanasadama minevikus ja tulevikus ning jätkab kilupüüki koos traallaeva Ingel meeskonnaga.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Camila üritab Beatrizi ümber veenda. Cristóbal survestab Carmelot. Francisca palub Emilialt abi.
Martin Gruber saab äkitselt teada, et ta on Sonja 11-aastase tütre Lilli isa. Ta jääb Ellmausse ja avaldab vennale selle saladuse. Vendade vahel puhkeb äge tüli, mida Lilli pealt kuuleb. Ta kaob koos naabripoisiga ära ja satub õnnetusse. Vennad asuvad Lillit otsima. Kas nad suudavad ta õigel ajal leida?
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Hans esitab Kersti abil uurijatele jahmatava ultimaatumi. Mart, Pulk, Post ja Bärbel pole rahul, et Kõsta kaitseministriga diili teeb ning otsustavad edasi tegutseda ülemuse selja taga.
Itaalia salateenistus on ärevil, sest rahvusvaheline maamiinide vastane konverents saab pommiähvarduse, Kui leitakse surnult pommimeister Rocchi, ühineb komissar Fabbri meeskonnaga agent Gloria Savino. Pommimeister ei töötanud siiski üksi ja peagi satub ohtu Fabbri ise. Rexi abiga õnnestub viimasel hetkel hukatust vältida, kuid süüdlase tabamine ei osutu kergeks.
Maailmas ei ole just palju Eesti naisi, kelle prohvetiks on Muhamed ja kes palvetavad viis korda päevas Meka poole. Just selline tüdruk on aga Võrumaalt pärit Heleni, kes abiellus moslemist mehega, kolis Saksamaale ning võttis jäägitult omaks islamimaailma reeglid. Millist elu elab üks Lõuna-Eesti tüdruk moslemina Euroopa suurriigis, seda Roald Johannson sel korral uuribki.
Selles saates sõidab Peeter Võsa külla Haabneemes elavale Rein Kääpale. Rein on kirglik rannakalur, kes senimaani sihikindlalt oma rida ajanud. Täna on aga asjad nii kaugel, et mees otsustas oma kalapaadi olude sunnil müüki panna. Läheme rannakaluriga viimast korda veel merele!
Austraalia ja Eesti on nii mõneski mõttes sarnased. Nii meil kui neil elavad tublid ja tarmukad inimesed, kes soovivad olla maailmas esirinnas. Kui eestlastel on kiiking ja naisekandmine, siis Austraalias elame kaasa maailmarekordi püstitamisele charlestoni tantsimises ja võistleme mürgiste kärnkonnade võiduajamisel.
Carmelo tunnistab Severole tõtt. Ismael provotseerib Matíast. Candelal algab sünnitus.
Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.
Martin Gruber otsustab jääda Ellmausse. Äkitselt ilmub sinna tema tüdruksõber Julia, kes teatab talle Los Angelese kliiniku tööpakkumisest. Martin ei raatsi tütar Lillit maha jätta ja soovib jääda Ellmausse elama. Karjäärinaine Julia meelitab ka Lillit Ameerikasse kaasa tulema. Martini uus algus Ellmaus on täis mitmeid takistusi.
Hans Koolmeister teeb rabava ülestunnistuse. Manfred pole rahul Kõsta tegevusega ning otsustab kogu loo omal käel lahendada, mis viib aga traagiliste tagajärgedeni...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Sel korral räägime kunsti võltsimisest ja sellest, kuidas sajad kui mitte tuhanded inimesed arvavad, et nad on investeerinud hinnalisse teosesse aga tegelikult võib neil seinas olla hoopis odav võltsing.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Malevas on moodustunud kolm tugevat paari. Ülejäänute valikuvõimalused on ahtad. Leho, Arvi ja Kristi pole suhet leidnud ja teineteise leidmiseks on vähe võimalusi. Saatesse saabub uus osaline ja hirm kaaslase kaotamise ees teeb osalised närviliseks.
Piper teenib lapsehoidmisega. Aleida sunnib Hopperit ametikõrgendust nõudma. Juhuslikud narkootsingud ajavad Alexi närvi. Dayale tehakse pakkumine.
Western-märul! Pärast oma ema surma on töötu ja lahutatud Toby Howard kaotamas oma kodu pangale. Kui ta vanem vend Tanner Howard vanglast välja pääseb, asuvad vennad pangakontoreid röövima, et maksta pangalaenu isakodu päästmiseks. Samal ajal üritavad Texase korravalvur Marcus Hamilton ja tema adjutant Albert Parker ennetada varaste järgmist sammu. Film ei sobi alaealistele.
Kati on 22-aastane vanematest eraldi elav kaugõppetudeng, kes otsib kooli kõrvalt tööd. Tööotsingutel satub firmasse, kus õige pea hakkab selguma, et neiult eeldavat tavapäraste töökohustuste täitmise asemel ootab ülemus (Olaf Suuder) hoopis intiimteenust.
Austraalia ja Eesti on nii mõneski mõttes sarnased. Nii meil kui neil elavad tublid ja tarmukad inimesed, kes soovivad olla maailmas esirinnas. Kui eestlastel on kiiking ja naisekandmine, siis Austraalias elame kaasa maailmarekordi püstitamisele charlestoni tantsimises ja võistleme mürgiste kärnkonnade võiduajamisel.
Piper teenib lapsehoidmisega. Aleida sunnib Hopperit ametikõrgendust nõudma. Juhuslikud narkootsingud ajavad Alexi närvi. Dayale tehakse pakkumine.
Saates Eesti edulugu! tutvustame pika kogemusega edukat metsamajandamisega tegelevat ettevõtet Valga Puu OÜ-d. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Dean värbab endale informaatori. Theo ei pääse Dimitrist. Martha varjab Roo eest tõde.