Muhumaa mehed viivad merekaru Marko Matvere uisuga sõitma ja näitavad, kuidas rändas rahvas Kuivastu ja Virtsu vahet 100 aastat tagasi. Näeme ka, kui palju täpsust ja kiirust nõuab suure kruiisilaeva nagu Silja Symphony remont. Vahelduseks merele seikleb Marko Luunjas Emajõe kallastel.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Severo on lohutamatu. Hernando muudab meelt. Fe üritab Caridadi igati aidata.
Tänaval kukkunud Simon Jandl satub Gruberi praksisesse. Kuna tal on veidrad sümptomid ja ta lebas öösel külma käes, tahab Gruber teda täpsemalt uurida. Simon ei taha uue töökohaga riskida ja haiguslehele minna. Ilmneb, et Simon kadus 10 aasta eest ja elab nüüd alles 3 nädalat taas Ellmaus. Teda otsivad taga mehed, kel on temaga arved õiendada. Simoni elu satub ohtu.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Kõsta saab teada, miks Romiina rööviti. Pulk, Post ja Mart uurivad tuntud transiidiärimehe mõrva. Kõsta tunneb, et Kelk ei aita teda piisavalt ning otsustab omal käel tegutseda...
Komissar Fabbri läheb pianist Flavio Bonomi kontserdile, kes nõustub temaga pärast kontserti oma garderoobis kohtuma. Kuid pianist leitakse pärast kontserti tapetuna. Rex leiab asitõendi, mis heidab kahtlust Flavio noorele abikaasale ja politsei huviorbiidis on ka Flavio armuke Vittorio...
Roald Johannson on oma retkedel jõudnud Lääne-Gruusiasse, Kutaisi linna, kus kohtub eestlastega, kes on oma elus teinud hämmastava kannapöörde. Nad jätsid oma senise töö seljataha ning hüppasid Tallinna ärimaailmast sõna otseses mõttes Kaukaasia mägedesse - puhuma elu sisse mahajäetud teeistandustele.
Võsavinkel sõidab külla Tiidule. Tiit on ainukene eestlane maailmas, kes elab suitsutares ning valgust ammutab pirrutulest. Tiit on Mustjõe rahva kaitseingel, sest ehitas silla, tänu millele kohalik rahvas enam raudteel kõndides eluga riskima ei peaks. Enne silda hukkus raudteel mitu inimest aastas. Vald aga käsib mehel silla lammutada.
Nokkloom on pelglik vaiksetes jõgedes pesitsev loom, kes tüüpilise Austraalia fauna esindajana on kukruga ja muidugi mürgine. Kui maailmarändurid viisid ta kunagi Austraaliast Euroopasse, ei suutnud publik uskuda, et nokkloom päriselt olemas on, ning kahtlustasid, et rännumehed on eluka sensatsiooni tekitamise eesmärgil ise kokku liiminud.
Fe räägib Mauriciole Caridadiga juhtunust. Hernando lubab Damiáni aidata. Cristóbal tähistab edu.
Nihan teeb Emiri dokumentidest koopia ja viib Kemalile. Kemal ei võta neid vastu, sest kardab, et Nihan saab karistada. Ta lahendab probleemi oma võtetega. Emir asub tegutsema Kemali venna ja õe kaasabil, tahtes talle sel moel kätte maksta.
Martin Gruber peab ravima metsast leitud vigastatud Tanja Grünertit, kel on hallutsinatsioonid teda jälitavast hiigelsuurest karust. Gruber kahtlustab narkootikumide tarvitamist, ent sümptomid viitavad marutaudile, mis tähendaks naisele surmaotsust. Gruber ei taha sellega leppida. Algab jaht arvatavale marutaudis karule. Doktor Roman Melchinger üritab anda oma parima, et Martin ja ja Susanne kokku viia.
Romiina eest hoolitsetakse Soopalu majas hästi ja laps peab röövijat oma vanaisaks, samal ajal kui Kõsta on murest hullumas. Heleene toimetatakse turvalisuse eesmärgil Kõsta koju ning viimasele üllatuseks on naisest talle palju abi. Politseitöötajate peol kohtub Pulk Bärbeliga...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H14:E10
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Seekordses saates räägib võlakütt Lembitu Kitt Kuuuurijale, kuidas ta ligi 3 aastat põhjuseta trellide taga oli. Kas tõesti saadeti süütu mees vangi või on siin loos midagi enamat?
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Malevasse saabus jokker Agnes, kes saab tema esimeseks kaaslaseks ja kes peab uuele paarile ruumi tegema? Agnese tervituspeol läheb nii mõnigi mees liiale ja põletab silla ühisesse tulevikku.
Taystee kasutab oma uut positsiooni ära. Natalie õpetab Tamikale tabelite koostamist. Must Cindy ja Maria üritavad taastada suhteid inimestega, kellele nad on haiget teinud.
Ulmepõneviku tegevus leiab aset lähituleviku maailmas, kus puuduvad privaatsus, infopuudus ja anonüümsus. Meie isiklikud mälestused salvestatakse ja kuriteod on pea olematuks muutunud. Lahendamata mõrvu uurides avastab Sal Frieland noore naise, kes on süsteemist mööda pääsenud ja haihtunud. Tal pole identiteeti, minevikku ega ametlikke andmeid. Sal taipab, et kuritegevus polegi ehk lõppenud, vaid hoopis algamas. Salil tuleb leida ainult Tüdrukuna tuntud neiu, enne kui temast endast saab järgmine ohver.
32-aastane Liina on tüdinud igal aastal oma mehe Raivo vanemate juures jõulupühi veetmast ja tahab luua oma 3 lapse jaoks omaenda pere jõulutraditsioone. Raivo oma õe Kairi ja vanematega ei mõista Liina soovi ja algab tugev vastuseis ning peretüli.
Nokkloom on pelglik vaiksetes jõgedes pesitsev loom, kes tüüpilise Austraalia fauna esindajana on kukruga ja muidugi mürgine. Kui maailmarändurid viisid ta kunagi Austraaliast Euroopasse, ei suutnud publik uskuda, et nokkloom päriselt olemas on, ning kahtlustasid, et rännumehed on eluka sensatsiooni tekitamise eesmärgil ise kokku liiminud.
Taystee kasutab oma uut positsiooni ära. Natalie õpetab Tamikale tabelite koostamist. Must Cindy ja Maria üritavad taastada suhteid inimestega, kellele nad on haiget teinud.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Mia üritab enda külge klammerduvast Chloe’ist lahti saada. Mac ja Alf tülitsevad raha pärast. Dean kardab, et Mac on ohus.