Eestit külastab sel aastal 330 kruiisilaeva, Markol õnnestus ühele suuremale laevale pääseda ning kapteniga isiklikult laevale ring peale teha, et näha selliseid ruume, mida tavaliselt ei näidata! Kuhu viib Merevaate vaataja rannast leitud pudelikiri? Miks on Suur-Pakri tegelikult väiksem kui Väike-Pakri ja vastupidi? Uurime järele! Reporter Mari Tamm uurib Silja Symphony peal, kas muutus pärast laeva remonti on nii suur, et meeskond sai endale justkui uue töökoha.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Caridad süüdistab Mauriciot ahistamises. Beatriz tunneb end Damiániga ebamugavalt. Adela tahab tõtt teada.
Martini ekskihlatu Julia saabub Martini palvel Ellmausse. Ta on onkoloog ja peaks Martinit raskesti haige Jörg Dreisetli juhtumiga aitama. Taaskohtumine pärast aastast lahusolekut on külm. Jörgi vähk on kaugele arenenud. Kas ta suudetakse päästa?
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Pulk kohtab lapsepõlvesõpra, kelle ootamatu kadumine juhatab ta kurjategijast maakleri jälgedele. Soopalu ja Romiina püüavad üksteisele toeks olla, kuid olukord muutub järjest keerulisemaks...
Noor tehnikageenius tapetakse pealtnäha superturvalises majas. Laura ja ta meeskond peavad keerulise juhtumi lahendama enne, kui keegi varastab ohvri miljardi-dollari ideed.
Sul on taskus mõni üksik penn, kuid kuklas vasardab unistus edukast ärimehe karjäärist Lõuna-Ameerikas. Mida sa teed? Täpselt nii sõitis Tallinna lähedalt pärit Kristjan 16 aastat tagasi üheotsapiletiga Peruusse ning seilab nüüd, pärast aastatepikkust ränka tööd, elumerel pärituules. Roald Johannson võtab ette pika teekonna Peruu pealinna Limasse, et mõista kuidas ühest Eesti kutist sai teisel pool maakera edukas alpakanahkade vabrikant!
Seekordne Võsavinkel teeb sõna otseses mõttes ajalugu. Peeter Võsa kätte usaldatakse detektoriga leitud väärisese, mida Muinsuskaitseamet näeb esialgu sama palju kui oma kõrvu. Jüri Vlassov II viib meid aga Vigala Sassi väge täis radadele.
Väikeses külas Nefriitdraakoni lumemäe jalamil elab maailmakuulus hiina meditsiini arst doktor Ho, kelle vanus peaks olema tugevalt üle saja. Doktor Ho ootab omale välismaist õpilast. Soovijail palutakse kohale tulla. Tuuli ja lapsed tahavad kanda kinnitada - Tuuli minna doktori õpilaseks ning lapsed saada lõpuks ometi mänguasju. Mõlemad eeldavad paikseks jäämist. Kelle soov täitub?
Fe ei tea, keda uskuda. Camila kardab, et kaotab Hernando. Franciscale tundub juhtunu kahtlane.
Önder viiakse pärast auto alla jäämist operatsioonile. Tarik lubab nähtust vaikida. Kemali majja murtakse sisse.
Julia lahkumine Ellmaust läheneb. Martin kutsub ta ühisele õhtusöögile, kuna vajab head sõpra ja veidi lõõgastust. Monika Schneider tekitab Martini praksises paksu pahandust ja Martin soovib temast kuidagi vabaneda. Proua Schneider on aga kangekaelsem, kui arvata võis.
Pulga elu satub ohtu, kuid õnneks on keegi, kes oskab olla õigel ajal õiges kohas. Kõsta teeb kõik mis võimalik, et esitatud tingimusi täita ja Rommi tagasi saada. Mart annab Kerstile andeks.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H14:E11
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Maarja-Liis kahtleb kas ta tegi Siimu Gabrieli vastu vahetades õige otsuse. Armuvalu tuleb avalikuks ja paaridel tuleb suhted selgeks saada. Emotsionaalne Annika leiab võimaluse Leho korralikult läbi sõimata. Kuidas läheb Lehol ja Agnesel, kas neist saab maleva neljas paar? Malevlasi tabab šokk, sest suhted seisavad paigal ja Grete toob ootamatu sõnumi.
Ajal kui Piper taasühendab inimestega oma minevikust, vaatab Alex uuesti läbi oma romantiliste suhete ajaloo. Linda paneb Tamikat tähele. Caputo tunnistab üles oma üleastumised.
Märulipõnevik. Aastal 2028 on käimas kõige vägivaldsemad rahutused Los Angelese ajaloos. Meeleavaldajate ainus nõudmine on puhas vesi. Kogu selle kaose keskel on neli maskides meest, kelle katse panka röövida just ebaõnnestus. Sherman Atkins haarab aga ohjad enda kätte ning juhib oma venna Lev Atkinsi ning nende kaks kaasosalist pangast otse tulevahetusse võmmidega. Vigastatud Sherman ei näe muud võimalust ning viib nad ainsasse kohta, kus neil on võimalus ellu jääda – hotell Artemisesse, kurjategijatele mõeldud haiglasse, millest on teadlik vaid kitsas ring asjaga seotud inimesi.
Väikeses külas Nefriitdraakoni lumemäe jalamil elab maailmakuulus hiina meditsiini arst doktor Ho, kelle vanus peaks olema tugevalt üle saja. Doktor Ho ootab omale välismaist õpilast. Soovijail palutakse kohale tulla. Tuuli ja lapsed tahavad kanda kinnitada - Tuuli minna doktori õpilaseks ning lapsed saada lõpuks ometi mänguasju. Mõlemad eeldavad paikseks jäämist. Kelle soov täitub?
Ajal kui Piper taasühendab inimestega oma minevikust, vaatab Alex uuesti läbi oma romantiliste suhete ajaloo. Linda paneb Tamikat tähele. Caputo tunnistab üles oma üleastumised.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Jasmiin tõstab Xanderi enesekindlust. Rose leiab endas väikelinna politsei vaimu. Kas Ryder saab oma unistuste töö? Ebaõnnestumine mõjub Theole rängalt.