Sel nädalal uurib Marko Matvere koos hüdrograafidega merepõhja ja peab Eesti Mereakadeemias tõestama oma teadmisi mereteedel liiklemisest. Kruiisilaeva Isabelle kapten näitab, mismoodi manööverdatakse suure laevaga Riias Daugava jõel ja Rootsi saarestikus. Läheme Karepale kalale ning uurime, mis asi on rüsa.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Cristóbal ei jäta Carmelole valikut. Mauricio muretseb Fe pärast. Kõik üritavad Camilat lohutada.
Susanne lein on ääretu – ta peab matma kauaoodatud lapse. Martin ja Jörg tahavad mõlemad teda lohutada, kuid naine ei lase kedagi lähedale. Eriti Jörgi. Lilli on esimest korda elus armunud, mis ta isale üldse ei meeldi.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Tapetakse noor neiu, kes oli korvpallimeeskonna tantsutüdruk ning lootustandva noore korvpalluri tüdruksõber. Pullerits ja Kõrs avastavad, et spordis käib oluliselt suurem mäng kui see, mis palliplatsilt näha...
Teises osas uurib geniaalne eradetektiiv Patrick Jane, keda paljud kahtlustavad lausa selgeltnägemisvõimes, noore ettekandja mõrvajuhtumit. Paraku peab ta seda tegema saladuskatte all, sest ametlikult ei ole teda sellesse juurdlusesse kaasatud.
Eesti IT-riigi edulugu teame ja tunneme me kõik ning kuulutame seda suurima hea meelega ka kogu maailmale. Aga kas teadsite, et üks sihikindel Eesti naine on aidanud üles ehitada suure osa digitaalsest maastikust terves Aserbaidzhaani riigis? Roald Johannson sõidab Bakuusse külla IT-ärinaisele Jana Krimpele, kes töötas end üles ja jõudis tippu temperamentsete Kaukaasia meeste maskuliinses ühiskonnas.
Sel korral on Peeter Võsa oma reportaažiga Lõuna-Eestis ja teeb tutvust sealse eetrikultuuriga.
Vissarionlaste eluideaal on ühiskond ilma rahata. Meie pole sellega siiski arvestanud. Ent meilgi saab raha otsa. Kuidas saada söönuks, kui meie põld on alles viljade ootel, aga raha söögi ostmiseks ei ole?
Carmelo üritab Adelat ümber veenda. Fe külvab külas paanikat. Camila muretseb tuleviku pärast.
Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
Gruberite pere ei saa kuidagi rahu: Hans ja Lilli tülitsevad lõputult Sebastiani üle. Tüli mõjutab kõikide suhteid. Martin peab ravima raevuhoogude all kannatavat patsienti.
Kui pealinnas mõrvatakse üksteise järel inimesed, kelle tegudele järgnenud liiga kerged karistused riivavad ühiskonna moraalinorme, tekib uurijatel kahtlus, et mõrvade taga on mõni isehakanud õigluse jaluleseadja. Tegelik tõde üllatab aga ka paljunäinud Kõrsi ja Pulleritsu.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H14:E14
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Šokeeriva paaride vahetuse järel on malevlaste suhted nii sassis kui üldse olla saavad. Kuidas pettunud Gabriel, Marit ja Arvi malevas edasi olla suudavad? Kuidas paarisuhtekollaps mõjub ehitusele ja kas saunamaja saab üldse valmis? Värskelt teineteist leidnud Iiris ja Xavier ning Maarja-Liis ja Siim lähevad kohtingule ning saab selgeks, kas nad tegid ikka õige valiku. Selguvad finaalipaarid, kes pääsevad konkureerima 10 000 eurosele auhinnale.
Ülimalt meelelahutuslik ja ajalooliselt absoluutselt ebatäpne satiiridraama Katariina Suure tõusust naiivsest neiust Venemaa ajaloo kõige kauem valitsenud naisvalitsejaks. Esimeses osas reisib noor Katariina Venemaale, et abielluda keisriga. Pärast keisrinnaks saamist avastab ta, et keiser Peeter on tegelikult üks isekas hellik.Ta on igasugust lootust kaotamas, kuniks teenijanna Marial pakub välja plaani võtta Peetrilt troon. Oma värvide, dialoogi ja tegelaste rägastikuga on see üks televisiooni maiuspala, millest te ei taha ilma jääda. Peaosades Elle Fanning ja Nicholas Hoult.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik toob meieni loo, mis räägib endisest tippajakirjanikust ja tema kiiresti progresseeruvast haigusest. Näitleja haridusega endine tippajakirjanik Mart Pukk otsustas vabatahtlikult maha jätta senise toimeka elu valides viimaseks elukohaks hooldekodu. Neeme Raud selgitab, mis on poliittehnoloogia ja milliseid läbimõeldud ning viimse detailini lihvitud võtteid kasutavad poliitikud. Madis Kimmel uurib, miks rongijuhi amet oli õrnemale soole veel kümme aastat tagasi keelatud ja kuidas on saanud tänaseks ka see tööpõld naistele avatuks.
Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi.
Ülimalt meelelahutuslik ja ajalooliselt absoluutselt ebatäpne satiiridraama Katariina Suure tõusust naiivsest neiust Venemaa ajaloo kõige kauem valitsenud naisvalitsejaks. Esimeses osas reisib noor Katariina Venemaale, et abielluda keisriga. Pärast keisrinnaks saamist avastab ta, et keiser Peeter on tegelikult üks isekas hellik.Ta on igasugust lootust kaotamas, kuniks teenijanna Marial pakub välja plaani võtta Peetrilt troon. Oma värvide, dialoogi ja tegelaste rägastikuga on see üks televisiooni maiuspala, millest te ei taha ilma jääda. Peaosades Elle Fanning ja Nicholas Hoult.
Krimisari Bostoni politseijaoskonna uurijast Jane Rizzolist ja kohtuarstist Maura Isles'ist, kes erinevad teineteisest nagu öö ja päev. Ent sellegipoolest moodustavad need kaks äärmiselt vastandlikku naist suurepärase tiimi, kelle käes ei jää lahendamata isegi kõige meisterlikumalt sooritatud veretööd. Sarja avaosas tuleb naistel uurida mõrva, mis jäljendab nüüdseks rootsi kardinate taga istuva sarimõrtsuka käekirja. Olukord võtab plahvatuslikult ohtliku suuna aga siis, kui tõeline roimar vanglast põgeneb ja Rizzoli taas sihikule võtab, et lõpetada aastate eest pooleli jäänud tapatöö.