Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Adela mõistab Francisca kannatusi. Fe nõustub Mauriciole kõigest rääkima. Beatrizi käitumine häirib Matíast.
Hans kannatab, kuna Klara viibib oma eksabikaasa juures Itaalias. Hans on armukade ja trotsi täis. Martin üritab venna tuju tõsta, kuid olukord väljub kontrolli alt. Endine ekstreemkaljuronija satub hätta ning Gruberi vennad tõttavad talle appi. Hans saab päästmisaktsioonil raskelt vigastada ning teda tuleb kiiresti opereerida. Prognoos pole sugugi hea. Kas arstid suudavad ta päästa?
Caroline Williams on tuntud sotsiaalmeedia reisiblogija, kes saab ülesandeks külastada pika ajalooga jõuluparaadi New Mexicos Carte de Amori linnas. Caroline on pehmelt öeldes pettunud ülesandes, kuid läheb siiski ja tutvub ootamatult muusikaõpetaja Oscar Orizi, kes õpetab teda täiesti uutmoodi jõule nägema. Nende kaheteistkümne päevaga muutub kogu Caroline’i maailm.
Kirsika ja Kõrsi puhkus katkeb ootamatult, kui hotellis tapetakse tundmatu vene ärimees. Üllatuslikult selgub, et ohver on sama isik, kelle pärast ootas Pulleritsu ees salajane komandeering. Sündmuste keskmes on hindamatu väärtusega lihvimata teemant...
Galileo H2020:E413
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Keili Sükijainen ja Merlin Miido lähevad külla tublile paljulapselisele perele, kelle kodu ootab pühade eel tõeliselt hubaseks jõuluvõlumaaks muutmist. Pererahvas tegutseb Merlini juhendamise all innukalt ja seekord peab ka Keili käed külge lööma, et jõuaks nutikalt valminud kaunistused õigeks hetkeks valmis meisterdada. Pühademeeleolu lisab muusikaga Stig Rästa.
Rikas Eesti tutvub sel korral Gruusia mehe Mamukeliga, kes omab Tallinna vanalinnas restorani ja naudib siin ragbi mängimist. Koos Jüriga jäädakse aga autoga lumme kinni ning teineteisele toetudes tuleb lähedal asuvas metsas ellu jääda.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Lucía tutvustab Beatrizile oma religiooni. Mauricio langetab otsuse. Matías kaotab suure summa.
Emir hakkab Nihanit otsima ja ka haiglast naasvale Kemalile meenub Nihani telefonikõne. Ta kuulab häälsõnumi läbi ja asub samuti tegutsema.
Hansu jalg on pärast õnnetust jäik ning pole kindel, kas see hakkab taas normaalselt liikuma. Lisbeth peab talutööd ise ära tegema, kuna Martin saab muudkui väljakutseid. Kombain ütleb üles, kuid selle paranduseks napib Gruberitel raha. Lahenduse leiab üllatuslikult tütar Lilli. Doktor Gruber püüab aidata meest, kel on kogu kehas valud. Diagnoosi leida on keeruline ja Martin annab patsiendile alusetut lootust. Mehe seisund halveneb järsult ning tema elu ripub juuksekarva otsas.
Kõrs on Kirsika kadumise tõttu hullumas, samal ajal kui teised uurijad ja kohalikud politseijõud püüavad teha kõik, mis võimalik, et kurjategijad tabada. Lihvimata teemanti lugu saab põneva lõpu ja paneb punkti ka Kelgukoerte hooajale!
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Teeme avameelse ja ilma filtriteta tagasivaate ennustustele, mida meie ennustajad, selgeltnägijad ning vabamõtlejad möödunud aastal algavaks 12. kuuks tegid. Enneolematult täpsed ennustused - Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustatud tormid tabasidki Eestit. Elektrile ennustatud mitmekordne hinnatõus tuli. Tuli isegi ennustatud must auk. Ka hoiatus, et toiduhinnad teevad rekordi, läks täppi ning Kirsti Timmeri ennustus, et tuleb valitsuskriis läks ka täide. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Kodumaine hittkomöödia, mis tõi kinodesse ligi 190 000 vaatajat, tõustes sellega Eesti kõige aegade edukaimaks filmiks. Kooli lõpetamisest on möödas 25 aastat ja kolm kunagist klassivenda asutavad end klassikokkutulekule. Mardi, Toomase ja Andrese elus on pealtnäha kõik hästi, aga ometi on nende kõige eredamad unistused saavutamata jäänud. Et ennast argirattast korrakski välja tõmmata, otsustavad semud kokkutulekule eelneval nädalavahetusel linna peale möllama minna ja tunda end taas 18-aastastena... Film ei sobi alla 14-aastastele.
Katariinas tekitab nördimust see, et tema valitsusajal ei toimu Venemaal piisavalt tähendusrikkaid muudatusi. Püüdes kohut mugavustsoonist välja raputada, korraldab ta neile vembu, kaasates tõe paljastamiseks pärisorja.
Kodumaine komöödia kolmest sõbrast, kes otsustavad ühel päeval sõita Tallinnast kaugele Harakasaarele, sest Veikkol vajab seal lahendamist üks probleem. Tiit, kes pole sellisest maalapist varem kuulnudki, otsustab põgenemisega üles näidata mässumeelsust. Margus omakorda on tüdinenud turvalise pereelu rutiinist. Nii algabki kolme mehe sekeldusterikas teekond läbi kauni suvise Lääne-Eesti. Omamoodi päästemissioonina alanud retkest saab südamlik seiklus, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja kõik selle, millega salamisi ligi hiiliv keskiga mehed täitnud on.
Lucifer H2:E1
Lucifer ja Chloe uurivad dublandi mõrva, kuid Lucifer ei saa täielikult keskenduda, sest ta ema on põrgust põgenenud. Uus kriminalist Ella paneb proovile Chloe'i usu Luciferi. Amenadiel püüab taltsutada Luciferi metsikut poolt, kui nad mõlemad püüavad toime tulla Maze lahkumisega.
Kui noor sadamatööline leitakse surnult, avastab uurijate meeskond, et sadam on seotud maffiaga, mis võib neid juhatada Maura bioloogilise isani.
Vangla dushiruumis tapetakse noormees, kes oleks järgmisel päeval vabanenud. Jane'i suurim luupainaja, sarimõrvar Charles Hoyt tuleb lagedale väitega, et tal on tapja kohta infot.