Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Emilia ei usalda Franciscat. Cristóbal süüdistab Carmelot põrumises. Gracia toetab Adelat igati.
Martin suhtleb aina enam Lenaga ja kutsub teda mägimatkale, et näidata naisele kauneimat loodusvaadet. Matkast saab eluohtlik õudusunenägu, kui nad satuvad autoõnnetuse tunnistajateks. Nad üritavad kannatanu elu päästa. Algab võitlus ajaga. Hans tunnistab endale suure kurvastusega, et tema suhe Klaraga on lõplikult läbi. Kuna ta ei saa talus abiks olla ja tunneb end kasutuna, haarab ta pudeli järele. Kas Gruberid peavad talust loobuma?
Samantha naaseb oma kodukoha talvepidustustelt, et veeta jõulud isaga, kes on just treeneriameti maha pannud. Tema lootused vaiksele külaskäigule purunevad, kui ta avastab, et seal viibib ka tema NFL-i keskmängijast kooliaegne kallim Jake.
20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.
ESSE H2:E9
Sportlase töö on teha üliinimlikke pingutusi füüsiliselt, kuid vähem tuntud on sellega kaasnev vaimne surve. Miks osad tippsportlased murduvad soorituspinge all? Miks kipuvad rahvas ja meedia sportlasi lisaks tohutule füüsilisele pingutusele ka vaimselt viimase piirini ajama? Ja mis aitaks neil selle pingega toime tulla? Teemat mõtestavad lahti olümpiavõitja Erki Nool, spordipsühholoog Aave Hannus ja treener ja maailmameister Nikolai Novosjov. Oma kogemusi jagab laskesuusataja Grete Gaim.
Galileo H2020:E424
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Sel korral tutvub Jüri Iversoniga, kes on pärit Hongkongist ning elab Tallinnas 15-ruutmeetri suuruses korteris. Seejuures on tegemist tema elu suurima koduga, sest Hongkongis elatakse mitmekesi palju väiksemates korterites. Iverson pakub Jürile traditsioonilist hommikusööki, Jüri omakorda viib Iversoni sauna, kus teda pool tundi viheldakse ning siis seejärel külma merre hüppama sunnitakse.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Camila veenab Hernandot abi vastu võtma. Gracia üritab Adelat julgustada. Mauricio valmistub külast lahkuma.
Nihan küsib Tarikilt, kas too tappis Kareni. Kemal saab teada, et Banu andis Tarikile vale alibi. Tarik läheb Tufaniga tülli. Fehime tuleb Leyla juurde ja leiab sealt Nihani eest. Ta teatab, et Kemal ja Asu abielluvad. Nihan näeb Asut Kemali suudlemas.
Gruberite talu müümine on ukse ees. Hans ei näe enam millelgi tulevikku. Lisbeth on endast väljas ja kolib Susanne juurde hotelli. Martin on Lena ja oma patsientidega väga hõivatud ega suuda talu teemale keskenduda. Martin aitab 70-aastast saeveski omanikku Rudolfit, kes kukub mägimatkal. Rudolfil on suured mäluprobleemid ja ta tekitab palju segadust. Martini suhteteema on komplitseeritud, ta ei soovi praegu armuda, kuna mõtleb endiselt väga palju Andreale ja tema traagilisele surmale. Ta teeb Lenale ettepaneku avatud suhteks, millega naine tema üllatuseks ka nõustub. Hans istub haigena autorooli ja kiirustab talu müügi lepingule alla kirjutama. Juhtub traagiline õnnetus.
Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Kogupere kassahiti teises filmis on Harry Potter suvevaheajal, kui tema juurde ilmub majahaldjas Dobby, kes hoiatab, et ta sel aastal tagasi Sigatüüka kooli ei läheks. Sellest hoolimata naaseb Harry oma sõprade Roni ja Hermione juurde, et ühiselt ohtudele vastu astuda ning avastada, mis või kes on koolis toimuvate salapäraste rünnakute taga.
Elizabeth kuulutab, et Katariina laps sünnib 7 päeva pärast ja õukond alustab ettevalmistustega, mis hõlmavad ka Peetri ja Katariina vahelisi riitusi.
Aastal 120 e.m.a marsib Rooma Üheksas Leegion Flavius Aquila juhtimisel oma hinnalist kotkaembleemi kandes põhja suunas ja kaob siis udusse. Kuulujutud leegioni kuldkotka äkitsest ilmumisest hõimutemplisse jõuavad 20 aastat hiljem Flaviuse poja Marcus Aquila kõrvusse. Marcus asub koos oma orjaga ohtlikule teekonnale, et kuldkotkas üles otsida ja taastada oma isa tuhmunud au.
Vähihaige naine sureb segastel asjaoludel. Laura ja ta meeskond uurivad vähi üleelanute ja toetusrühmade maailma ning avastavad, et välimus võib petlik olla.
Lucifer H2:E4
Lucifer ja Chloe otsivad mõrvarit, kes mürgitas kaks noort. Maze veenab Chloe endaga välja minema. Uurija võtab seda kui sõpruseilmingut, kuid tegelikult on tegu Luciferi ja Maze kihlveoga. Hiljem võtavad viimased kaks vastu šokeeriva otsuse.
Röövi käigus tapetakse pangajuhataja ja Bostoni mõrvarühmal tuleb ühendada jõud reegleid armastava FBI agendi Anna Farrelliga, kellel on uurija Frostiga ühine minevik.