Aastavahetuse õhtul rokib lustlik uudistemagasin koos särava tiimiga väljas ja möllab koos rahvaga elumeres. Ühtlasi vaatab aasta viimane Reporter heatujuliselt mööduvale tagasi.
Kõik rõõmustavad Raimundo pääsemise üle. Marcela kannatab Matíase pärast. Lucíal on uus eesmärk.
Lisbethi jõud hakkab raugema, kuna Hansu seisund ei võimalda ema talus aidata. Lilli ei jaksa samuti liiga palju füüsilist tööd teha. Hansu vihavaenlane Distelmeier teeb Gruberitele ettepaneku talu üle võtta. Doktor Lena Imhoff kutsub Martini õhtusöögile, kuna soovib teda abi eest tänada. Õhtu võtab ootamatu pöörde, kui nende ette ilmub äkitselt Kahnweiler. Martin tuvastab seikleja Peteril ägedas faasis maksavähi. Patsienti suudaks päästa vaid maksasiirdamine. Ainus võimalik doonor oleks vaid patsiendi vend, kuid Peter keeldub vennalt abi palumast.
Jaquie ja Tyler kavandavad ideaalset jõuluteemalist pulma. Loomulikult läheb Jaquie plaan nurja, kui tema energiline perekond sekkub ettevalmistustesse ja nipsakas pulmakorraldaja protestina lahkub. Kuigi miski ei lähe ootuste järgi, saavad Jaquie ja Tyleri jõulupulmad palju meeldejäävamad, kui nad eales unistada oleks osanud.
"Kelgukoerte" paroodialavastus pakub puhast huumorit ja küllaga põnevust! Käes on vana-aastaõhtu ja peomeeleolus "Kelgukoerte" tegelased ei aima, et veel aasta viimastel tundidel tuleb neil paljastada pöörane vandenõu. Kurjategijaid eesotsas Suitsupääsukeseks maskeerunud ninamehega plaanivad vahetult enne euro tulekut hiiglaslikku pangaröövi. Eneselegi ootamatult leiavad end röövlite pundist ka Kelk ja Liisbet...
Roald Johannson jätkab oma seiklusi USA-s Los Angeleses ja kohtub läbi aegade ühe parima Eesti rulamehe ja lumelauduri Juss Apivalaga, kes on teinud peadpööritavat tähelendu ülemaailmses jalanõude tööstuses. See on lugu ühest Tallinna kesklinna rulapoisist, kes loob praegu trende noorte tänavamoes üle kogu maailma.
Galileo H2020:E423
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Rikas Eesti teise hooaja esimeses osas saab Piret tuttavaks Filipiinidelt pärit Romiga, kes tutvus Eesti mehega kodumaal läbi suhteportaali. Romi räägib, et eesti mees on võrreldes filipiinlasega meeletult aktiivne ja ettevõtlik. Saade tõotab tulla täis hirmu, põnevust ja Pireti kiljumist, sest üheskoos Romiga minnakse koos Karel Piirojaga driftima.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Emilia ei usalda Franciscat. Cristóbal süüdistab Carmelot põrumises. Gracia toetab Adelat igati.
Emir tunnistab Nihanile, et Tarik tappis Kareni. Emir ähvardab Kemali peret. Nihan tahab sellest Kemali teavitada, aga too ei vasta telefonile. Asu palub Fehimelt abi Kemali armastuse võitmiseks. Galip avalikustab Vildanile, et vedas teda alt ja ostis ise maja endale. Aktsionäride koosolekule ilmub Leyla ja vabastab Vildani ametist.
Martin suhtleb aina enam Lenaga ja kutsub teda mägimatkale, et näidata naisele kauneimat loodusvaadet. Matkast saab eluohtlik õudusunenägu, kui nad satuvad autoõnnetuse tunnistajateks. Nad üritavad kannatanu elu päästa. Algab võitlus ajaga. Hans tunnistab endale suure kurvastusega, et tema suhe Klaraga on lõplikult läbi. Kuna ta ei saa talus abiks olla ja tunneb end kasutuna, haarab ta pudeli järele. Kas Gruberid peavad talust loobuma?
20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
J.K. Rowlingu bestselleril põhinev lõbus ja põnev lugu võlurpoiss Harry Potteri seiklustest. Pealtnäha täiesti tavaline poiss Harry Potter, on pärast vanemate traagilist surma elanud oma õelate sugulaste juurde. 10 aastat on ta pidanud taluma tädi Petunia, onu Vernoni ja nende poja Dudley terrorit. Ühel päeval aga hakkavad Harry'le saabuma salapärased kirjad ning selgub, et ta polegi tavaline poiss, vaid hoopis võlur! Nii astubki Harry Sigatüüka kooli, kus ta õpib võlukunsti erinevaid vorme, leiab endale parimad sõbrad Ron'i ja Hermione ning peab vastu astuma igasugustele ohtudele. Kassahitt kandideeris 3 Oscarile.
Katariina meeskond on lagunemas ning ema külaskäigu ajal hakkab ta kahtlema oma sobivuses valitsejaks.
Emotsionaalne põnevusfilm Royst, kes on viinakuradist vaevatud palgamõrvar ning kelle boss ta reedab. Pärast seda, kui Roy kõrvaldab teda tapma saadetud mehed, leiab ta Rocky, vangistatud noore naise, kelle ta põgenedes vastumeelselt kaasa võtab. Lootes leida varjupaiga Galvestoni linnakeses, püüab Roy mõelda välja viisi oma bossi ning tolle käsilaste eest pääsemiseks, aga ka võimaluse jätta selja taha enda ning Rocky minevikust sündinud deemonid.
Laura Diamond on erakordselt andekas New Yorki politseiuurija, kes on samas ka lootusetult ülekoormatud oma kuueaastaste kaksikute kantseldamisest. Tema uueks bossiks saab ei keegi muu, kui tema peatne eksabikaasa. Hooaja esimeses episoodis peavad Laura ja ta meeskond ajaga võidu jooksma, et päästa TriBeCa perest Manhattanilt röövitud poiss. Juhtumi lahendamise käigus tuleb välja hulk peresaladusi.
Lucifer H2:E3
Lucifer ja Chloe uurivad julma mõrva, mille video on postitatud sotsiaalmeediasse. Kui ilmub veel üks video, mõistavad nad, et tegemist on sarimõrvariga. Luciferi ema naaseb Charlotte Richardsina. Amenadielil on raskusi oma võimete kaotamisega leppida ning ta otsustab abi saamiseks Linda poole pöörduda.
Ühiskonnaaktivisti mõrvas süüdistatakse teada-tuntud jõuguliiget, kes olla tapnud 15 inimest ja Jane'i tiimile tuleb uurimise juures appi veetlev abiprokurör Valerie Hudson.