Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Adela õnn pöördub. Fe üritab Mauriciole kõike seletada. Marcelal on Matíasele suur uudis.
Pärast Lena mehe elu päästmist loodab Martin uuele võimalusele Lenaga. Lena aga tunneb suurt vastutust oma abikaasa ees. Noor rattur Simon kukub maastikurattaga ja kohtub Martini praksises üllatuslikult oma isaga, keda ta pole väga ammu näinud. Klara saabub Roomast tagasi ja soovib Hansuga rääkida. Hans otsustab Klarale oma uut suhet tunnistada. Lilli ja Mario veedavad palju aega koos. Mario soovib nende suhte tõsisemale tasandile viia.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...
Patrick Jane'i abiga läheb Cho salaoperatsioonile ja esineb naistemehena, et paljastada elukunstnik ja tapja tema enda pseudo-selgeltnägija tehnikaga.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates räägime tunnustatud arstiga, kes elab juba mitmeid aastaid ilma veeta ja käib seda toomas pudelite ja kanistritega allikalt. Kuidas on selline olukord Tartu külje all võimalik…
Carola Madis, Eeva Esse ja Kristel Aaslaid kolivad taaskord kaheks nädalaks karavani elama. Sedapuhku sõidavad naised kevadisse Lõuna-Hispaaniasse, kus päike kütab juba kuumalt. Sama kuumaks lähevad juba reisi algul ka naiste omavahelised suhted, sest teineteisega tuleb jälle õppida arvestama, et suured iseloomud kuidagi 15 ruutmeetri peale ära mahuks.
Islamivabariik Iraanis on keelatud kõik lõbus - tants, flirt ja alkohol, naistel ka laulmine ja ujumine. Ent ometi lõbutsetakse ka siin. Vabameelses kuurordis Kaspia mere kaldal on reeglid painutatud. Ent läänelikku vabadust siin endale siiski lubada ei tohi – ettevaatamatult üksi taksosse istuvat Tuulit ootab ees sulaselge ahistamine. Proovime katet kergitada naiste suurelt saladuselt.
Beatriz pettub Matíases. Hipólito ähvardab Heribertot. Camila ei oska jõude olla.
Emir ja Kemal hakkavad otsima Emiri ema teist last. Vildan sõdib Zeynepi vastu edasi. Nihan kinnitab Asule veel kord, et tema ja Kemali vahel pole midagi. Nihan palub Zehiril üles otsida salvestised, millest Taner oli talle rääkinud. Hakki annab pooled aktsiad Asule ja ülejäänud poole Kemalile.
Martin külastab depressiivset patsienti Monikat ja soovitab talle vestlusteraapiat. Naine teeb aga midagi ootamatut. Lena ja Martin soovivad ühist õhtut veeta, kui äkitselt koputab uksele Lena mees Tom. Lisbeth tõreleb Hansuga, kes ei julge Klarale tõtt tunnistada. Lilli on armuvalus, kuna Mario ei suhtle temaga. Appi tõttab vanaema Lisbeth.
Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Alo H2:E1
Taas avanevad Eesti kahtlemata kõige pöörasema ja lõbusama autoteeninduse uksed. Pere on tähtis ning eks autogi ole omamoodi pereliige. Toimub rõõmus perepäev ja välja ilmub Kerdu laste isa Raino. Alo ei tunne ennast pere täisväärtusliku osana. Tööle võetakse uus must hobune, kelle pinna all on peidus nii mõnigi saladus. Bambergid on hakanud youtuberiteks ja müüvad nagu loomad.
Alo H2:E2
Alati kõigesse, kõigisse ja kõikjale sekkuv Viljo võtab seekord sihikule meeskonna unistused ja unistused sekkuvadki jõuliselt, et puhkeda õide otse tööpõllul. Madalapalgaliste automüügimeeste ridadesse ilmunud Reinu pojal Ahtil ilmuvad täiesti uued ja ootamatud anded ja kogu keskus muutub lausa muinasjutuliseks paigaks. Seda enam, et Martatki tabavad romantilised tunded täiesti ootamatult suunalt. Alo ja Raino vahetavad jõuliselt mõtteid Kerdu üle, Bambergid vahetavad oma äris õli ja nii mõnigi auto vahetab omanikku.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Sassis H1:E1
Koduperenaine Evelin Kass (Ragne Pekarev) elab oma ärimehest abikaasa selja taga nagu kuninga kass, kuni ükspäev läheb mees prügiämbrit välja viima ja haihtub teadmata suunas. Õige pea on ukse taga politsei ja sensatsioonijanune ajakirjandus, sest mehe vastu on algatatud juurdlus korruptsioonikahtlustusega. Keskikka tüüriv Evelin saab aru, et ta peab hakkama otsast peale õppima oskusi iseseisvaks eluks. Andres Maimiku ja Rain Tolki elujaatavas komöödiaseriaalis teevad kaasa Ain Mäeots, Guido Kangur, Maria Avdjushko, Karin Rask, Ott Raidmets, Anne Reemann, Külliki Saldre, Margus Prangel, Tarvo Sõmer, Annabrith Heinmaa, Paul Samuel Vihmar.
Kuninganna ja printsess Eleanor korraldavad konkureerivaid moeetendusi. Prints Liam pääseb napilt katastroofist.
Tõsielulisel skandaalil põhinevas filmis süüdistavad mitu naist Fox Newsi juhti Roger Ailesi seksuaalses ahistamises ja telekanalis valitsevas mürgises õhustikus. Peaosades astuvad üles Oscari-võitja Charlize Theron, Oscari-võitja Nicole Kidman ja Oscarile kandideerinud Margot Robbie.
Laura ja ta meeskond püüavad välja selgitada, kes paljastas maskeeritud politseiniku ning põhjustas ta surma. Samal ajal häkib keegi nende süsteemi ning ähvardab meeskonda, mistõttu peavad nad taktikat muutma, et tabada kurjategija enne järgmise politseiniku mõrva.
Lucifer H2:E10
Charlotte on võtnud endale pähe, et Lucifer peab maalt lahkuma ning püüab selle saavutamiseks Chloe’t Luciferi vastu ässitada. Amenadiel asub Charlotte’i jüngriks, mis tekitab Mazes kahtlusi ta lojaalsuses.
Kuninganna ja printsess Eleanor korraldavad konkureerivaid moeetendusi. Prints Liam pääseb napilt katastroofist.
Maura tutvub väga ebatavalisel viisil mehega, kelle nimi on Dennis. Jane Rizzolit aga valdavad segased tunded, kui lagedale ilmub keegi tema minevikust.
Kas Dean on nüüd peamine kahtlusalune mõrvamüsteeriumis? Maci ja Felicity vaheline vaen keeb üle. Bellale aga tehakse tema unistuste abieluettepanek.