Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Francisca lubab Carmelot aidata. Marcela pakub Matíasele lahendust. Alfonso palub Emilial rahulikuks jääda.
Lena mees Tom on raskelt haige. Martin üritab välja selgitada haiguse põhjust. 15-aastane Johanna vanemad kahtlustavad tütrel autismi. Operatsioon võiks aidata, kuid on riskantne. Lilli teeb muudkui koolist poppi. See vihastab isasid. Hans kirjutab Klarale hüvastijätukirja.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...
Kui Patrick Jane kaotab plahvatuse tagajärjel nägemise, peab ta lootma oma teistele meeltele, et lahendada finantsnõustaja mõrvajuhtum.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates räägib ühe ostukeskuse turvamees, millise kohutava terrori all ta koroona ajal elas. Nimelt filmis üks klient temast video ja postitas sotsiaalmeediasse ning nimetas meest jõhkardiks. Täna on turvamees kliendi kohtusse andnud.
Eesti kõige andekamate noorte võistlus tuleb sel aastal suuremalt kui kunagi varem ja esimest korda Kanal 2-s! Eesti edukaima suunamudija Andrei Zevakini juhtimisel võistlevad järgnevatel nädalatel Noore Meistri karika nimel vabariigi parimad autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad. Avasaates saame muuhulgas teada, mis ootab noori võistlustel ees ning millist rahvusvahelist tähelendu on teinud varasemate aastate võitjad.
Iraani uskumatu külalislahkus rullub meie ees lahti linnas, mida turist tavaliselt ei külasta. Kurdide pere hoole all saame teada, kes on pešmergad, mis on naiste jaoks kõrvale pandud süütuseraha ning kuidas seda kätte saada ning milline töökoht on Iraanis täiesti täitmata. Lapsed õpivad marssima.
Francisca mängib Cristóbaliga. Camilal ei hakka sugugi parem. Mauricio ei suuda Fele andestada.
Zeynep külastab Emiri magamistuba. Nihan ja Kemal leiavad tähtsa video ning Nihan lubab Emiri juurest lahkuda.
Martin ravib Tomi uue ravimiga. Tomi üldine seisund halveneb järsult. Susanne ja Hansu vahel toimub midagi. Martin ravib kaljuronimisel minestanud meest, kellel avastatakse kahtlane viirus, mis kandub üle vaid seksuaalsel teel.
Spa-hotellist leitakse seal töötanud massööri surnukeha. Ehkki esialgu näib see röövmõrvana, viib peatselt järgnev uus kuritegu mõtted armukadedusele ja kiremõrvale. Uurija Prikk peab aga samal ajal pingutama teiselgi rindel - ta püüab meeleheitlikult Mikk Kotkase eest varjata, et tema pruut on Kotkase tütar Arabella...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Võsavinkel külastab kõige kangemat Eesti naist üldse! Isegi kõige sügavama särtsukriisi ajal oli tema elektriarve vaid 12 eurot! Maksa kinni või tee järele, sest rohepöörde võtmeks on õues magamine!
Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Menukomöödia pöörases järjefilmis saame teada, kuidas kõlupeade Harry ja Lloydi lahutamatu sõprus alguse sai. Ehkki semude aju töötab tühikäigul, üritavad nad siiski "erivajadustega" õpilaste seltskonnast tavalisse klassi üle minna. Nende püüdlused ei meeldi aga sugugi kooli direktorile, kes loodab eriklassi arvelt isiklikku rahakotti kasvatada…
Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse. Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele.
Parfüümimagnaadi vägivaldne surm nõuab uurijatelt järelemõtlemist, keda nad usaldada saavad. Saladuste päevavalgele tulles mõistavad Laura ja Jack, et peamise kahtlusaluse suhtes ühele meelele jõudmine on sama raske, kui nende suhte osas ühele meelele jõudmine.
Lucifer H2:E12
Lucifer ja Chloe uurivad salapärast maskiga mõrvarit, kes mürgitab üliõpilasi. Pärast kauaoodatud suudlust püüavad nad oma suhtesse selgust saada. Charlotte külastab doktor Lindat, et delikaatsel teemal nõu pärida.
Uurija Jane Rizzoli otsib võimalust, kuidas viia Maurat kokku tema bioloogilise emaga. Angela osaleb poliitilises kampaanias ja linna saabub nunn Jane'i ja Frankie minevikust.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.