Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Beatriz pettub Matíases. Hipólito ähvardab Heribertot. Camila ei oska jõude olla.
Martin külastab depressiivset patsienti Monikat ja soovitab talle vestlusteraapiat. Naine teeb aga midagi ootamatut. Lena ja Martin soovivad ühist õhtut veeta, kui äkitselt koputab uksele Lena mees Tom. Lisbeth tõreleb Hansuga, kes ei julge Klarale tõtt tunnistada. Lilli on armuvalus, kuna Mario ei suhtle temaga. Appi tõttab vanaema Lisbeth.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Alustab uus ja eksootiline reisiseiklus! Esimeses episoodis teeme lähemat tutvust selle kummaliselt veidra riigiga ning satume nii mõnegi probleemiga silmitsi. Saatesarja teejuhid on Sander Valge, Leho Lehis ja Jaan Roose!
Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...
Patrick Jane ja uurijad lahendavad golfiklubi "emamesilase" mürgitusjuhtumit. Naine mõrvati oma kodus kokteilipeol. Uurijad avastavad, et kogukond on täis saladusi, salajasi armulugusid ja uimastipruukimist.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates sõidame külla 93-aastasele Ainole, kes kinkis suvila lapselapsele ning soovis, et too jätaks maja järeltulevatele põlvedele. Juhtus aga nii, et poja tütar müüs maja Aino tagaselja maha ning nüüd on proua paljaste pihkudega.
Alo* H2:E1
Taas avanevad Eesti kahtlemata kõige pöörasema ja lõbusama autoteeninduse uksed. Pere on tähtis ning eks autogi ole omamoodi pereliige. Toimub rõõmus perepäev ja välja ilmub Kerdu laste isa Raino. Alo ei tunne ennast pere täisväärtusliku osana. Tööle võetakse uus must hobune, kelle pinna all on peidus nii mõnigi saladus. Bambergid on hakanud youtuberiteks ja müüvad nagu loomad.
Alo* H2:E2
Alati kõigesse, kõigisse ja kõikjale sekkuv Viljo võtab seekord sihikule meeskonna unistused ja unistused sekkuvadki jõuliselt, et puhkeda õide otse tööpõllul. Madalapalgaliste automüügimeeste ridadesse ilmunud Reinu pojal Ahtil ilmuvad täiesti uued ja ootamatud anded ja kogu keskus muutub lausa muinasjutuliseks paigaks. Seda enam, et Martatki tabavad romantilised tunded täiesti ootamatult suunalt. Alo ja Raino vahetavad jõuliselt mõtteid Kerdu üle, Bambergid vahetavad oma äris õli ja nii mõnigi auto vahetab omanikku.
Oleme tulnud Iraani avatud südamega ja muuhulgas sooviga mõista islamit. Tänavatel näeme miljoneid end rauast kettidega piitsutavaid mehi, purskkaevudes ringleb purpurne veri ning ajatolla hüüab valjuhääldite mikrofonidesse justkui transiseisundisse viivat teksti. Pilt tekitab ilmselgelt võõristust ja hirmu. Mõjuva muusika ning diktoritekstiga võiks seda esitleda millena iganes, ka ähvardusena nii et igal teadmatul läänlasel tõuseks ihukarvad püsti ning veri tarduks soontes. Mida tähendab see kõik aga tegelikult? Miks me kardame islamit? Mida arvab moslem terroristidest? Neile ja paljudele teistele küsimustele püüame vastust leida šiitide pühas linnas Mashhadis ashura ajal.
Francisca lubab Carmelot aidata. Marcela pakub Matíasele lahendust. Alfonso palub Emilial rahulikuks jääda.
Kemal kahtlustab, et Tufan on Emiri vend. Sama kahtlus tekib ka Emiril ning mõlemad lasevad DNA-analüüsi teha. Asu tahab, et Zeynep aitaks tal Kemali endale võita. Nihanile saadetakse salapärane võti.
Lena mees Tom on raskelt haige. Martin üritab välja selgitada haiguse põhjust. 15-aastane Johanna vanemad kahtlustavad tütrel autismi. Operatsioon võiks aidata, kuid on riskantne. Lilli teeb muudkui koolist poppi. See vihastab isasid. Hans kirjutab Klarale hüvastijätukirja.
Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Eesti kõige andekamate noorte võistlus tuleb sel aastal suuremalt kui kunagi varem ja esimest korda Kanal 2-s! Eesti edukaima suunamudija Andrei Zevakini juhtimisel võistlevad järgnevatel nädalatel Noore Meistri karika nimel vabariigi parimad autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad. Avasaates saame muuhulgas teada, mis ootab noori võistlustel ees ning millist rahvusvahelist tähelendu on teinud varasemate aastate võitjad.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Prints Liam teeb oma esimese PR-ringsõidu mööda riiki. Kuninganna Helena sunnib printsess Eleanori tegema PR-tuuri Londonis.
Seiklusdraama! Eepiline tõestisündinud lugu Briti maadeuurijast Percy Fawcettist, kes rändas 20. sajandi alguses Amazonase vihmametsadesse ning avastas tõendeid seni tundmatu arenenud tsivilisatsiooni kohta, mis võis kunagi selles piirkonnas õitseda. Kuigi teadusringkonnad teda naeruvääristavad ja peavad kõiki põlisrahvaid metslasteks, pöördub sihikindel Fawcett abikaasa, poja ja adjutandiga oma hüpoteesi tõestamiseks ikka ja jälle tagasi armastatud džunglisse, kus ta 1925. aastal salapärasel kombel kaduma läheb.
Laura ja ta meeskond peavad sukelduma linna aardejahti ning ajama mõrvarit taga mööda New Yorki räpaseid katuseid ja toretsevaid kontserdisaale. Samal ajal peab Laura kaaluma moodsa armastuse erinevaid variante.
Lucifer H2:E11
Luciferi ja Chloe privaatsele hetkele segatakse vahele ja see muudab nendevahelise pinge väga kõrgeks. Neil on lausa raske uurida topeltmõrva, kusjuures mõlemad ohvrid on Luciferi endised silmarõõmud. Kuna Lucifer on ainus ühendav lüli ohvrite vahel, küsitletakse ka teisi ta hiljutisi armukesi. Küsitlustest selgub üllatav seos, mis juhatab nad mõrvarini. Charlotte püüab endiselt manipuleerida Luciferi ja Chloe suhet ning selgeks saab veel üks suurem oht.
Prints Liam teeb oma esimese PR-ringsõidu mööda riiki. Kuninganna Helena sunnib printsess Eleanori tegema PR-tuuri Londonis.
Bussipeatustest hakatakse leidma nukkudeks rõivastatud tapetud naisi ja Jane ja Maura peavad panema tükid kokku, et salapärane juhtum lahendada. Angela teeb kohvikus muudatusi ja Jane jõuab lähemale tõele, kuidas Casey vigastada sai.
Kas Nikau takistab Bella unistuste täitumist? Mackenzie sütitab taas vana leegi. Pärast siirdeoperatsiooni pole Roo nõus Martha kõrvalt lahkuma. Kas Deani on mõrvas süüdi lavastatud?