Saatejuht Marko Matvere proovib veespordiala, mida ta enam kui kolmkümmend aastat kordagi harrastanud ei ole. Reporter Kaidor Kahar teeb Eesti Maaülikoolis tutvust vesiviljelusega. Jätkame retke läbi ajaloolise Kopli, muuhulgas saame teada, milline park sai rahvasuus nimeks „Ela või sure” ja miks seda kohta just nii kutsuti.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Francisca üritab Raimundot kaitsta. Mauricio ei taha Fed isegi näha. Lucía ja Hernando lähedus häirib Camilat.
Martin ja Lena varjavad oma suhet, kuna Lena abikaasa on raskelt haige. Äkitselt ilmub mees Martini praksisesse ning palub tema abi, kuna soovib elu ja naise pärast võidelda. Lilli valmistab isadele peavalu, kuna kumbki neist ei taha tunnistada, et tüdruk hakkab saama täiskasvanuks ja tahab oma elu üle ise otsustada. Lisbeth elab endiselt Susanne juures, kuid pojad ootavad tema tagasitulekut. 16-aastane Jenni kannatab kontrollimatute vihahoogude all ja vigastab noaga eluohtlikult oma ema. Martin üritab mõlemaid aidata, kuid tüdrukule diagnoosi panemine on keeruline.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...
Patrick Jane seab üles mentalistilõksu, et tabada keskkooli jalkastaari mõrtsukat. Jalkastaar oli tülli läinud kohaliku isehakanud nõiaga ja ta kassi tapnud.
Vanus on kõigest number ja sa oled täpselt nii vana, kui sa ise otsustad, et tahad olla! Needsamad mõtteterad on andnud sihikindlust ühele 60-aastasele Pärnu keevitajale, kes suundus tööle Shveitsi, rääkimata kohalikku keelt ja tundmata sealseid olusid. Õnneks ootas teda Kesk-Euroopas ees tütar Hanna-Maarja, kes oli omakorda kolinud Shveitsi oma mehele järele. Roald Johannsoni südantsoojendav reportaazh isa ja tütre armastusest.
Galileo H2020:E428
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Raimundo käitumine üllatab kõiki. Adela saab kirja Ulpianolt. Beatriz ootab elevusega Matíasega kohtumist.
Vildan läheb mehega tülli. Önder on kurb, et ta naine oma õe maja Galipile andis. Kemal ja Zehir saavad naise jälile, kes võib teada Kozcuoglu pere tumedat saladust. Nihan järgneb neile.
Lena mehel on surmav haigus ja tema eluvõimalused on väga napid. Siiski soovib mees katsetada tugevate kõrvalmõjudega teraapiat ning soovib, et teda raviks doktor Gruber. Lena on riskantse teraapia vastu. Martin peab suruma alla isiklikud tunded, kuna tal on arstlikud kohustused. Vendade lootus ema tagasitulekule Gruberhofi hakkab hääbuma. Lisbethile pakutakse ühe restorani juhi kohta. Martinil tuleb ravida naist, kellele on keeruline diagnoosi panna. Naine ei soovi tulla haiglasse, vaid tahab veeta oma viimased elupäevad abikaasa kõrval kodus. Martin külastab teda ja leiab eest teadvusetu abikaasa. Haiguse põhjus tuleb leida enne, kui on liiga hilja.
Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Iga-aastane ülipopulaarne erisaade, kus uude aastasse piiluvad tähetargad ja ennustajad, poliitikud ja meelelahutajad. Mida lubab astroloogiline täheseis ning kuidas iseloomustab järgnevat aastat numeroloogia? Tulevikku prognoosivad nii ennustajad kui ka erinevate valdkondade maisemad asjatundjad. Edda Pauksoni suur aasta horoskoop. Kaardimoor Kirsti Timmer ennustab inimestele rasket aastat. Kas hindade kasv jätkub ja mis saab meie palkades? Vastab majandusteadlane Raivo Vare. Kas kodusoojus jääb kättesaamatuks paljudele eestlastele? Vastab Marek Strandberg. Inglikaitse Rita Kaljus näeb Ukraina sõja lõppu. Kaardid näevad uut valitsust. Kes võidab Riigikoguvalimised vastab Juku-Kalle Raid.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Pärast vanema venna ja troonipärija ootamatut surma on prints Liamil ja printsess Eleanoril raskusi oma uute rollidega kohanemisel. Kuninganna Helena püüab säilitada perekonna mainet ent kuningas Simon seab kahtluse alla monarhia tuleviku.
Western-märul! Pärast oma ema surma on töötu ja lahutatud Toby Howard kaotamas oma kodu pangale. Kui ta vanem vend Tanner Howard vanglast välja pääseb, asuvad vennad pangakontoreid röövima, et maksta pangalaenu isakodu päästmiseks. Samal ajal üritavad Texase korravalvur Marcus Hamilton ja tema adjutant Albert Parker ennetada varaste järgmist sammu. Film ei sobi alaealistele.
Kohaliku jõusaali omanik aurutatakse oma saunas surnuks. Laura ja ta meeskond peavad sukelduma fitnessihullude maailma. Nad mõistavad peagi, et oht on suurem, kui nad osanuks ette kujutada.
Lucifer H2:E8
Lucifer saab teada, et inimene on varastanud Azraeli tera ning seostab seda kohe rea pussitamistega, mis on toimunud kohaliku joogastuudio läheduses. Chloe uurib mõrvu ja Lucifer palub Ella appi, et mõõk üles leida ning veretöö lõpetada.
Pärast vanema venna ja troonipärija ootamatut surma on prints Liamil ja printsess Eleanoril raskusi oma uute rollidega kohanemisel. Kuninganna Helena püüab säilitada perekonna mainet ent kuningas Simon seab kahtluse alla monarhia tuleviku.
Jane'i (Angie Harmon) ja Maura (Sasha Alexander) sõprus on väga õhukesel jääl, kuna Jane oli sunnitud tulistama Maura bioloogilist isa, gangster Paddy Doyle'i ja ühtlasi on Jane Rizzoli selle eest sisejuurdluse tulipunktis.
Jamie näitab, kuidas kõigi lemmikut fish & chipsi kodus ise tervislikumalt teha. Brittide kahest lemmikust - vorstidest ja kartulipudrust - võlub ta välja võrratu piruka.
Millie loodab pärast avariid Xanderi peale, kuid Xanderi katse Milliet aidata ei kanna vilja. Roo ja Stewartite pere valmistuvad siirdeoperatsiooniks. Justin ja Leah leiavad rannas surnukeha.