Teeme avameelse ja ilma filtriteta tagasivaate ennustustele, mida meie ennustajad, selgeltnägijad ning vabamõtlejad möödunud aastal algavaks 12. kuuks tegid. Enneolematult täpsed ennustused - Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustatud tormid tabasidki Eestit. Elektrile ennustatud mitmekordne hinnatõus tuli. Tuli isegi ennustatud must auk. Ka hoiatus, et toiduhinnad teevad rekordi, läks täppi ning Kirsti Timmeri ennustus, et tuleb valitsuskriis läks ka täide. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Esinevad Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Grete Paia, Púr Múdd ja mitmed teised, kes Eesti rahva lemmikraadiojaamas Elmar igapäevaselt kuulajate meeli paitavad.
Aastavahetuse õhtul rokib lustlik uudistemagasin koos särava tiimiga väljas ja möllab koos rahvaga elumeres. Ühtlasi vaatab aasta viimane Reporter heatujuliselt mööduvale tagasi.
Iga-aastane muusikaline erisaade paneb ritta lõppeva aasta suurimad kodumaised hitid. Vana-aasta viimastel tundidel läheb tõeliseks hitisajuks, mil toome vaatajateni parimad kodumaised laulud möödunud aastal! Stuudios saavad sõna muusikud ja lauljad, kelleta aasta 2022 oleks palju rütmivaesem. Nublu? Shanon? Liis Lemsalu? Grete Paia? Stefan? Või hoopis keegi teine? Kelle lugu on Reporteri Aastahitt 2022?
Marinette'il on koolivaheaeg ja kõik on hästi, kuniks ta saab teada, et Adrian pidi minema koos isaga Shanghaisse Hiinasse. Õnneks elab seal onu Wang ja juhuslikult on tal ka varsti sünnipäev! Et kohtuda Adriani ja tutvuda oma juurtega, otsustab Marinette kingi onu Wangile ise kohale toimetada. Kuid saabudes kaotab Marinette kogu oma vara, sealhulgas rahakoti, Tikki ja oma Imelise, milleta ta Lepatriinuks muutuda ei saa!
Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos. Esimeses osas püüab ta eksamil spikerdada ja külvab supelrannas segadust.
Mr Bean on saanud oma esimese maksekaardi ja ta tahab seda kohe poes kasutada. Kahjuks õnnestub tal aga kaart kellegi teise taskusse ära kaotada.
Pargipingil näitab Bean kõrvalistujale, kuidas õigesti võileiba valmistada. Hiljem otsustab ta, et kuna õudusfilmid on tema lemmikud, peab ta kindlasti ühte vaatama.
Mr Bean ostab oma esimese televiisori, kuid tal on probleeme signaaliga. Lõpuks leiab ta lahenduse, millele mitte ükski normaalse ajuga inimene ei tuleks ka tuhande aasta jooksul. Mr Beanil on ka teine uus mänguasi, polaroid-kaamera. Kui see temalt pargis varastatakse, otsustab Bean varga omal jõul kinni püüda.
Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.
Mr Bean elustab südamehaiget, aga selle tulemused on üpris kurvad. Seejärel otsustab ta aga lennukiga puhkama sõita ja suudab pakkida oma asjad imepisikesse kohvrisse. Lennukis tutvub ta väikese poisiga, kelle oksekotis on peidus üllatus...
Jõulude saabudes tarib mr Bean koju kõige kõrgema kuuse, mille ta leida suudab. Jõuluõhtul on tal palju üllatusi varuks, aga tema pruut solvub ja mr Bean peab jõulud üksi veetma.
Mr Bean veedab nädalalõpu hotellis ja suudab sealsed külalised ja töötajad lõplikult närvi ajada. Tagatipuks silkab ta veel alasti mööda maja ringi...
Ootamatult pannakse mr Bean last hoidma, aga sellest hoolimata otsustab ta päeva täiel rinnal nautida. Iseasi, kas ka laps nendest vintsutustest terve nahaga pääseb.
Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos.
Mr Bean naaseb oma kunagisse kooli, kus ta tekitab segadust kunstiõpetuse klassis. Kuid kõige rohkem kannatab sel päeval tema armas auto.
Mr Bean kaotab pesumajas püksid ära ega suuda neid enam leida. Lisaks sellele üritab ta golfi mängida, seda mõistagi omaenda kentsakal moel.
Mr Bean avastab uue mooduse, kuidas ennast tunnimehega pildistada lasta. Õhtul voodisse pugedes ei saa ta aga kuidagi und ja peab Une-Matit väga nutikate võtetega ligi meelitama.
Kui mr Bean juuksurisse satub, siis läheb kõik untsu nagu tavaliselt, sest ta peab hoopis ise hakkama juukseid lõikama.
Pokémoni esimeses seiklusfilmis kaob salapäraselt tippdetektiiv Harry Goodman ning tema 21-aastane poeg Tim asub juhtunut uurima. Juurdlusel lööb kaasa Harry endine Pokémonist paariline detektiiv Pikachu – hirmnaljakas, nutikas ja nunnu superspioon, kes on isegi enda jaoks mõistatus. Kuna Tim on ainus inimene, kes suudab Pikachuga rääkida, ühendavadki nad oma jõud ja asuvad müsteeriumit lahendama.
Aasta esimesel õhtul näeb Kanal 2s iga-aastast ülipopulaarset erisaadet, kus uude aastasse piiluvad tähetargad ja ennustajad, poliitikud ja meelelahutajad. Mida lubab astroloogiline täheseis ning kuidas iseloomustab järgnevat aastat numeroloogia? Tulevikku prognoosivad nii ennustajad kui ka erinevate valdkondade maisemad asjatundjad. Edda Pauksoni suur aasta horoskoop. Kaardimoor Kirsti Timmer ennustab inimestele rasket aastat. Kas hindade kasv jätkub ja mis saab meie palkades? Vastab majandusteadlane Raivo Vare. Kas kodusoojus jääb kättesaamatuks paljudele eestlastele? Vastab Marek Strandberg. Inglikaitse Rita Kaljus näeb Ukraina sõja lõppu. Kaardid näevad uut valitsust. Kes võidab Riigikoguvalimised vastab Juku-Kalle Raid.
Kodumaine komöödia rullub lahti, kui noor, kaubanduskeskustes pensionikindlustusi müüv Andres tutvub tööpostil mustanahalise tüdrukuga ja armub. Andrese uus armastatu – Lee, osutub aga vabameelseks maailmaränduriks, kellele eestlaste mammonaorjus ja töökultus arusaamatuks jäävad. Naiivsete unistuste tuules otsustavad noored minna laia ilma õnne otsima, ootamatult peab aga Andres minema oma vanaisa matustele ning pahaaimamatult võtab sinna ka Lee kaasa. Matustele on kokku sõitnud kirev seltskond sugulasi ja tuttavaid ning nagu eestlastele omane, kisub kurb sündmus õhtu arenedes vägisi koomiliseks. Õhku kerkivad eestlastele ürgomased vaidlused võtavad sündmuste arenedes lausa hüperboolseid mõõtmeid, tekitades arusaamatusi ka Andrese ja Lee suhetes. Osatäitjad: Ago Anderson, Sandra Ashilevi, Markus Habakukk, Hilje Murel, Peeter Oja, Merle Palmiste, Jan Uuspõld, Anna Sergejeva, Tambet Tuisk.
Esimene Eestis filmitud Hollywoodi suurfilm! Relvastatud vaid sõnaga “Tenet”, võitleb peategelane kogu maailma ellujäämise nimel rahvusvahelise luure hämaras maailmas. Tema missioon hargneb lahti väljaspool reaalaega. Tegu pole ajas rändamisega, vaid inversiooniga.
Ta on aasta meelelahutaja 2016, ta on teinud standup’i sadadele väljamüüdud saalidele ja ta tuntumate rollide seas on aeroobikakuninganna Suzi Vesik, maailma andekaim laps Kevin Christian ja automüüja Alo. Ta on Tõnis Niinemets! Lustlik erisaade meenutabki kõige naljakamaid hetki, millega Tõnis Niinemets on kaamera ette jäänud.
Raadiost Elmar on saanud väärikas noor – juba 25 aastat rõõmustatakse kuulajaid parima Eesti muusikaga. Sünnipäevaga seoses rõõmustab Elmar nüüd omakorda ka kõiki muusikuid ja kutsub armastatud staarid kokku. Esinevad Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Grete Paia, Púr Múdd ja mitmed teised. Kuulame põnevaid etteasteid ning jagame üllatuslikke auhindu! Kogu peomeeleolu jõuab pidulikus erisaates ka televaatajani. Saadet juhivad Gerli Padar ja Henri Laumets.
Saare juhtiv tsunamiekspert röövitakse samal päeval, kui ookeaniraportid näitavad, et Hawaiile on lähenemas tohutu tsunami. Ent peagi kahtlustab 5-0, et teade on pettus ja on seotud inimrööviga.
Pöörane spioonikomöödia Dick Steele'ist, kes kaotab oma armastatud naise ja on nüüd iga ohu ees kartmatu. Pärast 15 aastast teenistusest eemal olekut naaseb superspioon tööle, kuna tema endine vaenlane kindral Rancor tahab maailmavalitsejaks saada ning on röövinud geniaalse teadlase, kes teda selles abistama peaks.