Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Camila veenab Hernandot abi vastu võtma. Gracia üritab Adelat julgustada. Mauricio valmistub külast lahkuma.
Gruberite talu müümine on ukse ees. Hans ei näe enam millelgi tulevikku. Lisbeth on endast väljas ja kolib Susanne juurde hotelli. Martin on Lena ja oma patsientidega väga hõivatud ega suuda talu teemale keskenduda. Martin aitab 70-aastast saeveski omanikku Rudolfit, kes kukub mägimatkal. Rudolfil on suured mäluprobleemid ja ta tekitab palju segadust. Martini suhteteema on komplitseeritud, ta ei soovi praegu armuda, kuna mõtleb endiselt väga palju Andreale ja tema traagilisele surmale. Ta teeb Lenale ettepaneku avatud suhteks, millega naine tema üllatuseks ka nõustub. Hans istub haigena autorooli ja kiirustab talu müügi lepingule alla kirjutama. Juhtub traagiline õnnetus.
Jõulud lähenevad ja antiigihindaja Paula nõustub vastumeelselt oma kallima Danieliga abielluma. Tema kõhklust tajudes kutsub tädi Jane Paula Nantucketisse külla. Lähedal asuvas Martha’s Vineyardis kohtub Paula võluva võõrastemajapidaja Geryga. Pikk juhuste rida viib neid kahte pidevalt kokku ja kui ilm halveneb, pakub Gery talle võõrastemajas tuba. Paula püüab oma rajal püsida, kuid Gerryga pühi veetes mõistab ta, et nad on kokku loodud.
Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas kaasahaaravaid lugusid. Esimeses saates sõidame Pärnumaale, kus üks noor pere ostis väidetavalt järelmaksuga maja. Kuus aastat hiljem teatas omanik aga et maja nad endale ei saa ja nad on kõigest üürnikud. Perel ei jäänud üle muud kui kolme tütrega kodust välja kolida ning alustada kõike nullist.
Galileo H2020:E425
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Robi tutvub brasiillanna Heleiaga, kes töötab Eestis pea- ja lõuakirurgina. Robi saab teada, et Heleia doktoritöö käsitles laskehaavu, kuid ise naine relvi käes pole kunagi hoidnud. Nii minnaksegi üheskoos lasketiiru, et tutvuda nii politsei- kui maffiarelvadega.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Lucía seab Camilale lõksu. Francisca otsib Emiliaga lepitust. Heriberto meelitab Graciat.
Nihan soovib Kemaliga pargis kohtuda. Kemal läheb Banut küsitlema Kareni tapmise õhtu kohta ja Banu annab talle Tariki verise särgi. Zeynep annab Emirile mõista, et teab tema saladust.
Väike Jonas on koomas. Kuigi ta on füüsiliselt terve, ei suuda ta miskipärast üles ärgata, Hans on murest murtud, kuna tema on Jonase õnnetuses süüdi. Lisbeth aitab Susannet restoranitöös. Hans soovib endiselt Gruberhofi müüa. Martin ega teised ei suuda teda ümber veenda ja valmistuvad halvimaks, kuni Jonas ühel päeval äkitselt silmad avab. Jahikullide treener Kerstin satub haiglasse ning Martin asub välja selgitama tema haiguse põhjust. Kerstini elutahe on kadunud, kuid mägidoktor ei anna alla.
Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Kahele Oscarile kandideerinud kogupere seiklusfilm. Harry, Ron ja Hermione pöörduvad tagasi Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, et alustada kolmandat kooliaastat. Koolis põhjustab palju paanikat Azkabani vanglast põgenenud võlur Sirius Black, kellest kardetakse Harryle suurt ohtu. Samavõrd palju ebamugavust valmistavad noortele Sigatüüka õpilasi kaitsma saadetud sünged dementorid.
Katariina ja Peeter hakkavad Elizabethi abiga oma vastsündinud poega Pauli koos kasvatama, püüdes samas eirata omavahelisi tundeid.
Põnevusfilm, kus viis abielumeest jagavad salajast katusekorterit – kohta, kus kohtuda armukestega ja elada välja suurimaid fantaasiaid. Kuid see fantaasia muutub luupainajaks, kui nad leiavad oma pelgupaigast võõra naise laiba ja mõistavad, et üks neist viiest peab olema asjaga seotud… Film ei sobi alaealistele.
Dr Whitly't tapma saadetud palgamõrvari surmas süüdistatav Malcolm vabaneb kautsjoni vastu ning hakkab koos Ainsley'ga palgamõrvari tegelikku tapjat otsima. Dr Whitley vastu vimma pidav Nicholas Endicott laseb samal ajal käiku meeleheitliku plaani, mille eesmärgiks on Kirurgist lõplikult vabaneda.
Noor tehnikageenius tapetakse pealtnäha superturvalises majas. Laura ja ta meeskond peavad keerulise juhtumi lahendama enne, kui keegi varastab ohvri miljardi-dollari ideed.
Lucifer H2:E5
Lucifer uurib põnevusega oma lemmiknäitleja Wesley Caboti mõrva. Kuigi mehe pikaaegne konkurent Rolf van Zandt on esialgu peamine kahtlusalune, muutub juurdluse fookus peagi. Luciferi vend Uriel ilmub välja ja Amenadiel on sunnitud lõpuks tunnistama oma võimete kaotust. Lisaks tülitsevad Lucifer ja Uriel Chloe ning oma ema pärast.
Jane läheb koos Mauraga kooli kokkutulekule, aga lõbu jääb üürikeseks, kui jalgpalliväljakul tapetakse üks tema klassivendi ja kõigist klassikaaslastest saavad ühtäkki potentsiaalsed kahtlusalused mõrvas.