Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Lucía seab Camilale lõksu. Francisca otsib Emiliaga lepitust. Heriberto meelitab Graciat.
Väike Jonas on koomas. Kuigi ta on füüsiliselt terve, ei suuda ta miskipärast üles ärgata, Hans on murest murtud, kuna tema on Jonase õnnetuses süüdi. Lisbeth aitab Susannet restoranitöös. Hans soovib endiselt Gruberhofi müüa. Martin ega teised ei suuda teda ümber veenda ja valmistuvad halvimaks, kuni Jonas ühel päeval äkitselt silmad avab. Jahikullide treener Kerstin satub haiglasse ning Martin asub välja selgitama tema haiguse põhjust. Kerstini elutahe on kadunud, kuid mägidoktor ei anna alla.
Alice ja Jack, kaks väga erineva eluga võõrast inimest, tutvuvad juhuslikult pulmapidustustel. Neil tekib hea klapp, aga Alice'il on pärast äsja lõppenud armulugu tõrge uute suhete vastu. Kuid pikk rida juhuseid toob Alice'i ja Jacki teineteisele aina lähemale ja nad armuvad. Kuid üha keerulisemaks muutuva elu tõttu peavad Alice ja Jack leidma viisi, kuidas tulla toime takistustega, mida elu nende suhte teele seab.
Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates räägib kurva loo ema, kelle poeg sõideti surnuks ning avarii põhjustaja ei ole jõudnud tänase päevani oma karistust kandma. Ema ei suuda uskuda, et tema poja elu ei maksa justkui mitte midagi.
Galileo H2020:E426
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Seekord sõidab Jüri Viljandisse, kus elab Pepi, kes on pärit Argentinast - riigist, kus süüakse rohkem liha kui kuskil mujal. Kuidas on siis võimalik, et sealt pärit Pepi Eestis hoopis taimetoitlaseks hakkas ning kustkohast tulevad Luunja kurgid, see selgub juba "Rikas Eesti" järgmises osas.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Mauricio pettub Fes. Beatrizil tekib lootus. Raimundol on kriis.
Zeynep ähvardab Emiri abielu lõhki ajada. Kemal näitab Tarikile verist särki ja Tarik tunnistab kõik üles. Nihan palub Asut, et too Kemali õnnelikuks teeks.
Martin ja Lena räägivad ühisest tulevikust, kuid Lena varjab üht olulist saladust. Martin tunneb aga, et armastab Lenat. Lilli on armunud, kuid tema väljavalitu Mario ei meeldi isadele, kuna too avaldavat Lillile halba mõju. Hans avastab Lilli ja Mario kanepit suitsetamast ning keelab Lillil poisiga edasi kohtuda. Lilli aga ei hooli keelust. Puhkeb suur tüli. Martinil on probleemne noor patsient Lukas, kel on raske immuunsüsteemihaigus, mis ei lase tal elada normaalset elu. Poiss aga ei lepi voodis lebamisega ja tahab salaja peole minna. Peol kukub poiss kokku ja Martin ürita teda päästa.
Kui leitakse medõe kägistamisjälgedega surnukeha, seisavad Mikk ja Anders silmitsi mõistatusega. Kas noorele naisele sai saatuslikuks tema vabatahtlik töö koduvägivalla ohvritega? Tema märkmetes leidus viide abielupaarile, kus mees olevat oma abikaasat väidetavalt peksnud. Uurijate tähelepanu äratab ka abielumehest peaarst, kelle alluvuses medõde oli töötanud...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Hittfilm Harry Potteri ja ta sõprade uutest seiklustest. Harry Potter ei saa aru, miks ta on valitud osalema Kolmevõluri turniiril, kus ta peab võistlema endast vanemate ja kogenumate õpilastega teistest koolidest. Samuti on tagasi ka kuri lord Voldemort ja tema käsilased, kes ilmutavad end lendluupalli Maailmakarika finaalmängul. See pole aga Harry ainus mure - ta peab leidma endale veel kaaslase Sigatüüka kooli jõuluballile ja see ei ole sugugi lihtne ülesanne…
Katariina teeb enne sultaniga kohtumiseks sõjarindele minekut Peetri kohta põrutava avastuse.
Põnevusfilmis asub endine LA staarpolitseinik Charlie Waldo elama metsas, et nautida pärast erru minekut lihtsat elu. Kui näitleja Alistair Pinchi naine leitakse surnuna, on peamine kahtlusalune just tema ja Waldo on sunnitud pensionipõlve katkestama, et juhtunut uurida. Õige pea leiab Waldo end sekeldustes gängsterite, Hollywoodi ninade ja eelkooli õpetajatega – kõik, et tõestada Pinchi süütust…või siis süüd?
Kaks mõrvarit põgenevad kõrgeima turvalisusastmega vanglast. Laura ja ta meeskond liituvad nende otsimisega, kuid nende truudus pannakse proovile, sest selgub, et üks põgenikest on nende endine kapten.
Lucifer H2:E6
Ennasthävitav ja süütundega maadlev Lucifer läheb uurimise käigus Chloega tülli. Selle peale otsustab Chloe teha koostööd hoopis Daniga. Amenadiel suhtleb Charlottega ja Maze viib Trixie kommi-pommitama.
Võistlustantsu maailm muutub ohtlikuks, kui võistlusel pussitatakse surnuks staartantsija ema, ent peagi selgub, et naise minevikus oli midagi hämarat.