Üks maailma armastatumaid romantilisi komöödiaid! Kaunis tänavatüdruk Vivian (Julia Roberts) müüb äraelamiseks oma keha. Edward (Richard Gere) on aga jäine ärimees, kelle jaoks töö on alati esikohal. Nende tutvus algab tavalise lõbutüdruku ja kliendi kohtumisena, kuid eneselegi ootamatult Edward armub Vivianisse ja pakub talle hunniku raha, et naine veedaks temaga terve nädala...
Seikluslik kogupere animafilm. Kodukülas kuulsuse saavutanud Bodil ja ta bändil on isegi pühendunud fännid. Kui aga muusikamogul Lang pakub neile võimalust popstaar Lil’ Foxyga tuurile minna, saavad Bodi ja ta sõbrad aru, et kuulsusel on hind, ning mõistavad viimaks, et tõeliselt rokkimiseks tuleb endale truuks jääda.
Ta on aasta meelelahutaja 2016, ta on teinud standup’i sadadele väljamüüdud saalidele ja ta tuntumate rollide seas on aeroobikakuninganna Suzi Vesik, maailma andekaim laps Kevin Christian ja automüüja Alo. Ta on Tõnis Niinemets! Lustlik erisaade meenutabki kõige naljakamaid hetki, millega Tõnis Niinemets on kaamera ette jäänud.
Raadiost Elmar on saanud väärikas noor – juba 25 aastat rõõmustatakse kuulajaid parima Eesti muusikaga. Sünnipäevaga seoses rõõmustab Elmar nüüd omakorda ka kõiki muusikuid ja kutsub armastatud staarid kokku. Esinevad Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Grete Paia, Púr Múdd ja mitmed teised. Kuulame põnevaid etteasteid ning jagame üllatuslikke auhindu! Kogu peomeeleolu jõuab pidulikus erisaates ka televaatajani. Saadet juhivad Gerli Padar ja Henri Laumets.
Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 tähistas 2018. aastal oma 25. sünnipäeva. Seepärast tulevad täna ettekandmisele meie programmi kõige meeldejäävamad muusikalised etteasted läbi aegade. Kuulame hoogsaid laule erinevatelt ilmatüdrukutelt, väikse hiiglase Oliveri hitti "Kuldsed käed on onu Tõnul", menusaates "Laula mu laulu" sündinud unustamatuid lugusid ja paljusid teisi viise, mis lausa kutsuvad kaasa ümisema - tahame me seda või mitte!
Kes meist ei tahaks abielluda? Kes meist ei tahaks abielluda jõulude ajal? Laseks pulmad korraldada oma parimal sõbral! On see ikka hea mõte? Ekraanil on tagasi kõik vaatajate lemmiktegelased auhinnatud telesarjast ALO. Osades Tõnis Niinemets, Priit Pius, Märt Pius, Priit Võigemast, Reimo Sagor, Linda Kolde, Uku Uusberg, Liis Lass, Rein Pakk, Saara Nüganen, Külliki Saldre, Liis Lemsalu, Maiken Pius, Saara Pius.
Heast muusikast tulvil erisaade viib vaatajad teekonnale, milleks on Eesti ühe armastatuima muusiku Stefan Airapetjani soolokarjäär. Kontserdil kuuleb värsket debüütalbumit „Hope“, mis koondab Stefani suurimad hitid ja kõlavad ka mõned uued üllatuslood. Lisaks muusikale räägib Stefan ka sellest, mis peitub lugude taga ning kuidas on ta jõudnud tänasesse päeva. Üllatusesinejana astub üles ka „Aasta naisartisti“ tiitliga pärjatud Liis Lemsalu.
Mis juhtub siis, kui jääaeg ühel hetkel otsa saab ning kõikjal kõrguvad lumised mäetipud ja liustikud sulama hakkavad? Kuidas saavad selles olukorras hakkama juhmivõitu laiskloom Sid, rahulik mammut Manfred ja keevaline tiiger Diego? Ootavad uued peadpööritavad seiklused ning kohtumised mitmete uute tegelastega. Aeg-ajalt ristub kangelaste tee siiski ka hüsteerilise orava Scratiga, kes on pidevalt mures oma kalli tammetõru pärast.
Aastavahetuse õhtul rokib lustlik uudistemagasin koos särava tiimiga väljas ja möllab koos rahvaga elumeres. Ühtlasi vaatab aasta viimane Reporter heatujuliselt mööduvale tagasi.
Teeme avameelse ja ilma filtriteta tagasivaate ennustustele, mida meie ennustajad, selgeltnägijad ning vabamõtlejad möödunud aastal algavaks 12. kuuks tegid. Enneolematult täpsed ennustused - Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustatud tormid tabasidki Eestit. Elektrile ennustatud mitmekordne hinnatõus tuli. Tuli isegi ennustatud must auk. Ka hoiatus, et toiduhinnad teevad rekordi, läks täppi ning Kirsti Timmeri ennustus, et tuleb valitsuskriis läks ka täide. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Iga-aastane muusikaline erisaade paneb ritta lõppeva aasta suurimad kodumaised hitid. Vana-aasta viimastel tundidel läheb tõeliseks hitisajuks, mil toome vaatajateni parimad kodumaised laulud möödunud aastal! Stuudios saavad sõna muusikud ja lauljad, kelleta aasta 2022 oleks palju rütmivaesem. Nublu? Shanon? Liis Lemsalu? Grete Paia? Stefan? Või hoopis keegi teine? Kelle lugu on Reporteri Aastahitt 2022?
Huumorishow "Heeringas Veenuse õlal" erisaates näeme, mis kõik võib juhtuda aasta viimasel õhtul. Nalja saab - ja jääb ülegi! Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Tiina Tauraite, Marilyn Jurman, Liina Vahtrik ja Margus Prangel.
Eesti lemmiksaatejuhtide kolmik Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov püstitavad endale ja neile külla tulevatele armastatud Eesti artistidele vana aasta viimasel õhtul taaskord suuri, kärarohkeid ja närvikõdi pakkuvaid väljakutseid. Kaasa löövad Kait Kall, Priit Võigemast, Jan Uuspõld, Elina Pähklimägi, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Jakko Maltis, Maarja-Liis Ilus, Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Tõnis Niinemets, Hendrik Kalmet jt. Kellest saab inimkäpp, kellest jahimehed, kes osalevad „Tähed muusikas“ taaselustatud muusikasaates – see selgub juba aasta viimasel õhtul.
Eesti lemmiksaatejuhtide kolmiku Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov juhitav erisaade aastavahetuse ÕHTU! jätkub.
Esinevad Anne Veski, Ivo Linna, Smilers, Grete Paia, Púr Múdd ja mitmed teised, kes Eesti rahva lemmikraadiojaamas Elmar igapäevaselt kuulajate meeli paitavad.
Õllesummeril andis suure show Tanel Padar & The Sun laiendatud koosseisus ja tehniliste erilahendustega. Esitamisele tulid nii populaarse rokkbändi suured hitid kui ka uued lood viimaselt plaadilt.
Volbriööl tegi kontsertsalvestuse Eesti rokkmuusika lipulaev Metsatöll. Muistse õhustikuga Viikingite külas toimunud ja nõidade ööst inspireeritud kontserdil esitleti uut lugu ja koos karuste meestega oli laval veetlev Draamateatri näitleja Marta Laan.
Lisaks kõige tuntumatele hittidele esitab Jüri ka oma lemmikpala “Täna” albumilt ning esitusele tuleb ka üks eriline akustiline esitus. Jüri on laval koos Eesti parimate pillimeestega, kes vääriksid ka ise oma soolokontserti!
Heast muusikast tulvil erisaade viib vaatajad teekonnale, milleks on Eesti ühe armastatuima muusiku Stefan Airapetjani soolokarjäär. Kontserdil kuuleb värsket debüütalbumit „Hope“, mis koondab Stefani suurimad hitid ja kõlavad ka mõned uued üllatuslood. Lisaks muusikale räägib Stefan ka sellest, mis peitub lugude taga ning kuidas on ta jõudnud tänasesse päeva. Üllatusesinejana astub üles ka „Aasta naisartisti“ tiitliga pärjatud Liis Lemsalu.
Traditsiooniline erisaade võtab kokku aasta kõige põrutavad sündmused, mis niipea ei unune! Suur erisaade annab informatiivses, ent ka meelelahutuslikus võtmes kirju ülevaate lõppeva aasta unustamatutest hetkedest ja inimestest ning toob vaatajateni lõppeva aasta selle ilus ja valus nii meil kodusel Eestimaal kui ka piiride taga tehes ringi peale teemadele, mis inimesi ja maailma on enim puudutanud. Saatejuht Tõnis Sarap.