Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Lucía tutvustab Beatrizile oma religiooni. Mauricio langetab otsuse. Matías kaotab suure summa.
Hansu jalg on pärast õnnetust jäik ning pole kindel, kas see hakkab taas normaalselt liikuma. Lisbeth peab talutööd ise ära tegema, kuna Martin saab muudkui väljakutseid. Kombain ütleb üles, kuid selle paranduseks napib Gruberitel raha. Lahenduse leiab üllatuslikult tütar Lilli. Doktor Gruber püüab aidata meest, kel on kogu kehas valud. Diagnoosi leida on keeruline ja Martin annab patsiendile alusetut lootust. Mehe seisund halveneb järsult ning tema elu ripub juuksekarva otsas.
Romantilises jõulufilmis on Becca sunnitud ühendama jõud oma endise poiss-sõbraga, et otsida jõuluõhtul jooksu pannud koera. Kutsikas viib neid terveks ööpäevaks otsingule läbi nende Põhja-Carolina kodulinna. Selle käigus külastavad nad inimesi ja kohti, mis meenutavad neile koos veedetud jõule. Jõuluhommikuks on neil koer leitud ja armastus teineteise vastu taastunud.
Kõrs on Kirsika kadumise tõttu hullumas, samal ajal kui teised uurijad ja kohalikud politseijõud püüavad teha kõik, mis võimalik, et kurjategijad tabada. Lihvimata teemanti lugu saab põneva lõpu ja paneb punkti ka Kelgukoerte hooajale!
Hooaja viimases saates vastab Marilyn küsimustele erinevatel teemadel. Juttu tuleb ka palvetamisest ja tänulikkusest, saatusest ja selle ettemääratusest, pühadest paikadest ja nende mõjust inimestele, samuti unest ja unenägudest ning paljust muust, mis vaatajaid on huvitanud. Kaartide abil saame teada, kuidas läheb oma ametis haridusminister Liina Kersnal, kultuuriminister Tiit Terikul ja viroloog Irja Lutsaril.
Teeme avameelse ja ilma filtriteta tagasivaate ennustustele, mida meie ennustajad, selgeltnägijad ning vabamõtlejad möödunud aastal algavaks 12. kuuks tegid. Enneolematult täpsed ennustused - Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustatud tormid tabasidki Eestit. Elektrile ennustatud mitmekordne hinnatõus tuli. Tuli isegi ennustatud must auk. Ka hoiatus, et toiduhinnad teevad rekordi, läks täppi ning Kirsti Timmeri ennustus, et tuleb valitsuskriis läks ka täide. Saatejuht Eda-Liis Kann.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Rikas Eesti esimese hooaja viimases osas korraldab Robi Singapuris sündinud Marcile mitmeid toredaid üllatusi, alates salajasest helikopterilennust ning lõpetades varahommikuse kalalkäiguga.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Kõik rõõmustavad Raimundo pääsemise üle. Marcela kannatab Matíase pärast. Lucíal on uus eesmärk.
Nihan röövitakse ära. Kemal kuuleb seda telefonisõnumi ajal. Kemal ja Emir lähevad kumbki oma meestega Nihani päästma. Tarik pääseb põgenema ja ähvardab Nihani tappa. Kemal päästab Nihani elu. Emir ähvardab Kemali. Peretüli Önderi majas paljastab Zeynepile uusi saladusi.
Lisbethi jõud hakkab raugema, kuna Hansu seisund ei võimalda ema talus aidata. Lilli ei jaksa samuti liiga palju füüsilist tööd teha. Hansu vihavaenlane Distelmeier teeb Gruberitele ettepaneku talu üle võtta. Doktor Lena Imhoff kutsub Martini õhtusöögile, kuna soovib teda abi eest tänada. Õhtu võtab ootamatu pöörde, kui nende ette ilmub äkitselt Kahnweiler. Martin tuvastab seikleja Peteril ägedas faasis maksavähi. Patsienti suudaks päästa vaid maksasiirdamine. Ainus võimalik doonor oleks vaid patsiendi vend, kuid Peter keeldub vennalt abi palumast.
"Kelgukoerte" paroodialavastus pakub puhast huumorit ja küllaga põnevust! Käes on vana-aastaõhtu ja peomeeleolus "Kelgukoerte" tegelased ei aima, et veel aasta viimastel tundidel tuleb neil paljastada pöörane vandenõu. Kurjategijaid eesotsas Suitsupääsukeseks maskeerunud ninamehega plaanivad vahetult enne euro tulekut hiiglaslikku pangaröövi. Eneselegi ootamatult leiavad end röövlite pundist ka Kelk ja Liisbet...
Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison võtab traditsiooniliselt kokku lõppeva aasta ja vaatab uude aastasse seoses Euroopas ja Eestis toimuvaga.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Glamuurne spordipidu teeb emotsionaalse tagasivaate aasta spordisündmustele ja Eesti sportlaste tipphetkedele Pekingi taliolümpiamängudel ning teistel tippvõistlustel. Kes pakkusid lõppeval 2022. aastal kõige meeliülendavamaid ja haaravamaid hetki? Kes kroonitakse aasta naissportlaseks ja meessportlaseks, kes aasta võistkonnaks ja treeneriks? Millised spordisündmused Pekingi olümpia kõrval jäävad meelde just 2022. aastal? Parimate sportlaste autasustamist saadab uhke meelelahutusprogramm ja üllatusesinejad.
Pöörane spioonikomöödia Dick Steele'ist, kes kaotab oma armastatud naise ja on nüüd iga ohu ees kartmatu. Pärast 15 aastast teenistusest eemal olekut naaseb superspioon tööle, kuna tema endine vaenlane kindral Rancor tahab maailmavalitsejaks saada ning on röövinud geniaalse teadlase, kes teda selles abistama peaks.
Kodumaine hitt-komöödia! Artur unistab salamahti filmitegija karjäärist. Kui aga perekonna veiniäri ähvardab krahh eestlasest veinieksperdi hävitava kriitika tõttu, nõustub Artur sõitma Tallinna asja klattima. Ja kohtuda sealsamas ka tema kirjutatud stsenaariumi vastu huvi tundnud produtsendiga. Ootamatult satub tema teele aga iseteadlik, terava keele ja plahvatusliku temperamendiga ettekandja Ingrid. …ja sündmused võtavad sootuks uue suuna. Oma osa tekkinud segadustesse lisavad Arturi sõbrad, flegmaatilisest eestlasest ja temperamentsest armeenlasest koosnev politseinike-tandem, veiniblogija paranoiline naabrinaine ja mitu kilo valearusaamu, ennatlikke otsuseid, identiteetide segiajamisi ja üks eriti osav perekoer.
Kassahitt autovaraste jõugust, kes peab ühe öö jooksul varastama 50 ülihinnalist luksusautot. Endine autovaras Randall (Nicolas Cage) peab oma kunagise tiimi eesotsas seksika Saraga (Angelina Jolie) taas kokku kutsuma. Randalli vend on maffiale võlgu jäänud ja kui autod ettenähtud ajaks kohale ei jõua, siis tähendab see vennale kindlast surma...
Lucifer H2:E2
Luciferi ema Charlotte ilmub välja võikal mõrvapaigal, kuid vannub, et ta on süütu. Luciferi ei suuda teda hästi uskuda. Lucifer ei taha, et ema üksi jääks, mistõttu palub ta Maze appi emal silma peal hoidma, kuid ei luba teda piinata. Nii saab ta Chloega ise juhtumit uurida.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.