Marinette'i klass sõidab superkangelaste pealinna New Yorki, et veeta seal Prantsuse-Ameerika sõpruse nädal ja kõik on platsis…peale Adriani, kelle isa keeldub teda ekskursioonile laskmast!
Animafilm toob Bricksburgi kangelased taas kokku märulit täis seikluseks, et päästa oma armastatud linn. Viis aastat on möödas ja nüüd seisavad kodanikud silmitsi suure ohuga - LEGO DUPLO sissetungijad avakosmosest hävitavad kõike kiiremini, kui linnaelanikud taastada jõuavad. Nende alistamine ja harmoonia taastamine LEGO universumis viivad Emmeti, Lucy, Batmani ja nende sõbrad kaugetesse avastamata maailmadesse ja imelikku galaktikasse, kus kõik on muusikal. See paneb proovile nende vapruse, loomingulisuse ja ehitusoskuse ning selgub, kui erilised nad tegelikult on.
Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele.
Ülipopulaarse märulikomöödia teises filmis jahivad detektiivid Riggs ja Murtaugh kuldmüntidega sahkerdavaid lõuna-aafrika salakaubavedajaid. Kuna hädavares Leo oli kogemata sellesse ärisse segatud, kuulutatakse ta "riikliku tähtsusega tunnistajaks" ning detektiivid pannakse tema elu eest vastutama. Kurjategijate tabamist raskendab ka tõsiasi, et need on osavalt diplomaatideks maskeerunud. Film ei sobi alaealistele.
Ülipopulaarse märulikomöödia kolmandas filmis peavad detektiivid Riggs ja Murtaugh tabama närukaela, kes röövis Los Angelese politsei relvaladu. Ülesande muudab keerulisemaks detektiividel lakkamatult sabas tolknev Leo, ühtlasi tärkavad Riggs'is tunded kauni naispolitseiniku Lorna vastu. Film ei sobi alaealistele.
Ülimenuka märulikomöödia neljas film. Sedapuhku tuleb tule-, vee- ja kuulikindlatel võmmidel tegemist teha hiina maffiaga, aga ka Riggs'i keskeakriisi ja isaks saamise hirmudega. Üha sagedamini tabavad möllumehed end mõttelt, et nad hakkavad selle jama jaoks juba liiga vanaks jääma. See mõte ei meeldi aga neile kummalegi... Film ei sobi alaealistele.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kassahitt autovaraste jõugust, kes peab ühe öö jooksul varastama 50 ülihinnalist luksusautot. Endine autovaras Randall (Nicolas Cage) peab oma kunagise tiimi eesotsas seksika Saraga (Angelina Jolie) taas kokku kutsuma. Randalli vend on maffiale võlgu jäänud ja kui autod ettenähtud ajaks kohale ei jõua, siis tähendab see vennale kindlast surma...
Katariina lein Leo kaotamise pärast ülestõusu ajal jõuab talle lõpuks kohale. Peetri roll Leo surmas ja asjaolu, et ta oli just aadliku mõrvanud, nõuavad karistust. Katariina paneb Peetri koos tema mumifitseeritud emaga luku taha.
Nõukogude ajal reaalselt aset leidnud sündmustel põhinev õudussugemetega noortefilm eesti tudengite talvematkagrupist, mis satub Siberis hirmujudinaid tekitavate sündmuste keskele. Matkal oma kaaslastes pettunud ebapopulaarne grupijuht Olle jääb retke viimasel päeval mägedes kadunuks. Temaga rivaalitsenud vabameelse ja seiklusi hindava Eero juhtimisel laskuvad matkajad abi otsimiseks mägede jalamil asuvasse burjaatide külla. Vallandub kummaline ja terve mõistuse vastane sündmusteahel, mida näib dirigeerivat kadunud Olle. Võõral maal ja võõra rahva hulgas tuleb lahendada ülesanne, mida matkajad esialgu ei taha, kuid hiljem enam ei oska lahendada. Film ei sobi alaealistele.
Lucifer H1:E11
Lucifer aitab Chloel uurida filantroobist endise NBA tähe mõrva, sest ta on veendunud, et inimesed teevad heategusid vaid isekatel põhjustel. Luciferi veendumus saab aga kõva hoobi, kui saatus mängib talle kätte võimaluse ka ise kordki midagi head teha.
Iseseisvussõja demonstratsioonetendusel tapetakse selle korraldanud professor. Esialgu õnnetusena tundunud tapmine osutub peagi mõrvaks, kui ilmnevad asitõendid, et laskuriks oli snaiper.
Katariina lein Leo kaotamise pärast ülestõusu ajal jõuab talle lõpuks kohale. Peetri roll Leo surmas ja asjaolu, et ta oli just aadliku mõrvanud, nõuavad karistust. Katariina paneb Peetri koos tema mumifitseeritud emaga luku taha.