Seekord sulandub saatejuht Marko Matvere Tallinn-Helsingi laevaliini töötajate hulka. Teeme avastusretke ajaloohõngulises Koplis, kuhu tõid elu 20. sajandi alguses kerkinud võimsad laevaehitustehased. Veel teeme tutvust tõelise mere-ekstreemi lohesurfiga.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Cristóbal survestab Carmelot. Lucíal on Camilale üllatav uudis. Beatriz on Matíase pärast armukade.
Kõik valmistuvad pulmadeks. Lisbethile teeb meelehärmi see, et ohjad pole tema käes. Martin otsustab ka Andreale ettepaneku teha. Saatusel on aga kõige suhtes omad plaanid.
Lauren ja ta parim sõbranna Colleen on üha edukamad oma jõulukorraldajate äris. Nende oskused pannakse tõeliselt proovile, kui kliendiks tuleb aristokraatlik perekond Inglismaalt. Pere vanim poeg ei taha jõuludest midagi kuulda, aga Lauren ei lase end heidutada. Kas tal õnnestub Jamesi hinge veidi jõulurõõmu tuua?
Ööklubi süütamisel on traagilised tagajärjed ning uurijatel on käed-jalad tööd täis. Kelk määrab Kirsika praktikale ehk Kõrsile ja Mardile appi.
Öeldakse, et iga lõpp on uue algus. Iga algus on aga raske. Täpselt selline võiks olla Eesti mehe Anti Antiku eluloo pealkiri, sest pole ju teps mitte lihtne kolida ära oma kodumaalt, kui sa oled äsja üles töötanud isikliku sepikoja ning suundunud saatuse keerdkäikude tõttu hoopis Karpaadi mägede suunas Kesk-Euroopasse. Roald Johannson läheb külla kuldsete kätega Eesti sepale, kellest sai Ungaris hoopis veinimeister!
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Jõulude erisaates tutvume Eesti neiuga, kes on elukutseline kirveviskaja. Lisaks külastame jõuluvana “Äffy” salajast pelgupaika, kus tutvume ka jõuluvana töö telgitagustega.
Carmelo on sunnitud Cristóbalile kuuletuma. Raimundol on raske pulmadest vaikida. Gracia treenib Hipólitot.
Oksjonipäev jõuab kätte. Ozan on eraldikolimisega päri, aga Zeynep mängib oma mängu. Kemal leiab Kareni üles, ent Karen keeldub rääkimast, enne kui ka ta mees on päästetud. Tarik tõuseb ametiredelil.
Martin laseb Andrea Halli kliinikusse toimetada ja hoolitseb koos doktor Kahnweileriga tema eest. Päästjad saavad väljakutse kaljunõlvale, kus istub šokis noor naine, kes väidab, et tema mees kukkus ronides surnuks. Naise käitumine tekitab Martinis kahtlusi ja ta asub juhtumit detailselt uurima. Klara eksabikaasa sõidab Ellmausse. Hans ei ole sellest sugugi vaimustunud. Tema ja Klara vahel puhkeb tüli. Andrea ja Martin suhtlevad taas sõbralikult.
Ööklubi põlengu uurimine jõuab tänu Kirsikale lõpusirgele, kuid naise nutikusest häiritud Kõrs võtab kogu au endale. Kirsika ja Kairi rivaalitsemine jätkub järjest teravamalt.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Uus kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Keili Sükijainen ja Merlin Miido otsivad ja annavad ideid jõululaua katmiseks. Vähiravifondi Kingitud Elu vabatahtlikele tänuõhtusöögi valmistamiseks toob oma kavalad nipid välja tippkokk Orm Oja, kelle köögis Keili koos oma parima sõbranna Anett Kontaveitiga jõuluprae ahju pistab. Võrratu muusikaga kostitavad Liis Lemsalu ja Stefan.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Leitakse surnukeha. Peeter otsustab palees kõiki piinata, et paljastada mõrvarlikud reeturid. Marial avaldab Archiele Katariina plaanid. Katariina jõuab elumuutva avastuseni.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates räägib kümnevõistleja Janek Õiglane, et teekonda EM-i pronksini ääristasid nii võidurõõm kui kaotusvalu. USAs elav sportlane võttis reporter Eeva Esse-Sõõrumaa vastu oma vanemate kodus. Lisaks näeme ajakirjanik Madis Kimmeli eksklusiivset intervjuud Eesti Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremiga, mis annab vastuseid julgeolekut puudutavatele küsimustele. Ajuteadlaselt Jaan Arult uurib ajakirjanik Neeme Raud, miks on oluline mõnikord tõeliselt puhata ja lõõgastuda?
Põnevusfilmis asub probleemne New Yorgi politsei uurija pärast ulatusliku ja ootamatu vandenõu paljastamist üle linna võmmitapjate paari jahtima. Peagi aga pole enam selge, keda tema jälitab ja kes teda jälitavad. Otsingu käigus võetakse kasutusele äärmuslikud meetmed, et tapjad ei saaks Manhattanilt lahkuda. Võimud sulgevad kõik 21 silda, et keegi kuulsale saarele ei pääseks ega saaks sealt minema.
Lucifer H1:E6
Lucifer kahetseb oma otsust politseikonsultandiks hakata, sest tema esimeseks ametlikuks juurdluseks on üks "igav" röövmõrv. Lugu võtab aga ootamatu pöörde, kui Lucifer avastab, et röövlite saagiks langes kast, milles on peidus tema kõige kallim vara.
Pärast haavata saamist antakse Jane'ile politsei aumärk. Tähistamine jääb üürikeseks, kuna aset leiab uus mõrv ja Jane'ile tõttab selle juhtumi uurimisel appi keskkooliaegne silmarõõm.
Leitakse surnukeha. Peeter otsustab palees kõiki piinata, et paljastada mõrvarlikud reeturid. Marial avaldab Archiele Katariina plaanid. Katariina jõuab elumuutva avastuseni.
Keili Sükijainen ja Merlin Miido otsivad ja annavad ideid jõululaua katmiseks. Vähiravifondi Kingitud Elu vabatahtlikele tänuõhtusöögi valmistamiseks toob oma kavalad nipid välja tippkokk Orm Oja, kelle köögis Keili koos oma parima sõbranna Anett Kontaveitiga jõuluprae ahju pistab. Võrratu muusikaga kostitavad Liis Lemsalu ja Stefan.