Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Adelal on küla naistele ettepanek. Francisca tahab Raimundoga abielluda. Lucía lähedus mõjub Camilale hästi.
Lisbeth Gruberil on oma poegadega kõik käed tööd täis. Hans uputab muret alkoholi ja ka Martin ei käitu nii, nagu peaks. Julia on paranenud ja valmistub tagasisõiduks. Kõigile ootamatult saabub Viinist tagasi Andrea.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Ajakirjaniku mõrva uurimine võtab uue pöörde kui selgub, et mees oli enne surma tõepoolest millegi suure jälil. Loo lahenemisele aitavad kaasa ka terane Kairi ja nutikas Kirsika!
Patrick Jane kahtlustab, et Rahvuskaardi üksuse ainus ellujäänud liige tappis oma sõbrad ja läheb salaoperatsioonile, et seda tõestada. Lahendada tuleb kolme veterani mõrvad.
Kuuuurija H13:E16
Väsimatu Katrin Lust jätkab võitlust ülekohtu ja ebaõiglusega. Ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid, kurioosseid ja kaasahaaravaid lugusid. Räägime sellest, et tänavu kevadel läks põlema Tallinnas Pae tänaval suur kortermaja. Nüüd on elanikud hädas, et kindlustus ei pruugi majaga seotud kahjusid korvata. Saate teises pooles räägime soome blogija Hennaga, kes kirjutab eesti söögikohtadest nii, et sajad tuhanded soomlased selle järgi meie restorane ja kohvikuid külastavad.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates räägib kümnevõistleja Janek Õiglane, et teekonda EM-i pronksini ääristasid nii võidurõõm kui kaotusvalu. USAs elav sportlane võttis reporter Eeva Esse-Sõõrumaa vastu oma vanemate kodus. Lisaks näeme ajakirjanik Madis Kimmeli eksklusiivset intervjuud Eesti Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremiga, mis annab vastuseid julgeolekut puudutavatele küsimustele. Ajuteadlaselt Jaan Arult uurib ajakirjanik Neeme Raud, miks on oluline mõnikord tõeliselt puhata ja lõõgastuda?
Vaatame, kuidas Siber on meid muutnud. Mida on meil siit kaasa võtta oma linnaellu? Kas keskeakriis on seljatatud?
Matías ei taha Beatrizi tagasi. Camila nõustub Lucíale raha andma. Francisca üritab pulmi salajas hoida.
Emir laseb Tufanil jahil tehtud fotod Kemalile saata. Kuna Kemalit pole kontoris, jäetakse fotod Asu kätte, kes keelust hoolimata teeb ümbriku lahti. Asu annab fotod Zeynepile, et ta need hävitaks.
Gruberite juures valitseb tunnetekaos. Martin pettis Andreat ja tal on süümepiinad. Andreale tõtt tunnistada ei saa, nii pihib ta Hansule. Lillit kooli viies näeb Martin, et temaga ka miski ei klapi. Hans ja Klara otsustavad lõplikult lahku minna. Martin otsustab Andreale tõtt tunnistada, kuid heast plaanist ei jää tegelikkuses midagi järele.
Kõrs ja Mart saavad ülesandeks uurida ühe vanahärra surma. Kui algselt langeb kahtlus konfliktsele naabrimehele, siis ootamatult selgub, et juhtunu tagamaid tuleb otsida hoopis kasutatud autode müügiplatsilt. Kirsikale käib Kairi järjest enam närvidele.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Nad naerutavad meid pisarateni ning me teame neid justkui läbi ja lõhki. Ent tegelikult pole neid üleüldse olemaski. Kuidas sündisid meile kõigile tuttavad koomilised rahvalemmikud nagu Ivan Orav, Ice Dog M, Suzi Vesik, Bläck Rokit, Maie ja Valdur, Herbert Ving ja mitmed-mitmed teised? Miks said just nemad rahvale nõnda armsaks? Humoorikaid taustalugusid meenutavad Andrus Vaarik, Kristjan Jõekalda, Peeter Oja, Madis Milling, Argo Aadli ja paljud teised asjaosalised.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Pilvede all H23:E304
Sirje on sunnitud Indreku juures kõigile tõtt rääkima. Urmas ei hoia end tagasi ning esitab Sirjele omapoolsed tingimused. Erik ja Joosu leiavad ühised teemad. Kikul õnnestub Urmasele aru pähe panna. Siiri ja Andres valmistuvad reisiks, kuid ilmneb ootamatu takistus. Sirje aga teeb kõigi üllatuseks kannapöörde, millel on üllatav seos Valteriga. Lisaks selgub, et avaldatud tõe varju võis jääda üks veelgi suurem saladus...
Katariina on lootusrikas, kuniks rõugete puhkemine paneb Peetri oma vanade viiside juurde tagasi pöörduma. Samal ajal kannatab Leo ja Katariina suhe ning Georgina igatseb Peetrit taga.
Kodumaine kinohitt! Kolm õde (naistearst Piret, sisekujundaja Mari ning psühholoog Kertu) saavad ootamatult teada, et neil on üks õde veel. Rabav uudis paneb proovile peresisesed suhted ning sunnib küsima, miks on ema tütarde eest oma esiklapse olemasolu varjanud. Kui ootamatult välja ilmunud neljas õde otsustab Haapsallu tulla, et oma ema ja kolme õega kohtuda, saavad alguse sündmused, mida keegi ei osanud oodata. Kas veri on paksem kui vesi ja võõrast saab oma? Tõde ei halasta kellelegi.
New Yorgi politsei asub uurima pentsikut lugu, kus tuntud emmeblogija mees tapetakse vahetult pärast paarikese tütre sündi. Uurijaid abistava Malcolmi mõtted on aga mujal, sest teda närib kuri kahtlus, et Eve varjab tema eest midagi ning ta palub Ainsley'l Eve'i tausta uurima hakata.
Vaatame, kuidas Siber on meid muutnud. Mida on meil siit kaasa võtta oma linnaellu? Kas keskeakriis on seljatatud?
Lucifer H1:E3
Lucifer otsustab aidata noorel vagal jalgpallitähel süütust kaotada, kuid lugu võtab traagilise pöörde, kui sportlase partner järgmisel hommikul surnuna leitakse. Lucifer tunneb end juhtunus süüdi ning asub koos Chloe'ga naise tapjat otsima.
Pargist leitakse läbilõigatud kõriga mehe surnukeha ja kõik viitab taas sarimõrvarile Kirurg, kes on Jane' õudusunenäoks ja seepärast palutakse tal uurimisest kõrvale hoida.