Üks suurima külastatavusega väiksesadam, Naissaare sadam renoveeritakse sel suvel täielikult. Uurime, kuidas see käib ja mis Naissaarel praegu üldse toimub. Saaremaa sadamas aga saame näha, mida arvavad meie suurimast saarest kruiisituristid. Kuressaares tutvume, mismoodi õpetatakse välja väikelaevaehitajaid. Ja maiuspalana tutvustab Marko Matvere Admiral Bellingshauseni starti Kroonlinnast Antarktika suunas.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Adela ei suuda Carmelot tappa. Mauricio kahtlused süvenevad. Francisca kardab Cristóbali peatset rünnakut.
Elu mängib Gruberitega oma mänge. Hans pole äraütlemisest üle saanud, Lisbeth on oma austajas pettunud, nõuab Klausilt aru ja lõpetab suhted, enne kui need jõuavad tõsiseks minna. Martin tegeleb Jonasega ja püüab leida poisile uut kodu.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Saaremaal toimunud mõrvaloo uurimise jõuliselt enda kanda võtnud Kõrs satub keerulisse olukorda, kuid loo lõpp üllatab kõiki, teiste hulgas ka elukogenud Kelku.
Patric Jane pistab rinda selgeltnägijaga, keda ta kahtlustab mõrvas. Jane korraldab seansi tõestamaks, et selgeltnägija on nii petis kui ka tapja.
Kõik teavad, et kui sa tahad saada maailmakuulsaks näitlejaks, siis lähed sa otsejoones Hollywoodi. Kui sa aga soovid teenida hulga raha ja saada miljardäriks, siis suundud hoopis Silicon Valley'sse. Roald Johannson lendab sel nädalal maailma tehnoloogiarevolutsiooni südamesse ning kohtub kahe eestlasega, kes on tulnud oma unistusi püüdma USA-sse Räniorgu. Kas raha teeb meid õnnelikuks?
Võsavinkel on jõulude lainel! Saame tuttavaks naisega, kes toimetab Kesk-Eesti paksude metsade vahel ühes müstilises metsamajakeses. Saates näeme ka võimast jõuluteemalist tuleshowd!
Vissarionlastel on iga päev talgud. Ühist tööd teeme meiegi. Ent kõik ei lähe viperusteta.
Lucía räägib Camilale oma plaanist. Adela palub Onésimolt abi. Fe hoiatab Franciscat.
Ozan ja Zeynep teatavad oma peredele abiellumisest. Šokis perekonnad ei suuda selle teadmisega leppida.
Martin Gruberile tuleb üllatuskülaline – Julia on USA-st Euroopasse sõitnud, et teha raske operatsioon. Lõikuse ajal hakkab ta käsi taas kontrollimatult värisema ja Martin peab üle võtma. Martin nõuab, et Julia laseks end läbi vaadata. Väikese Jonase olukord on raske – onu ei taha teda enda juurde ja poisil pole kusagile minna. Martin otsustab Susannega rääkida.
Tapetakse endine ajakirjanik, kes oli osutunud petiseks ja suure skandaaliga töölt vallandatud. Uurija Kõrs oli ohvrit isiklikult tundnud ja teda tüütuks fantaseerijaks pidanud. Mõrvajuurdluse valguses omandab nende tutvus aga hoopis kurjakuulutavama tähenduse. Uued tuuled puhuvad ka politseijaoskonnas, kuhu lisandub värsket verd. Loomulikult on jätkuvalt mängus ka uurija Pullerits ja Kõrsi pea lootusetult segi ajanud Kirsika...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H14:E15
Hooaja viimases saates räägime tänavamuusiku Ivariga tema raskest elust. Nimelt väidab Ivar, et MUPO tuli talle ilma põhjuseta kallale ning teda alandatakse pidevalt tänaval. Saate teises pooles räägime mehega, keda saatis kriminaalne minevik, kuid kes leidis Lootuse külast midagi, mis aitas tal end täielikult muuta.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Telefonihääletus! Salu talu saunamaja saab lõplikult valmis ja sisustatud. Mida suutsid kaksteist ehituskogemuseta noort vaid paari nädalaga meister Kermo Jürmanni käe all korda saata? Finaalipaarid lähevad viimasele romantilise kohtingule ja saab selgeks, kas just kokku saanud paarid on ikka teineteise jaoks loodud. Televaatajad otsustavad, kumb paar peaks saatest lahkuma 10 000 eurose auhinnaga - kas Iiris ja Xavier või Maarja-Liis ja Siim.
Sündmuste ootamatu pööre viib Katariina lähemale kas ainuvalitsejaks saamisele või hoopis hukkamisele.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Miks arstide ja õdede kriisis vaevlevas Eestis ei saa Ukraina meedikud töötada, aga näiteks Lätis on see võimalik? Keeruliste seaduste ja korralduste virrvarri üritab selgust tuua Sander Punamäe. Milline oli Eesti muusika suurkuju Riho Sibul isa ja isiksusena? teemat avab Elo Mõttus-Leppik. Kuidas hoida kaevikutes ja lumes müttavad sõjamehed võitlusvalmite ja tervetena, uurib sügisel Ukrainas käinud sõjareporter Madis Kimmel.
Seiklusfilm! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles, kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara astuvad A-X-L’i kaitseks välja.
Sündmuste ootamatu pööre viib Katariina lähemale kas ainuvalitsejaks saamisele või hoopis hukkamisele.
Lucifer H1:E1
Algab skandaalne põnevussari langenud inglist Luciferist (Tom Ellis), kellel saab pärast mitut aastatuhandet põrguriigi valitsemisest villand. Lucifer otsustab oma troonist loobuda ning kolib Los Angelesse, et avada seal paheline ööklubi nimega Lux. Ent Luciferi plaanid lüüakse sassi, kui ühel õhtul tapetakse tema klubi ees jõhkralt noor neiu. Juhtum viib põrguvürsti kokku särtsaka uurija Chloe Deckeriga (Lauren German) ning Lucifer avastab end endalegi üllatuseks heade poolel võitlemas.
Jane ja Maura uurivad mõrvaga lõppenud kallaletungi lesbibaarist väljunud naisele. Seekord paistab tegu olevat vihamõrvaga ja Jane esineb kurjategija väljameelitamiseks lesbina.