Seekord uurime rannaelu Vainupea kirikust kuni Toolse linnuseni. Matvere läheb külla professor Olavi Kasemaale, kes Markole oma rannaäärset kodukanti tutvustab. Marko teeb sõitu Eestis ainulaadse parvega, mis viib Kavastu rahvast Emajõe ühelt kaldalt teisele tööle ja koju. Sõidame ka Lätti, kus vaatame üle Riia kõige popimad kohad ja uurime, kas lõunanaabrite kruiis Riiast Stockholmi erineb kuidagi meie Tallinna kruiisidest.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Fe ostab Franciscale kingituse. Beatriz üritab teada saada, mis toimub. Damián seab Camilale lõksu.
Nii Andrea kui Lilli reageerivad ägedalt uudisele Susanne lapsest. Lisbeth muretseb lapselapse pärast ja nagu kiuste tekivad ka äris probleemid. Ka Martinil segunevad eraelulised probleemid tööalastega ja see kõik muudab ta elu erakordselt keeruliseks.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Eelmises osas alguse saanud sündmused aastas 1924 jätkuvad ja Pullerits ning Kõrs peavad tõestama, et nemad pole taluperemehe mõrvas süüdi. Samal ajal avaneb neil võimalus muuta ajalugu...
Valentinipäev muutub veriseks, kui Laura kahtlustab, et kunagine sarimõrvar on taas tegutsema hakanud. Kontoris liiguvad samal ajal kulutulena armastajate saladused.
Põltsamaa mees Hillar Kalam on teadaolevalt ainuke eestlane, kes on iseseisvalt projekteerinud ja ehitanud hotelli mõnda Alpi suusakuurorti. Vähe sellest, et tema päevad on tihedalt tulvil turistidega asjaajamist, jõuab aastatepikkuse suusakogemusega ärimees treenida 3000 meetri kõrgusel ka algajaid mäesuusatajaid. Roald Johannsoni lumine reportaazh imelistest Austria Alpidest ning ettevõtliku Eesti mehe elutööst ehk hotellist nimega „Mulk”!
Koolipiltnik Kaarlil on huvitav hobi. Selleks on unarusse jäetud sõidukite jäädvustamine. Mida rohkem sammalt auto katusel ja külgedel, seda parem. Ja kui veel puu läbi kapoti kasvab, siis on jõulud ja jaanipäev ühe korraga , plärtsti, platsis.Võsavinkel haarab objektiivil sarvist ning läheb Kaarliga kaasa romujahile. Saak on priske ja nostalgiat ning äratundmisrõõmu nabani.
Armastatud saade Tuuli Roosma perekonna Siberisse kolimisest ja uue eluga kohanemisest taas ekraanil! Tuuli, tema mees Arbo ning nende kaksikud pojad Andres ja Kristjan pakivad kodus asjad ja lähevad vastu tundmatule tulevikule. Kaugel Siberi kolkas tegutseb vissarioonlaste ususekt, kellest Arbo hakkab dokumentaalfilmi väntama ja kelle seas nad järgmise suve, sügise ja talve veedavad.
Beatriz ei mõista Camila hilinemist. Francisca hoiatab Fed. Carmelo teeb Adelaga plaane.
Politsei saabub Emiri koju. Kemal näeb oma kodus Nihanit. Nihan viib Kemali oma salapaika ja räägib talle, et abiellus Emiriga vaid seetõttu, et ta vend Ozan tappis naise. Kemal ei mõista Nihanit ja lubab, et päästab ta sellest vangistusest. Pärast ülekuulamist Emir vabastatakse. Nüüd on tal kavas Zeynepi kaudu Kemalile kätte maksta.
Susanne on haiglas, kukkumine vallandas enneaegsed tuhud. Küsimus, kes on lapse isa, püsib endiselt õhus. Jörgile muutub pinge talumatuks ja ta kolib ajutiselt paati. Martin püüab temaga rääkida, kuid see ei õnnestu. Ka Hans ja Arthur Distelmeieri konflikt kipub eluohtlikuks muutuma.
Kõrs veab Pulleritsu vabaõhufestivalile, kuid mõnus üritus jääb uurijate jaoks üürikeseks, sest ühelt terviserajalt leitakse tapetud mees. Siis aga ilmub jaoskonda tütarlaps, kes väidab, et tappis mehe enesekaitseks, kuid uurijatel on põhjust tüdruku sõnades kahelda.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuuuurija H14:E13
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid.
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Malevas on armukolmnurk, Iirise südame nimel peavad verbaalset lahingut Arvi ja Leho. Mehed üritavad füüsilise jõuga selgeks teha, kumb väärib neiu tähelepanu. Iirisel on aga hoopis teised plaanid ja need šokeerivad kõiki. Maarja-Liisil seisab ees raske valik, kas eelistada südame või mõistuse häält?
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Paljastame hästi hoitud saladusi ja paotame uksi, mis seni kinniseks jäänud. Viimaste aastate jooksul on teaduse ja meditsiini huviorbiiti tõusnud ained, mille omamine ja rääkimata kasutamine oli aastakümneid lausa keelatud. Mis seis on meil nendega Eestis, uurib Eeva Esse-Sõõrumaa. Tallinna teedel sõidab rattal ringi mees, kes võitleb kõnniteedele parkivate autode vastu. Ainsaks relvaks on kaamera ja häbipostiks Facebook või Youtube. Sander Punamäe käis mehega reidil kaasas. Neeme Raud proovib kokku panna puslet, mida kujutab endast tänane Ungari.
Põnevusfilm! New Yorgi detektiiv uurib oma tütre surma, kes mõrvati mesinädalate ajal Londonis. Pärast seda, kui teisigi paare kogu Euroopas tabab samasugune saatus, kutsub ta endale appi ühe Skandinaavia ajakirjaniku.
Armastatud saade Tuuli Roosma perekonna Siberisse kolimisest ja uue eluga kohanemisest taas ekraanil! Tuuli, tema mees Arbo ning nende kaksikud pojad Andres ja Kristjan pakivad kodus asjad ja lähevad vastu tundmatule tulevikule. Kaugel Siberi kolkas tegutseb vissarioonlaste ususekt, kellest Arbo hakkab dokumentaalfilmi väntama ja kelle seas nad järgmise suve, sügise ja talve veedavad.
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Roo positiivsus tasub end kümnekordselt ära, Martha särab ja kõik see tänu Roole. Kas Xanderi headus päästeoperatsioonil võib talle hoopis kurjasti kätte maksta? Nikau aga peab oma elu eesmärkide eest võitlema.