Sellel nädalal seilab saatejuht Marko Matvere mereajaloo lainetes ja uurib lähemalt üht õnneliku lõpuga laevakatastroofi. Külastame ka aktiivseks kalasadamaks tõusvat Mõntu sadamat Saaremaal. Reporter Kaidor Kahar saab teada, mida uurivad Kõiguste lahes merebioloogid. Lisaks vaatame, mis asi on tulevikukütuseks peetav LNG ning kuidas seda täna ja tulevikus efektiivselt kasutada saaks
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Camilal on hea uudis. Carmelo korraldab kooli avamist. Francisca seab Raimundole lõksu.
Ekstreem-mägironija Daniel matkab koos oma kallima Lisaga, kes teeb äkitselt nende suhtele lõpu, öeldes, et armastab teist. Daniel vihastab ja tormab minema, temaga juhtub õnnetus. Kliinikusse sattudes soovib ta sealt ruttu lahkuda, olles eluohtlikus seisundis. Mia naaseb Zürichist. Markus saab teada, et Mia isa Lorenz soovib panna tüdruku Zürichi erakooli. Markus kardab Miat kaotada.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Väikeses kortermajas tapetakse üksik vanaproua, kes oli naabrite sõnul headuse kehastus ja sai kõigiga hästi läbi. Mõrvamotiivi ja mõrvari leidmisest saab uurijatele paras pähkel. Samal ajal püüab Pulk tundma õppida oma uut paarimeest, kes tekitab jaoskonnas omajagu elevust.
Teresa Zauli tunnistab oma armukesele ja ülemusele Franco Mantovanile, et ootab tolle last. Mehe äkkvihal on traagilised tagajärjed ja naine sureb… Mantovani lahkub naise päevikuga, kuid see röövitakse ja väljapressimine ei anna kaua oodata. Komissar Fabbri ja Rex hakkavad uurima tapmiste ja valede võrku...
Niipea kui päike taas kõrgelt paistma hakkab ja sile asfalt lume alt välja sulab, annavad esimesed kevadekuulutajad juba kuuma! Need on meie vabariigi kõige kirglikumad driftijad, kes on pidanud pika talve garaažis veetma, kuid nüüd saavad oma poleeritud velgedega vana bemmi lõpuks ribadeks sõita. Roald Johannson viib meid maailma, kus suitsevad rehvid ja bensiiniaur on igapäevane maagia.
Elektrihinnad ronivad juba kosmilistesse kõrgustesse. Kuidas tulla toime nii, et end segaseks maksma ei peaks? Peeter Võsa leidis Eestist üles mehe, kes toodab elektrit hobusega ja seda lausa nii edukalt, et kõik naabrid imestavad. Kuidas on see võimalik? Võsavinkel annab kõigele vastused!
Saatesarja teises osas sõidame Austraalia kõige maagilisemale saarele - Tasmaaniasse. Võtame osa kuulsast vikerkaarefestivalist ja lapsed näevad nokklooma nokka.
Ismael tahab peo korraldada. Onésimo meelitab Elodiat. Emilial on Alfonsole palve.
Nihan ei suuda kuidagi toibuda šokist, mille ta sai oma pulma-aastapäeval, nähes Kemali kui Emiri partnerit. Lisaks sellele šokile on ta pinges ka uute reeglite pärast, mis Emir nende abielulepingusse lisas. Seetõttu läheb ta Külüstüri, ainsasse kohta, kus ta saab rahu leida. Emiri ja Kemali vastuseis muutub päev-päevalt teravamaks. Kui terve pere tähistab Kemali naasmist Istanbuli, tuleb Tarik lagedale tõega Kemali kohta, mis paneb ta raskesse olukorda, eriti isa ees.
Nadine kukub kelgusõidul ja saab viga. Talle tuleb appi venna kallim Julia. Nadine saab teada, et vend on Juliaga kihlatud. Peagi ilmneb, et Julia on juba abielus ja tema mees istub vangis. Julia kaob ning mägipäästjad otsivad teda. Vallandub laviin. Markus hangib ökoloogilise jõulupuu, ent Lorenz jõuab uhkema jõulukuusega temast ette. Mia leiab Zürichi erakooli dokumendid.
Tapetud vanaproua mõrva uurimine toob päevavalgele uut ja huvitavat infot nii vanadaami enda kui tema naabrite kohta. Ühtlasi hakkavad selguma Kelgu "karjääri" tagamaad ning Bärbel tekitab Pulgas järjest enam vastuseta küsimusi.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid ja kaasahaaravaid lugusid. Selles saates sõidame külla 93-aastasele Ainole, kes kinkis suvila lapselapsele ning soovis, et too jätaks maja järeltulevatele põlvedele. Juhtus aga nii, et poja tütar müüs maja Aino tagaselja maha ning nüüd on proua paljaste pihkudega.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Üheksa vallalist noort kogunevad Järvamaale Salu tallu otsima armastust ja restaureerima vana saunamaja. Kas hullu moodi tööd tehes tuleb armastus, nagu ütleb kirjandusklassika või tekitab koos töötamine hoopis tülisid? Kirgliku suhtedraama avasaates moodustavad osalised paarid, kes elavad ja töötavad koos. Esimeste päevadega saab selgeks, et kõik pole kuld mis hiilgab ja esmapilgu põhjal tehtud kaaslasevalikuid tuleb kibedalt kahetseda. Saatejuht on Eesti seksikaim naine Grete Paia.
Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.
Põnevusdraama inimkonda tabanud suurest katastroofist, mis on hävitanud tsivilisatsiooni ja enamiku elu Maal. Isa ja poeg püüavad ellu jääda selles maailmas, pääseda Lõunasse, kus väidetavalt on soojem, kuid ka see pole kindel... Taevas on hall, väljas on külm, maad katab tuhk... Milline on nende tulevik?
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.
Saates Eesti edulugu! tutvustame pika kogemusega professionaalset masinate ja varuosade pakkumisega tegelevat ettevõtet Flint Kaubandus OÜ-d. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Ziggy süüdistab Justinit diskrimineerimises. Logan teostab Roo palvel Marta uuringuid. Kas Mackenzie võib Salti kaotada?