Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Raimundo plaanib Franciscale kätte maksta. Alfonsole saabub anonüümkiri. Severo survestab Carmelot.
Keskkonnakaitseüritusel jääb kadunuks kaks meest. Markus avastab dramaatilise jälje. Meestega juhtub mägedes õnnetus ning algab võidujooks ajaga, et nad päästa. Markus igatseb Mia järele, kes läheb Šveitsi internaatkooli vaatama ega anna endast teada. Markus kardab, et Mia ei tahagi enam tagasi tulla.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Jätkub sarimõrvari tabamiseks korraldatud operatsioon, kuid kurjategija on pidevalt uurijatest mitu sammu ees ning talle jälile jõudmiseks tuleb osata lugeda mõrvapaikadele maha jäetud vihjeid. Bärbelil õnnestub taas Pulka üllatada.
Fabbri viib surmasuus vaevleva ustava sõbra veterinaariahaiglasse. Tulevahetuses saab haavata ka rikka töösturi halvale teele läinud tütar Barbara Loria, kes vannub Fabbrile kättemaksu. Barbara kurjategijast sõber Achille röövib kriminalist Katia Martelli, keda sunnitakse Fabbrit lõksu meelitama. Vapper Rex pääseb haiglast ja tõttab oma peremehele viimasel hetkel appi.
Varajasest ärkamisest väsinud naised jõuavad pika päeva jooksul mitmeid sihtkohti külastada, kuid mille arvelt? Sellises olukorras muutuvad omavahelised suhted rabedaks ka kõige tühisemate erimeelsuste pärast. Päeva lõpuks saavad naised aru, et maag Anzori ennustusi oleks pidanud tõsisemalt võtma.
Kõikidel ei vea elus ühtmoodi ning mõne elu on tema eest otsustatud juba sünnihetkel. Kui Kadri Britt aastaid tagasi napilt autoõnnetusest pääses, tundis ta, et nüüd on aeg teha midagi nende heaks, kellel pole elus nii palju õnne. Mõttest sündis taaskasutuspood MTÜ Aarete Laegas, mis aitab juba üheksandat aastat päevast päeva neid kõige haavatumas seisus inimesi esmatarbekaupadega. Rasked ajad ja aina kasvav hädasolijate hulk on aga väikese MTÜ jätkamise viinud viimase piirini.
Aborigeenide festivalil saime tuttavaks üheslimse Piraadiga, kes kutsub meid oma aborigeeide ellu. Piraat on küll enne meie tulekut nädal aega koristanud, ent endiselt jagame maja umbes tuhande surmavalt mürgise ämblikuga. Piraadi külmkappi ei ava tema sõbrad kunagi, sest sealt kukuvad välja surnud varaanid, maod ja kookaburrad.
María plaanib oma ema aidata. Beatriz süüdistab ennast. Camila räägib don Anselmole tõtt.
Emiri ja Nihani õnne pealt vaatamine tekitab Kemalis kurbust, kuid õhutab ka soovi kätte maksta. Mängu reeglid kirjutatakse nüüd ümber ning Kemali ja Emiri konflikt muutub lõputuks. Nihan ei taha oma ellu rohkem konflikte ja ta leiab mooduse Kemalist eemale hoidmiseks. Ozan ei lõpeta Zeynepi jälitamist, kuid seekord ei takista teda mitte perekond, vaid keegi, kellest tal polnud aimugi. Emir soovib oma sõprussuhteid Tarıki ja Zeynepiga tugevdada, samal ajal leiab aset pöördepunkt Kemali ja Leyla suhetes. Kas nendevaheline side katkeb või muutub hoopis kindlamaks?
Simon on frustreeritud, kuna Jessikal on õudusunenäod ja minevikusaladused, millest ta ei räägi. Jessika saab anonüümse appikutse ja suundub metsa parkimisplatsile, kus teda ootab hirmus üllatus. Ta kaob äkitselt jäljetult ning tema elu satub ohtu. Mägipäästjad asuvad teda otsima. Markus ja Simon lähevad otsingutel tülli. Selgub, et Jessika rööviti ja kättemaksuhimuline röövija on relvastatud.
Maantee äärest leitakse varastatud luksusauto, rooli taga mõrvatud autovaras. Mõrvaloo tagant paistab aga hoopis äpardunud ärimehe, liisingu ja kindlustuse segane suhtepundar. Sama segased on Pulga tunded Hele vastu, kes hakkab mehele üha enam hinge pugema.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Peeter Võsa reportaažidesari Võsavinkel on külas Raasiku kirvemehel. Mehel, kes teeb Eesti kōige ilusamaid kirveid.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Kassahitt-komöödia! Kuna Nickil, Dale'il ja Kurtil on ülemustele allumisest kõrini, otsustavad nad äri asutades iseenda bossideks hakata. Kuid salakaval investor tõmbab nad peatselt lohku. Alistatud, meeleheitel ning seaduselt abi saamata isehakanud ettevõtjate kolmik sepitseb jabura plaani, kuidas investori täiskasvanud poeg röövida ning tema eest lunaraha asemel firma endale nõuda. Film ei sobi alaealistele.
Üheksa vallalist noort kogunevad Järvamaale Salu tallu otsima armastust ja restaureerima vana saunamaja. Kas hullu moodi tööd tehes tuleb armastus, nagu ütleb kirjandusklassika või tekitab koos töötamine hoopis tülisid? Kirgliku suhtedraama avasaates moodustavad osalised paarid, kes elavad ja töötavad koos. Esimeste päevadega saab selgeks, et kõik pole kuld mis hiilgab ja esmapilgu põhjal tehtud kaaslasevalikuid tuleb kibedalt kahetseda. Saatejuht on Eesti seksikaim naine Grete Paia.
Kodumaine hitt-komöödia! Artur unistab salamahti filmitegija karjäärist. Kui aga perekonna veiniäri ähvardab krahh eestlasest veinieksperdi hävitava kriitika tõttu, nõustub Artur sõitma Tallinna asja klattima. Ja kohtuda sealsamas ka tema kirjutatud stsenaariumi vastu huvi tundnud produtsendiga. Ootamatult satub tema teele aga iseteadlik, terava keele ja plahvatusliku temperamendiga ettekandja Ingrid. …ja sündmused võtavad sootuks uue suuna. Oma osa tekkinud segadustesse lisavad Arturi sõbrad, flegmaatilisest eestlasest ja temperamentsest armeenlasest koosnev politseinike-tandem, veiniblogija paranoiline naabrinaine ja mitu kilo valearusaamu, ennatlikke otsuseid, identiteetide segiajamisi ja üks eriti osav perekoer.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Südantliigutav lugu lapse kaotusest, kus lein ei lase perel eluga edasi minna, kuniks ühel päeval hakkavad aset leidma kummalised nähtused nagu külmad tuulehood ja iseenesest häält tegema hakkavad mänguasjad.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.