Noor stjuardess Claire on aastaid lennanud, et mitte argimuredega silmitsi seista. Ühel päeval satub ta tänu kaheksa-aastasele tüdrukule tagasi mere äärde kallite inimeste juurde. Kolleeg Amber palub nimelt oma tütar Sam Bostonisse lapse isa juurde saata. Kui isa lennujaamas vastas pole, võtab Claire tüdruku hotelli kaasa ja rikub sellega ametialaseid reegleid. Sam kuuleb pealt telefonikõnet, mis pole mõeldud tema kõrvadele ja põgeneb. Claire asub tegutsema ja peab seejuures silmitsi seisma mälestustega enda lapsepõlvest.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
“Vikerkaare Ruby” on lugu tragist ja leidlikust väikesest tüdrukust, kes käib imeväel Vikerkaare külas, veidral maal, kus elavad tema mänguasjad. Seal kehastab Ruby nende aitamiseks erinevate ametite esindajaid.
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Kui 11-aastane Polly Pocket õpib kasutama pisikeseks muutvat ripatsit, ootavad teda ja ta sõpru suured väljakutsed ning veelgi suuremad seiklused!
Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
Keili ja Merlin võtavad ette pikema reisi, sest värskendust ootab korter asub Otepääl. Kinnisvaraportaalides talvepealinna üürikortereid ei leidugi, mis tähendab et võimalus kodu rahaks teha on veelgi põnevam. Korteriomanik Ragne on esmapilgul tagasihoidlik, kuid tuleb välja, et tegemist on tõeliselt andeka remondinaisega, kes ei jäta ühtki detaili kahe silma vahele.
Seekordses osas uurib Robert Rool, miks kolis Ghana juurtega Kymbali Londonist Eesti väikseimasse linna Mõisakülla. Lisaks saame teada, kuidas kõlavad Kymbali esituses meie rahvalaulud ning mis emotsioone tekitab temas Wittensteini Ajakeskuses pakutav seakärss.
Eestlased on tantsu- ja autorahvas. Aga mis saab siis kui need kaks asja omavahel ühendada? Seekordses Peeter Võsa autorisaates külastataksegi mehi, kes autodega valssi kepsutavad. Läheme külla driftiäss Wampiirojale. Mehele, kes pöörab ühele poole aga auto läheb ikka teisele poole. NB: Viimane pigistatakse välja ka legendaarsest ja sotsiaaltöötajate lemmikust ehk sinisest elektriautost.
Naiste südamed sulavad järjekordset kena giidi kohates sama kiiresti kui Islandi jääliustikud, mida kliimasoojenemine halastamatult on rappinud. Rasked ilmastikuolud tekitavad pingeid ja panevad naiste elu karavaniga sõites taaskord ohtu.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Kokk ja jahinaine Kerlin koos tütre Ketega asuvad seekord gurmeelahingusse kinnisvarahindaja Kerli ja tema autospordiga tegeleva türe Grete Miaga.
Kas pikaaegset paarisuhet on võimalik päästa ka juhul, kui üks pool on teise lõplikult maha jätnud ning leidnud enda kõrvale juba uue kaaslase? Pikaaegsete elukaaslaste Rauli ja Ilona näitel tuleb välja, et on ikka küll! Roald Johannson lendab sel nädalal Maroko kuurortlinna Agadiri, et lahata ühte ebaeestlaslikult kirglikku suhtedraamat, kus üks keskealine Eesti mees sai abikaasa poolt hüljatud, aga ta ei jätnud jonni ning võitis oma elu armastuse südame uuesti tagasi! Kuidas see tal küll õnnestus?
Žigulid jätavad selja taha Mandri-Eesti ja suunduvad Muhu- ja Saaremaale. Uudishimu terita filmist „Siin me oleme” tuttav maanteemuhk ja Salme maapõue varandused. Saatejuhid on Robert Rool ja Kristjan Ojang.
Romantiline hittkomöödia! Kirikuõpetaja Frank otsustab abielluda sooviva noorpaari suhted proovile panna. Ta korraldab armunutele põrgulikud katsed, nii et ühel hetkel pole neile endalegi enam selge, kas nad rohkem armastavad või vihkavad teineteist. Planeeritud pulmapäev läheneb aga katastroofilise kiirusega...
Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg?
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E5
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Kaheksa hinnatud ja armastatud Eesti artisti on võistlustules selle kevade kõige suuremas telesõus ja muusikalises võistlussaates, kus selgitatakse endi seast välja parim erinevates žanrites. Täna on teemaks hip-hop. Oma oskusi näitavad hulgaliselt auhindu noppinud Stefan Airapetjan, multitalent Jaagup Tuisk, mitmekülgne laulja Synne Valtri, suuri lavalaudu vallutanud andekas Getter Jaani, laulev näitleja Peeter Oja, uus üllataja muusikamaailmas Tõnis Sarap, tänavune eurolaulik Alika Milova ja hõbehääl Elina Nechayeva. Tähtede esitusi kommenteerib kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjab ja artiste toetab sõnaosav Jüri Butšakov.
FBI H1:E9
Maggie ja OA juhivad biorelvadega tegelenud röövitud teadlase otsimist.
Cochini linnas on kangetel matkajatel võimalik lähedalt vaadata üht õige omapärast kalapüügi meetodit. Teet aga otsustab õhtul nautida ehedat India teatrit. Kuid vaatamata selle, et entusiastlik saatejuht on uhkeks kultuurisündmuseks teoreetiliselt kõvasti valmistunud, ootab teda ees tõeline kultuurishokk. Juba järgmisel päeval jätkub seiklus Mumbais koos ekstreemse paadiretke, slummide, hiiglasliku käsipesula ning Varaste turuga. Saatejuhid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna.
Western-märul! Pärast oma ema surma on töötu ja lahutatud Toby Howard kaotamas oma kodu pangale. Kui ta vanem vend Tanner Howard vanglast välja pääseb, asuvad vennad pangakontoreid röövima, et maksta pangalaenu isakodu päästmiseks. Samal ajal üritavad Texase korravalvur Marcus Hamilton ja tema adjutant Albert Parker ennetada varaste järgmist sammu. Film ei sobi alaealistele.
Salaagent leiab end ärgates vangistatuna allveelaeval. Kaasvangi ja algaja agendi abil peab ta võidu jooksma ajaga, et põgeneda laevalt ja paljastada need, kes talle lõksu seadsid.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Theo ja Kirby ei suuda omavahelist keemiat salata. Tane kukub omaenda kaevatud aukku.