Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Matías tunnistab Emiliale tõtt. Prudencio tahab Franciscat aidata. Nicolás otsib taga Juanita päästjat.
Henriette vajab ravimeid, kuid ei tohi neid raseduse tõttu võtta. Ta seisab valiku ees: sureb kas tema või tema laps. Annet ähvardab isa alkoholismi tõttu pankrot. Martin tõttab omal viisil appi ja võib riskida oma karjääriga. Doktor Kahnweiler on armukade ja arvab, et Vera petab teda.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Kodumaise detektiivisarja esimeses osas liitub „Viimasest võmmist“ tuttava seltskonnaga Viktor Korol (Veikko Täär) – Siberist esivanemate kodumaale Eestisse koliv uurija. Tema uude keskkonda sulandumine osutub aga parajaks pähkliks, seda enam, et mehega käib kaasas mingi ärevakstegev saladus. Jätkuvalt on mängus ka kõik vanad tegelased – Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe), Anders Prikk (Robert Annus) jpt.
Patrick Jane'i kunagine klient palub Jane'il ta selgeltnägijavõimeid kasutada, et ta röövitud 9 aastane poeg leida. Uurimisrühm hakkab tööle, aga Jane'il tekib konflikt endise kliendi uue hingelise nõustajaga.
Kui su auto saab parklas või tänaval kriimustada, siis tulevad appi just autoplekksepad, kes kõik kriimud ja mõlgid justkui mängleva kergusega välja toksivad. Nii on tänase võistluse ülesanded võetud elust enesest ning ei tohiks seepärast võistlejatele raskusi valmistada, kuid üllatusi tuleb kolmes võistlusvoorus siiski ohtralt. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tuleb üllatuskülalisena vaatama autofänn Juss Haasma. Saadet juhib Andrei Zevakin.
Hinnatud ajakirjanikud toovad igal teisipäeval meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Kuidas on võimalik, et Eestis elanud inimene on jõudmas Jumala enda lähikonda, temast saab pühak ning läbi tema kuuleb Jumal ka otse meie palveid. Katoliikluse suurte müsteeriumide keskele viib meid Neeme Raud. Kuigi Eesti inimesed peavad üha vähem omaks üht kindlat religiooni, siis suuremaid usupühasid peame vägagi rõõmsal meelel ja vabade päevade ootuses. Teemat avab Raul Ranne. Omamoodi imeloo toob vaatajateni Sander Punamäe, kelle seekordne sangar on noorsand Max. Eesti oma jäämees, kes trotsib külma ka kõige suuremate miinuskraadidega.
Sel korral tutvume kauni tantsija Gerliga, kes meid endale külla kutsub. Loomulikult kutsub Leho kauni tütarlapse välja sööma ning proovitakse ära see kurikuulsus äädikane Soome kartulisalat. Lisaks uudistatakse niinimetatud põhjamaade aafrika linnaosa.
Matías muretseb Marcela pärast. Aquilino julgustab Beatrizi. Julieta käitumine häirib Franciscat.
Galip püüab tõestada, et Emiri ja Nihani abielu on vaid pettus, kuid tänu Leylale läheb see katse nurja. Zehir leiab üles mehe, kes Ozani vanglas ära mürgitas. Kemal palub Hakanil juhtumit uuesti uurima hakata, kuid too keeldub. Fehime pöörab kõigiga tülli. Kemal läheb Ayhani jutule.
Martin peab teatama edukale naislauljale tema ajukasvajast, mida on õnneks võimalik opereerida. Naine võitleb oma abielu ja karjääri nimel. Martinil on südametunnistusepiinad, sest ta valetas Anne kindlustusele selle kohta, öeldes, et Artur oli maja mahapõlemise ajal kaine.
Viktor ja Prikk uurivad noore investori Sten-Erik Kippasto mõrva golfiväljakul. Kahtlastel asjaoludel toimunud tapmise peamisteks kahtlusalusteks on Kippasto kihlatu ning parim sõber. Viktor Korol üritab kohaneda Eesti olustikuga - püüdes mõista pangakonto vajalikkust ning uute riiete ostmist. Kotkasele ei anna rahu Koroli minevik ning ta üritab leida rohkem infot vanadest toimikutest. Koroli tähelepanelik silm ja ebatavalised uurimismeetodid aitavad uurijatepaaril leida Kippasto tapja.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Tartus ootab Keili ja Merlini abi väike korter väga heade mõtete linnale iseloomulikus majas. Korteriomanik Evi on aastate jooksul siin ise hoolega remonti teinud, ikka väikeste etappide kaupa ja täpselt nii palju kui hädavajalik. Armastus lillemustri ja tapeedi vastu on silmapaistev, kuid potentsiaalikas palksein annab lootust, et kaks nädalat ja 1000 eurot hiljem saab korterist tänapäevane, kuid rustikaalse hõnguga hubane kodu unistavale tudengile.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov sisustavad argiõhtud põnevate kohtumiste, meeleolukate intervjuude, hea huumori ja mõnusa meeleoluga. Alati rõõmsameelsed saatejuhid loovad koos saatekülalistega õhtutesse positiivsust ning toovad muige näole.
Komöödiasarja tegevustiku keskmes on tavalised pereinimesed Mait ja Piret, kes kasvatavad teismelist tütart Mari ja kaheksa-aastast pesamuna Pauli. Ühel päeval kaotavad mõlemad vanemad töö ja järsk elumuutus toob esile allasurutud pinged ning algavad sekeldused. Vaja on leida kiireid lahendusi majandusliku olukorra päästmiseks. Viimases hädas tuleb idee tõsta lapsed ühte tuppa ja üürida vaba ruum välja. Nad veel ei tea, et see otsus keerab nende elu pea peale.
Villanelle'i olukord paistab trööstitu; Eve sõlmib vana tuttavaga ohtliku kokkuleppe.
Draama edukast New Yorgi reklaamijuhist, kes elab üle isikliku tragöödia ja muutub elu suhtes ükskõikseks. Ta sõbrad mõtlevad välja drastilise plaani, et mees mustast august välja tuua, enne kui ta kõik kaotab. Viies ta viimse piirini, sunnivad nad teda tõega silmitsi seisma üllataval ja sügavalt inimlikul viisil.
Iggy ja Kapoor avastavad, et ühel patsiendil võib olla pliimürgitus ning see sunnib neid kogu linna tagajalgadele ajama. Maxi kooskõlastamata raviplaan jätab patsiendi ohtlikku seisundisse.
Villanelle'i olukord paistab trööstitu; Eve sõlmib vana tuttavaga ohtliku kokkuleppe.
Kanepikaupluse turvamees peatab röövi ja tapab selle käigus ühe röövlitest, kuid teise röövli otsimine ujutab pinnale palju segadust tekitavaid küsimusi.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Rose raputab süütunde maha. Tane leiab Deani näol ootamatu liitlase. Kas Felicity suudab olla pere kangeim laps?