Edukas New Yorgi advokaat Alicia elab üle autoõnnetuse, millest ta midagi ei mäleta. Tagasi tööl, lükkab ta tagasi maailmarändurist muusiku Willi abipalve, kes soovib saada oma ristipoja Linuse hooldajaks. Siis tuleb Will välja jahmatava tõega: Alicia põhjustatud õnnetuses hukkusid Linuse vanemad. Alicia võtab oma kihlatu ja äripartneri Richardi hoiatustele vaatamata töö vastu ja peagi tuleb tal võidelda nii Linuse tuleviku kui oma armastuse eest.
Smurfid H1:E45
Eputis avastab oma ninalt vinni ning otsustab salaja Papa Smurfi laborist rohtu näpata. Õnnetuseks muudab see rohi ta aga tuldsülgavaks sisalikuks.
Smurfid H1:E46
Reporter otsib ajalehe jaoks sajandi lugu ning püüab Gargamelilt intervjuud saada.
Kui Goodway ja kaksikud jäävad koju tulemisega hilja peale, peavad kutsikad Jake’i ja Everesti kutsel minema neid otsima. Kui parditiigist vesi müstiliselt kaob, peavad kutsikad välja selgitama, mis täpselt juhtus.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
Jälg* H6:E10
Kas teadsid, et Tartusse rajatakse droonide lennukoridor? Seekordne saade ongi tõeline droonide mäng: uudistame, kuidas ja miks rajatakse ühte linnaruumi droonimaailm. Lisaks testime, kuidas mehitamata õhusõiduk Emajõe-Suursoosse eksinud jõhvikalise Marko üles leiab. Tutvume Eestis ehitatud vesinikudrooniga ning uudistame, kuidas Lennuakadeemias mehitamata õhusõidukeid ehitatakse.
Kord aastas peetakse Araabiamaades sellist püha nagu Ramadan, mis tähendab seda, et päikesetõusust loojanguni ei tohi süüa ega juua. Paraku on meie reisiseltskond sattunud Dubaisse just sellisel ajahetkel. Proovime Ramadaniga hakkama saada ja satume Dubai turuvarblaste piiramisrõngasse.
Hooaeg H19:E12
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Raul Ranne võtab luubi alla e-sigarettidega seotud jõudsalt kasvava probleemi Eestis. Koolijuhtide appi hüüded meedias ütlevad, et e-sigarettide tarbimine ehk veipimine on koolilaste seas hoogsalt kasvav trend. Madi Kimmel küsib, kas oskate aidata kui teie silme all keegi kokku vajub. Paljudes avalikes kohtades on elustamiskarbid, tänu millele saaks inimese elu päästa. Esimesed 5 minutit on kõige olulisemad. Füüsise ja vaimu turgutamiseks piisab ühest lihtsast väejoogist - kakaost. Sander Punamäe tegi kaasa pühaliku kakaotseremoonia.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” üllatab lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord aitavad paremust selgitada Hendrik Sal-Saller ja Mihkel Raud. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Franz Malmsten. Tänase saate külalisnõunik on laulja, näitleja ja noorte muusikakooli asutaja Hanna-Liina Võsa, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Marie Franklin on mälust kustutanud mõne aasta tagused kurvad sündmused, kuna ei taha, et miski meenutaks talle suurt kaotust. Naine ei usu, et mälestuste sellise allasurumisega teeb ta kahju nii endale kui oma pojale. Marie naaber peab seda vaid kurvastusega pealt vaatama, kuna Marie ei taha tema nõu kuulda võtta. Alles siis, kui Marie poeg Thomas on sattumas trellide taha, hakkavad naise silmad avanema ja ta asub lõvina oma poja eest võitlema.
Otse Reporter+ H2023:E65
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Perekondlikuks kokandusvõistluseks on stardivalmis lauljatar Getter Jaani koos isa Virgoga ning sportlikku hasarti täis uued vastased - olümpiavõitjast poliitik Kristina Šmigun-Vähi koos poja Kristhor Tomiga.
Papsid H1:E8
Marek üritab veenda Marikat Raivo juurde tagasi minema. Aleks tahab meeleheitlikult kohtingule minna, kuid keegi pole valmis Rasmust hoidma. Toomas teeb otsustava sammu ning räägib Lindale oma tunnetest.
Kogu Philip Henderseni saak on hävinenud. Hiiglaslik hernehirmutis hoidis ehk eemale linnud, kuid see katastroof on midagi suuremat. Vihasena süüdistab ta oma naabrit Doug Randalli, et see on tema põldudele mürki pritsinud. Järgneb suur tüli ning järgmisel päeval avastatakse Philip oma põllult surnuna. Kuid kui Mike ja ta meeskond juhtunusse süvenevad, tulevad mängu uued kahtlusalused. Ja kui hernehirmutis oli mõeldud lindude peletamiseks, siis miks on kadunud ka kõik mesilased?
Seiklusfilm teadlasest Trevor Andersonist, kes satub koos oma vennapoja Seani ning nende kauni kohaliku teejuhi Hannah'ga tormi eest varjudes lõksu. Ainus pääsetee on liikuda üha sügavamale koopa sisemusse. Pärast pikka kukkumist leiavad nad end paigas, mis vastab täpselt kunagi Jules Verne'i samanimelises romaanis kirjeldatule! Suured lihasööjatest taimed, hiiglaslikud lendpiraajad ning hirmutavad dinosaurused. Maakera südames hoogustub aga vulkaaniline tegevus ning rändurid peavad leidma kiiresti pääsetee, sest aeg on otsa lõppemas.
Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita.
Papsid* H1:E8
Marek üritab veenda Marikat Raivo juurde tagasi minema. Aleks tahab meeleheitlikult kohtingule minna, kuid keegi pole valmis Rasmust hoidma. Toomas teeb otsustava sammu ning räägib Lindale oma tunnetest.
Reporter+* H2023:E65
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.