Heleni abikaasa Jonah jäi merel tormiga kadunuks. Aasta hiljem kuulutatakse mees surnuks ja Helen saab kindlustusrahad kätte, ometi ei usu ta, et Jonah on hukkunud. Ka väidab Heleni ema, et nägi Jonah'd. Oli see elus mees või kummitus? Ja kui Jonah on tõesti elus, miks ta end näole ei anna?
Smurfid H1:E47
Tavaline Smurf tahab tunda end austatuna, nii et Eputis muudab ta Papa Smurfi sarnaseks. Nüüd aga mõistab, mida tähendab vastutust kanda.
Smurfid H1:E48
Naljahammas trikitab Poeedi smurfide ajalehte artiklit kirjutama, et leht populaarseks muuta, kuid kogemata vallandab ta terves külas paanika.
Kutsikad peavad päästma oma lemmikinimese ja Francois’ vanaema Tilly, kui ta delfiini seljas minema sõitis. Carlos ja Tracker kutsuvad kutsikad appi välja selgitama, kust tuleb tundmatu kõmin, mis ärritab džunglis elavaid elevante.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.
Keili ja Merlin võtavad ette pikema reisi, sest värskendust ootab korter asub Otepääl. Kinnisvaraportaalides talvepealinna üürikortereid ei leidugi, mis tähendab et võimalus kodu rahaks teha on veelgi põnevam. Korteriomanik Ragne on esmapilgul tagasihoidlik, kuid tuleb välja, et tegemist on tõeliselt andeka remondinaisega, kes ei jäta ühtki detaili kahe silma vahele.
Sel korral läheb Peeter Võsa külla driftiemmele Margele. Koos tuunitakse autosid ja päeva lõpuks aetakse masinad rajale ja külglibisemisse.
Papsid* H1:E8
Marek üritab veenda Marikat Raivo juurde tagasi minema. Aleks tahab meeleheitlikult kohtingule minna, kuid keegi pole valmis Rasmust hoidma. Toomas teeb otsustava sammu ning räägib Lindale oma tunnetest.
Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Perekondlikuks kokandusvõistluseks on stardivalmis lauljatar Getter Jaani koos isa Virgoga ning sportlikku hasarti täis uued vastased - olümpiavõitjast poliitik Kristina Šmigun-Vähi koos poja Kristhor Tomiga.
Eestlased on alati olnud üle keskmise leidlik ja ettevõtlik rahvas. Nüüd aga on üks tegus Eesti mees kolinud suisa Mustale Mandrile, et eksportida meie rahva kuulus IT-edulugu Keenia rahvuslikule kitseturule. See mees on muidugi elukunstnik Ken Saan ja kui Ken juba midagi ette võtab, siis hoidke oma piip ja prillid! Roald Johannsoni pöörane reportaaž Aafrika kitseturgudelt.
Mis saab neist, kes jäävad maha? Tallinnas elava Eliise ja tema väikese õe Luise elu muutus jäädavalt, kui nende ema otsustas neli aastat tagasi endalt elu võtta. Eliise on nii õeks kui emaks olemise kõrvalt saanud nüüdseks kõrghariduse, loonud kodu ja käinud tööl, kuid oma tõelise kutsumuse poole püüdlemisest julgeb praegu vaid unistada. Hulk häid sõpru unistavad aga omakorda tema püüdlustele uue hoo andmisest. Saatejuht Keili Sükijainen.
Kogupere hittkomöödia maailma rikkaimast poisist Richiest, kellel on kõik, millest üks laps eales unistada oskab - napib vaid omaealisi sõpru, kellega mängida. Kui üks jultunud kurikael tahab Richie vanemad kõrvaldada, et seejärel nende firma üle võtta, asub poiss koos ustava teenriga armutusse, põnevasse ja lõbusasse võitlusesse…
Ebba on kirglik lugeja, üle kõige armastab ta Bianca Lundi raamatuid. Lundi raamatuid teab ta lausa peast, kuid isiklikus elus tal armastusega vedanud ei ole. Ootamatult saab ta endale üüriliseks pahura mehe, kes osutub kirjanikuks. Ühel õhtul avastab Ebba, et nad jagavad mehega armastust Lundi raamatute vastu. Kui mees on oma romaani lõpetanud, veedavad nad Ebbaga romantilise nädala. Peale mehe lahkumist avastab Ebba ehmatusega, et uue noore menuautori Lilith Holmi raamat kattub peaaegu sõna-sõnalt tema lemmiku Lundi viimase romaaniga. Plagiaadisüüdistus tekitab suure skandaali ja viib uute paljastusteni.
Otse Reporter+ H2023:E66
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E26
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu sel hooajal kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Mart Juur, Andrei Zevakin, Estoni Kohver ning Franz Malmsten. Tänase saate külalisnõunik on Eestit 2023 aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel edukalt esindanud Alika Milova, kes saate lõpus peabki viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutusõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Nelik on omavahel täielikult tülis. Karl-Madis üritab olukorda päästa ja viib nad tiimikoolitusele – metsa telkima. Priit leiab põõsast laiba. Kõrvalolevas puhkemajas toimuvad reklaamiagentuuri suvepäevad ja üks nende hulgast on kaduma läinud. Nelik Karl-Madise juhtimisel hakkab mõrva uurima. Kadri ja Martini suhted võtavad eriti kummalise pöörde. Karl-Madisel on saladus.
Grissom ja Sara selgitavad viimaks välja, kes lavastas Hodgesi süüdi. McCarrani lennujaamas maandub kaubalennuk, mille kõik pardalolijad on surnud.
Theodore „Theo“ Decker oli 13-aastane, kui ta ema Metropolitani muuseumi pommirünnakus surma sai. Tragöödia muudab kogu tema elu ja saadab ta teekonnale, mis on täis leina ja süütunnet, enda uuesti leidmist ja lunastust, ja isegi armastust. Selle kõige keskel hoiab ta kinni ühest katsutavast lootusest, mis tollest kohutavast päevast alles jäi - see on maal pisikesest oksal istuvast linnust. Ohakalinnust.
Põnevusfilm salapärasest mehest, kes muudab ühe abielupaari elu tõeliseks õudusunenäoks. Neili abielu on pilvitu hetkeni, mil röövitakse nende väike tütar. Lapseröövlit ei huvita lunaraha, tema panused on palju kõrgemad ja kohutavamad...
Kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.