Maci sõbrad kogunevad tema juurde. Rose’il tekivad kahtlused Mali osas. Kas Marilyn lööb põnnama?
Reporter* H2023:E163
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Vallavanema haigus jätkub. Siiski pole keegi päris kindel, kas ta just surema hakkab. Kröösmani ja Kerepa kokkulepe päästeautode ülevärvimise suhtes päädib suure tööõnnetusega. Õnneks pole Esna rahvas piima pealt kooritud nahk ja raskused võidetakse ühiste jõududega. Mihhailova utsitab taas kirikõpetajat Paavlit pühakuks kuulutama. Kuna Viktoril on vesi ahjus, siis lubab ta selle protsessiooni kaasa teha. Sookrates ja Insener aga satuvad tööohutusnõuete rikkumise tõttu Vesoli juurde. Nagu alati – selgub et süüdi on hoopis Kröösman. Kui selle kohta nüüd öelda, et Esna suurvallas on asjad korras, siis me valetaks. Ei ole korras. Ja isegi lootust pole, et kunagi saaks.
Õhtu!* H6:E48
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Mis saab neist, kes jäävad maha? Tallinnas elava Eliise ja tema väikese õe Luise elu muutus jäädavalt, kui nende ema otsustas neli aastat tagasi endalt elu võtta. Eliise on nii õeks kui emaks olemise kõrvalt saanud nüüdseks kõrghariduse, loonud kodu ja käinud tööl, kuid oma tõelise kutsumuse poole püüdlemisest julgeb praegu vaid unistada. Hulk häid sõpru unistavad aga omakorda tema püüdlustele uue hoo andmisest. Saatejuht Keili Sükijainen.
Helikopter kukub alla ja Mihael murrab jalaluu. Ilm halveneb ja päästjatest pole jälgegi. Andrease ja Tobiase isa üritavad kadunud poegi üles leida. Nii Tobiase kui Mihaeli seisund halveneb. Kas mehed õnnestub veel õigeaegselt päästa?
Papsid* H1:E7
Politsei peatab Aleksi auto ning küsib näha Rasmuse dokumente. Sassu viib hoolimata isa keelust oma sisalik Ernesti lasteaeda. Marika saabub kohvriga Kristiina juurde ja plaanib mõneks päevaks tema juurde jääda.
Mereväe uurimislaeval sureb ohvitser ja Gibbsi meeskond asub juhtunut uurima. Algselt ei leita laevalt mitte kedagi teist, kuid lahkamistulemused muudavad uurimise suunda.
Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
Otse Postimehe uudised H2023:E688
Mõisas ei võeta revolutsiooni ohtu tõsiselt. Nicolás avab Severo silmad. Külla saabub Mariana mõrvari advokaat.
Otse Postimehe uudised H2023:E689
Ender ei anna Enginile oma äriplaani teemal sõnaõigust. Yildiz tahab näha, kuidas Dogan reageerib Yildizi plaanile Engin ja Julia kokku viia. Emir ja Tugce õpivad teineteist paremini tundma. Yildiz teeskleb Doganiga hotellis kohtumist, et Enderile õppetund anda. Tegelikult on Julia ja Dogani vahel siiski enamat kui sõprus.
Otse Postimehe uudised H2023:E690
Noored armunud Sarah ja Thomas veedavad romantilise päeva järve ääres. Äkitselt kaob Sarah jäljetult. Thomas satub teda otsides õnnetusse. Ta viiakse haiglasse, kus selgub, et mehe neerud hakkavad üles ütlema ja ta vajab hädasti neerusiirdamist. Emili näeb oma õde väljumas Andrease vagunelamust.
Otse Postimehe uudised H2023:E691
Kuna vallavanem on endiselt haige, siis tunneb Kerepa end Esna täieõigusliku peremehena. Suures muutmistuhinas otsustab ta hakata valla iivet tõstma. Kuid peenelt väljatöötatud kõhutoetuste süsteem meelitab ligi vaid petiseid. Nõnda juhtub, et Esnas jäävad lapseootele kõik, kel vähegi aega leidub ning viitsimist jagub. Teiste seas ka Sookrates. Kröösman saab oma kasutusse vana kiirabiauto, aga kuna burgerimüügiks osutub auto kaunis kõlbmatuks, siis spetsialiseerub mees kogenud ärihiiglasena ümber. Varik on kordamööda hädas olematu kuritegevuse ning vallavanema naisega. Kiriklas aga plaanitakse kavalat petuskeemi.
Otse Reporter H2023:E164
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Sel korral läheb Peeter Võsa külla driftiemmele Margele. Koos tuunitakse autosid ja päeva lõpuks aetakse masinad rajale ja külglibisemisse.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” üllatab lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord aitavad paremust selgitada Hendrik Sal-Saller ja Mihkel Raud. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Kassahitt-komöödia! Kuna Nickil, Dale'il ja Kurtil on ülemustele allumisest kõrini, otsustavad nad äri asutades iseenda bossideks hakata. Kuid salakaval investor tõmbab nad peatselt lohku. Alistatud, meeleheitel ning seaduselt abi saamata isehakanud ettevõtjate kolmik sepitseb jabura plaani, kuidas investori täiskasvanud poeg röövida ning tema eest lunaraha asemel firma endale nõuda. Film ei sobi alaealistele.
Mafiooso Paul Vitti antakse dr Ben Soboli hoole alla, aga sellest sünnib vaid üks suuremat sorti kaos.
Lähenemas on Magnumi 40-sünnipäev. Ta palgatakse otsima kohalikke kaupmehi terroriseerivat Hiina jõuku.
Meeskonnad näevad vaeva, et oma katusekorteri tsoonid lõpetada. Kohtunikud annavad teada mõningatest erakorralistest muudatustest.
Reporter* H2023:E164
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.