Julia satub raskesse olukorda, kui tema juurde tuleb nõu küsima Hanna Stegmeyer. Hanna on mõlkinud autot ja kardab sellest oma abikaasale rääkida. Abikaasa on aga Julia kallima Felixi otsene ülemus, nagu Julia viimasel hetkel taipab. See lugu ajab Julia ja Felixi tülli ning Julia otsib Toniolt mõistmist. Tonio leiabki viisi Hanna aitamiseks. Enda hingevaevale lahendust otsides läheb ta külla maise armastuse nimel preestrikutsest loobunud Gottfied Semmerile.
Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
Orloff, Sofia ja Kahn ootavad kõik oma kirja. Igaüks neist saab omal moel tunda surnud postiljoni kummituse tegemisi.
Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
Südamesoovile kirjutas Malle tütar Liisi, kes soovib oma ema ellu tuua tagasi natukenegi enesekindlust, mis kadus järk-järgult juba 36 aastat tagasi koos tema hammastega. Täna hooldajana töötava Malle elu keerleb oma laste, lastelaste ja poeg Marko ümber, kes 37-aastase mehena on ränga õnnetuse tagajärjel igavesti justkui kolme aastane.
Ganges ei ole mitte ainult üks maailma suurimaid jõgesid, vaid on võimas Jumalanna. Ja ehkki püha jõe voogudesse saabuvad hindud kümblema üle maa, sinna heidetakse tuhk põletusmatuselt, loomade laibad ja kõik ebavajalik, on preestrid veendunud, et Gangese veel on raviv toime ning see ei määrdu kunagi. Tuuli rüüpab suure sõõmu Gangese ravivett, ent hinge vaagub hoopis Arbo, kes haukab hobuseannuse kohalikust kanepipallist. Oleme pühades linnades Varanasis ja Haridwaris.
Papsid* H2:E2
Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.
Stone'ide pere saab igal aastal jõuludel kokku vanemate juures. Seekord aga hakkab sealset rahulikku ning vaba õhkkonda rikkuma vanima poja Everetti vastne kihlatu. Meredithile, närvilise olekuga karjäärinaisele, saab osaks vaenulik vastuvõtt ja ta kutsub appi oma õe. See ei tee aga olukorda just paremaks...
Alo* H2:E4
Esinduses on eriline päev, sest Viljol tuli geniaalne turundusidee. Tavapärane töö on pandud pausile, sest üle antakse sponsorauto maadlejatele. Päev otsa valmistutakse pidulikuks peoõhtuks, kus vaja on kõigi abi. Esindusse saabuvad mitmed põnevad külalised, mis paneb proovile oma maja inimesed ja tagatipuks korraldab Rein midagi sellist, mille pärast Ahti töölegi ei julge tulla.
Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!
Naermine teeb elu rõõmsaks, kergeks ja kihisevaks. Kahtlane soovitus tuleb päevavalgele - nõuandja enese teadmata. Lesed arvavad, et probleemid lõppesid uurimise lõpetamisega, aga nüüd need alles algavad. Ei jõuta ära oodata, et uus elu juba algaks. Mida kõrgemad on ootused, seda valusam on kukkumine.
Paul Sommer saadetakse ilmajaamast pensionile ja tema naine Teresa rõõmustab eesootava väljateenitud puhkuse üle. Väikest pansionaati pidav Teresa unistab Mehhiko kruiisist, kuid Paul pühendab kogu oma aja kodusele ilmajaamale ning jätab Teresa hooletusse. Siis tuleb Teresa mõttele muuta mees armukadedaks, flirtides noore ja sarmika kliendi Christianiga.
Otse Suvereporter+ H2024:E9
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak H2023:E3
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Tippklassi meelelahutus võrratu saatejuhi Piret Laose juhtimisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad meelelahutaja Grete Kuld, näitleja Evelin Võigemast, 5Miinuse liige Estoni Kohver ning näitleja Tõnis Niinemets. Külalisnõunikuna astub seekord üles andekas laulja Maarja-Liis Ilus.
Kassahiti kuuendas filmis tugevdab Voldemort oma haaret nii mugude kui võlurite maailmas, mistõttu pole Sigatüüka kool enam sugugi nii turvaline varjupaik kui varem. Harry kahtlustab, et hädaoht võib varitseda ka kooli müüride vahel. Koos Dumbledore'iga püüavad nad leida võtit Voldemorti jõu murdmiseks. Selleks kutsub Dumbledore appi vana sõbra ja kolleegi professor Horace Slughorni, kelle valduses võib olla eriti olulist infot...
Abikaasat leinav naine ja tema tütar lendavad Berliinist koju Ameerikasse. 10 kilomeetri kõrgusel lennukis laps kaob ja keegi ei tunnista, et ta kunagi lennukis oleks olnud.
Kaks läbi kõrbe rändavat meest satuvad juhuslikult suurima kullakamaka otsa, mida keegi iial näinud. Kaasasoleva varustusega nad seda kätte ei saa, seega tuleb koostada plaan.