Jälg
H2:E10
Hooaja viimases saates läheme väga väikeste osakeste maailma, et näha, kuidas on põlevkivi seotud juuste värvimisega ja mis peitub uhke mõiste “peenkeemia” taga. Keskkonnasäästu jälgedesse jõuame siis, kui jutuks tuleb laevade ümber ehitamine keskkonnasõbralikumate kütteviiside peale. Seda, kuidas taastuvatest allikatest energiat üldse kätte saada, on aga hea mõista siis, kui näeme, kuidas töötab tuulegeneraator.
Vana silla saladus*
H5:E1185
Onésimo plaanib Gracia võrgutada. Alfonso tunnistab Emiliale tõtt. Lucas pääseb vabaks.
Mägidoktor*
H3:E16
Kõik valmistuvad pulmadeks. Lisbethile teeb meelehärmi see, et ohjad pole tema käes. Martin otsustab ka Andreale ettepaneku teha. Saatusel on aga kõige suhtes omad plaanid.
Köök
H5:E6
Restoran kuulub nüüd suurde kiirsöögi-restoranide ketti ja see toob kaasa karmid muudatused, võetakse luubi alla kogu töökorraldus ja menüü. See kõik ajab Šefil harja väga punaseks ja viib vältimatu konfliktini uue omanikuga. Samal ajal peab Maks jälle kahe naise vahel ohtlikku slaalomit sõitma.
Kordame varahommikust sõudmise eelvõistlust, kus Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Jüri-Mikk Udam, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo tegid oma esimese sõidu Tokyo olümpiaveel. Kahe eelsõidu paremad saavad otse finaali, teised peavad püüdma finaali kohta läbi lohutussõidu. Sõudmise kommentaatorid Timo Tarve ja Mihkel Klementsov.
Suve ÕHTU!*
H2:E4
Saame teada, kui hea õpilane oli Anne Veski Rapla koolis ja miks tal käitumine oli kaks! Õhtu saatejuhte värvatakse Rapla kossukooli - aga enne peavad kossumehed ise testi läbima! Millised mälestused on Birgit Sarrapil oma kodumaakonnast ning mis toimus Kapamänniku metsatukas?
Viimane võmm*
H3:E3
Oma majast leitakse mürgitatuna menukirjanik Anu Veelmaa, kelle viimane müügihitt on olnud isiklikul polügaamiakogemusel põhinev eneseabiraamat "Meie 3". Kotkast ja Prikki saadab selle loo lahendamisel selgeltnägija Tamara Ridbek, kes on asunud tööle Politseiameti avalike suhete osakonnas ning kirjutab neist veebilehte portreelugu. Tanjast saab Tammetsi asemik mõrvarühma juhitoolil. Prikk saab loa sõita kuuks ajaks Dehli Ülikooli täiendõppele. Tammetsi ja Rita vahel tekivad isiklikku laadi suhted. Mart Noormets tuleb Arabellale ebatraditsioonilisel moel kosja. Laura kutsub Mõisniku kinno. Miku ja Tamara vahel säriseb endiselt.
Naabriplika*
H10:E9
Esnasse tuleb uue partei loomiseks toetust koguv mees ja Vallavanema jalgealune läheb tuliseks. Uus ja võimas konkureeriv partei ähvardab ta troonilt tõugata, kõik endised alluvad ja lipitsejad vahetavad paati ja pinge aina kasvab. Samal ajal tahab Kirikõpetaja aga usu propageerimiseks Esnasse kristlikku veekeskust rajada ja muutub uue partei esinumbriks. Võimuga harjunud Vallavanem peab nüüd oma positsioonide kindlustamiseks venna vastu võitlema hakkama.
Luubi all on nii unustatud kui unustamatud juhtumid legendaarse 100 meetri jooksu finaalidest.
Ajaloolised edasilükatud mängud. Algselt 2020. aastaks planeeritud suveolümpiamängud toimuvad aasta hiljem, kuid kannavad ikkagi Tokyo 2020 mängude tiitlit. Suveolümpiamängud peetakse Tokyos juba teist korda. 1964. aastal toimunud mängud olid esimesed mis toimusid Aasia riigis. See oli ka esimene kord, kui avatseremooniat edastati üle kogu maailma otseülekandes ja värviliselt. Kindlasti on jaapanlastel suurejoonelisi üllatusi varuks sellelgi korral. Otseülekannet Tokyo olümpiastaadionilt kommenteerivad Margus Uba ja Timo Tarve.
Naabriplika
H10:E10
Esnasse tekib üleöö salapärane üleskutse, mis ärgitab kohalikke korruptsioonitelefonile helistama ja korruptsioonist teada andma. Helistajate vahel loositakse auhindu. Musta südametunnistusega Vallavanem hakkab nüüd kõikjal reetmist haistma ja muutub paranoiliseks. Samal ajal üritab kirikõpetaja käivitada usu-kullerteenust, et usku inimesteni viia.
Galileo
H2020:E417
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Ajaloolised edasilükatud mängud. Algselt 2020. aastaks planeeritud suveolümpiamängud toimuvad aasta hiljem, kuid kannavad ikkagi Tokyo 2020 mängude tiitlit. Suveolümpiamängud peetakse Tokyos juba teist korda. 1964. aastal toimunud mängud olid esimesed mis toimusid Aasia riigis. See oli ka esimene kord, kui avatseremooniat edastati üle kogu maailma otseülekandes ja värviliselt. Kindlasti on jaapanlastel suurejoonelisi üllatusi varuks sellelgi korral. Otseülekannet Tokyo olümpiastaadionilt kommenteerivad Margus Uba ja Timo Tarve.
Tokyo OM eel selgitame välja, milline on läbi aegade eestlaste kõige säravam hetk olümpiamängudel. Oleme välja valinud 20 säravat hetke, mille seast Postimehe lugejad tegid oma valiku. Vaatame tagasi Eesti spordiajalukku, kus eestlased on võitnud kulda ja karda, aga mitte ainult, vaid esile tõstame ka olümpiamängude emotsionaalseid hetki, võite ja kaotusi. Saatejuht Marko Kaljuveer.
Samal ajal, kui sportlased olümpial medalite nimel heitlesid, avastas Roald Johannson mängude võõrustajariiki Lõuna-Koread hoopis teise nurga alt. Lisaks olümpiakeskusele PyeongChangile viisid Roaldi seiklused pealinna Souli, hirmuäratava Põhja-Korea piirile ja paljudesse muudessegi paikadesse. Hoogne erisaade toobki need elamused, eksootika ja lõbusad juhtumised nüüd ekraanile.
Naiste individuaalne epee. Selles pikas ülekandes jõuame kuni veerandfinaalmatšideni. Eesti sportlastest alustasid võistlemist Katrina Lehis, Julia Beljajeva ja Erika Kirpu. Vehklemise ülekandeid kommenteerivad Taavi Libe ja Meelis Loit. Raja ääres vahendab muljeid Marko Kaljuveer. Maanteeratturite meeste grupisõidus hoiame pöidlaid Tanel Kangertile ja Peeter Pruusile. Sõit peetakse 234 kilomeetrit pikal mägiselt trassil, kus ratturitel tuleb jagu saada 4865 tõusumeetrist. Jalgrattavõistlusi kommenteerivad Ivar Jurtšenko ja Erki Pütsep.