Saage tuttavaks tillukese hobusega, kel on hiigelsuur süda ja kes kannab nime Elliot. Üks Jõuluvana põhjapõtradest teatab 21. detsembril ootamatult, et kavatseb pensionile jääda. Talle on vaja leida asendaja ning sellega on kiire! Südamlik suksu Elliot ja tema parim sõber võtavad suuna Põhjanabale, et võtta osa põhjapõtrade katsetest. Elliot soovib näidata, et just tema on vabaks jäänud ametikohale kõige sobivam... hobune!? Sest suured unistajad unistavadki ju suurelt. Lõbusas ja lustakas jõuluseikluses annavad tegelaskujudele oma hääled teiste seas Tarvo Krall, Erki Aule, Piret Simson, Kati Ong, Karin Aule, Rauno Kaibiainen ja Maarius Pärn.
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Tehnikavidinate, lahedate ideede ja mõnusa huumorimeele abil on Rääkiv Tom ja tema sõbrad missioonil, et oma unistusi täita.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Dennis, Gnasher ja nende ülemeelikud sõbrad Rubi, JJ, Pirukanägu ja tema lemmikkartul Paul keedavad kokku pööraseid plaane, satuvad kõikvõimalikesse viperustesse ja võtavad vastu iga väljakutse, olgu see nii suur kui tahes.
Galileo H2020:E430
Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.
Heidi Hanso ja tema kaks vahvat last pingutavad, et teha Pajuvärava talust oma unistuste kodu, kus on ehe maaelu ja hoovi peal mõnuleb loomakari. Igapäevasele remondile on lisanud maatööd, sest tallu sisse kolinud lambad vajavad pügamist ning perel tuleb uus amet selgeks õppida. Heidi unistus loomapargist saab taas veidi reaalsemaks, kui tallu kolivad sisse uued linnud - kuid enne tuleb valmis ehitada uus aedik.
Seekord kohtub Peeter Võsa mehega, kes on 17 aastat oma elust veetnud vanglamüüride taga. Omapärase elusaatusega mees on end tavaelus nüüdseks üles töötanud ja leiutanud uue Eesti au ja uhkuse. Millega tegu? Võsa räägib kõigest lähemalt!
Lenna Kuurmaa ja tema abikaasa Lauri Mäesepp on kolinud Setumaale. See ei ole enam nende suvekodu, vaid päris kodu. Mart Normet läheb kaheks päevaks ja üheks ööks külla julgetele noortele, kes puhuvad elu sisse Obinitsa külale, mis asub vaid mõne kilomeetri kaugusel Venemaa piirist. Koos astusid noored Kaitseliitu ning Lenna jõudis pere kõrvalt ära lõpetada ka keskkooli. Kas nende elu ääremaal on lugu paradiisist või raskest tööst, seda saamegi näha, kuulda ja võibolla ka maitsta. Saate meeskond: Ave Lepik, Anne-Mari Müller, Kaarel Kokemägi, Kullar Viimne, Marko Sein, Madis Reimund, Mart Normet.
Kus armastavad puhata maailma rikkad ja ilusad? Õige vastus on Montenegros Püha Stefani saarel. Siin jääb luksust üle. Luksus on ka see, et hooajal saab Tallinnast Tivati kuurorlinna Novatoursi otselennuga alla 3 tunni. Ja päikest on siin kindlasti 240 päeva aastas. Lisaks Montenegro imelised baarid, restoranid, ööklubid ja prosciutto. Andres Dvinjaninov laskub Euroopa kõige sügavama kanjoni põhja Montenegros. Tara jõe kanjoni sügavus on kohati 1300 meetrit. Samas on ka Euroopas ainulaadsed vihmametsad. Kui lähed Montenegrosse pead olema füüsiliselt ikka päris tugev. Kotori linna kohal olevale kindluse juurde jõudmiseks tuleb üles ronida 1350 trepist. Kuna Horvaatia on siinsamas kõrval, siis jalutab Andres ka Dubrovniku linnamüüril, mis on mõnikümmend meetrit Tallinna omast pikem. Soe Aadria meri on see, mis Montenegro eriliseks teeb. Tasub proovida.
Aastaid USA-s elanud erapiloot ja tehnoloogiaärimees Keith Siilats on tõeline elumees, kelle viimase aja suur idee on panna lennukid lendama pilootide asemel hoopis robotkäte abil! Roald Johannsoni erakordne globaalne reportaaž viib televaatajad sedapuhku Miamisse, New Yorki, Hiiumaale ja Tallinna, sest kõik need planeedi sihtkohad moodustavad olulised pusletükid rahvusvahelise haardega ettevõtja mitmedimensionaalsest ja kirevast elust!
Täna alustavad Žigulid teekonda Peipsi ääres. Mida põnevat võib näha Vasknarvas ja kuidas pannakse reisiseltskonna teadmise proovile Mustvees? Robert ja Kristjan võtavad vastu väljakutse meisterdada mootorsaega valmis puust Žiguli. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
Kogu Philip Henderseni saak on hävinenud. Hiiglaslik hernehirmutis hoidis ehk eemale linnud, kuid see katastroof on midagi suuremat. Vihasena süüdistab ta oma naabrit Doug Randalli, et see on tema põldudele mürki pritsinud. Järgneb suur tüli ning järgmisel päeval avastatakse Philip oma põllult surnuna. Kuid kui Mike ja ta meeskond juhtunusse süvenevad, tulevad mängu uued kahtlusalused. Ja kui hernehirmutis oli mõeldud lindude peletamiseks, siis miks on kadunud ka kõik mesilased?
Mägidoktor H15:E209
Martini patsiendil Chiaral tekib pärast südamesiirdamist äratõukereaktsioon. Tema vanemate jaoks variseb maailm kokku. Chiara soovib täita oma unistuse ja minna koos sõbraga Euroopa reisile. Kas see unistus täitub? Franziska kukub kokku ja Martin satub konflikti Franziska emaga. Susanne tutvub karismaatilise mehega. Hans ja Linn lähevad taas kohtama.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob päeva olulisemad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel.
Kuldvillak H2022:E304
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Kevadel esimest korda Eesti televaatajad pahviks löönud ja aasta parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud „Ma näen su häält“ pakub tippklassi meelelahutust ka sel sügisel. Põnevuse lisamiseks saab meeliköitvas telemängus näha uusi ja lõbusaid ülesandeid, mis rikastavad saadet veelgi. Täiendust saab ka nõunike kogu, kuhu kuuluvad endiselt meelelahutaja Grete Kuld, humorist ja melomaan Mart Juur, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin, räpipundi "5 MIINUST" liige Estoni Kohver ning uue püsinõunikuna ka komöödianäitleja Tõnis Niinemets. Saadet juhib võrratu Piret Laos.
Meelelahutussaate "Ma näen su häält" jätkusaade, kus saame põhjalikumalt tuttavaks saates osalenud tundmatute lauljate ja teesklejatega. Samuti piilume megasõu kaadri taha, kus kuuleme põnevaid fakte osalejate kohta ja lauljate tipptasemel etteasteid, mis saatesse ei mahtunud.
Legendaarse sketshi-saate lahe huumor – naljakam kui eales varem!
Ka maise paradiisi kohal sõuab murepilvi. Turvalisuse tagamiseks on Hawaile loodud eliitüksus, mille juhtimise võtab üle tagasi koju oma isa surma uurima naasnud detektiiv Steve McGarrett.
Ajatus seikluses satub legendaarse Kuningas Arthuri lossi hiiglaslik, puud meenutav roheline rüütel, kes uurib, kas keegi rüütlitest ei taha vastu võtta väljakutset. Sellele vastab kõhklemata Arthuri põikpäine ja pea ees ohtudesse tormav vennapoeg, rüütel Gawain. Esialgu lihtne ülesanne peidab endas aga üleloomulikku ning ta avastab, et on sattunud ohtlikku olukorda. Tuleb asuda pikale teekonnale, kus ta kohtab, röövleid, hiilglaseid, vaime, rääkivaid loomi ning lossis elavaid müstilisi ülikuid.
Kunagine aktivist on end aastaid uurimisorganite eest peitnud, aga ootamatult paljastab noor reporter tema identiteedi. Algab halastamatu põgenemine.
Dean otsib kedagi, keda süüdistada. Logan saab teada Mackenzie varasemast suhtest. Ryder ei hooli Alfi lahkest žestist.