Saatejuht Marko Matvere läheb meeleolukale kaatriretkele ümber Kopli poolsaare, et teha tutvust sealsete sadamatega, teekaaslasteks ajaloolane Jaak Juske ja Tallinna linna peaarhitekt Endrik Mänd. Saaremaal Kõigustes teevad Eesti Mereinstituudi teadlased iga-aastast seirepüüki, läheme vaatama, kuidas see käib ja mis seisus on meie kalavarud. Lisaks külastame Eesti suurimat kaubasadamat Muugal, kus saatejuht saab ka ise reostustõrjelaeva Varese rooli istuda.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Severiano ähvardab Emiliat. Adela on Carmelole tänulik. Ismael kolib Manantialesesse.
Katharina satub ühes mägihütis pärandivaidluse tunnistajaks, kui hütis sureb rikas ettevõtja. Katharina nõustub surnukeha alla toimetama, ent kukub teel liustikulõhesse ja saab raskelt viga. Lahkunu lapsed jätavad ta külma südamega hätta. Markus ja teised mägipäästjad asuvad Katharinat otsima. Simon lukustab end oma tuppa ega võta kolleegide kõnesid vastu. Ta peidab endas sünget saladust.
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Igas saates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
Rahva poolt armastatud kuid unustatud endist teletähte röövitakse tema enda kodus. Kummalisel kombel ei soovi aga röövi käigus ka ise kannatada saanud mees uurijatega koostööd teha. Mõni aeg hiljem aga toimub jõhker mõrv, mis üllataval kombel viitab just sellele samale teletähele...
Kui oma korterist leitakse tapetuna noor kokaõpilane Manuel, tuleb Marcil ja Rexil hakata selgitama noortekamba segaseid suhteid. Mõrvas kahtlustatav Thomas üritab pageda koos oma raseda pruudi Lisaga, kuid beebi sünd muudab noorte plaane. Tänu Rexile leitakse ebatavaline tapariist ja selgub mõrvari isik.
Elame hirmsal ajastul, sest pelgalt toidukauplustes käimine võib surmava viiruse tõttu olla lausa eluohtlik. Vaatamata koledale pandeemiale pole aga autolavkasid õnneks veel ära keelatud ning paljudele maal elavatele inimestele on just rändkauplus asendamatu kaaslane. Roald Johannson seilab koos staažikate poebussi kaptenitega maha sadu kilomeetreid ning teeb kevadise toidutiiru mööda perifeerseid Eesti külasid.
Seekord kohtub Peeter Võsa mehega, kes on 17 aastat oma elust veetnud vanglamüüride taga. Omapärase elusaatusega mees on end tavaelus nüüdseks üles töötanud ja leiutanud uue Eesti au ja uhkuse. Millega tegu? Võsa räägib kõigest lähemalt!
Võtame ühendust India hullu produtsendiga, kes lubab meist teha Bollywoodi klassikalise video, sellise, mis ka video on. Kohapeal selgub, et tema loominguline ampluaa algab räpiga ja lõppeb samuti räpiga. Arbo närib kohalikku meelemürki ja murrab hamba.
Emilia on nurka surutud. Matías räägib Alfonsole oma kahtlustest. Severo survestab Raimundot.
Sedai kurdab Cagatayle oma muret. Yildiz tunneb, et on Enderile tema poja päästmise pärast võlgu ja räägib talle, et Fido pole tegelikult rikkur. Nad löövad käed, et nii Fidost kui ka Handanist vabaneda. Handanil on neile aga hoopis teine üllatus.
Politsei poolt tagaotsitav Nico hüppab suusatõstukilt maha ja kaob jäljetult. Mägipäästjad asuvad teda otsima. Nad paluvad abi ja infot Nico õelt, kes keeldub algul päästjaid aitamast, kuid muudab olukorra tõsidusest kuuldes meelt. Katharina saab isalt ettepaneku hakata hotelli juhatama. Mia sulgub endasse. Markus leiab Mia kirja isale ning mõistab, et tüdruk on õnnetu.
Eelmises osas alguse saanud lugu kogub hoogu, sest teletähe röövimisele järgnenud jõhker mõrvalugu annab uurijatele kätte mitmed huvitavad niidiotsad. Ja kui uurijad saavad oma töö tehtud ja loo lõpetatud, siis kannatajate hingehaavade ja elus tehtud vigade parandamine nii lihtsalt ei käi...
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas põnevaid, lõbusaid kui ka kaasahaaravaid lugusid. Seekord sõidame Kesk-Eestisse, kus ühes kortermajas käib juba pikemat aega kodusõda. Nimelt terroriseerib üks majaelanik teisi ning abi pole politseilt loota.
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Kui vangid hommiku-uudiseid vahetavad, satuvad Flaca ja Maritza tähelepanu keskpunkti. Brandy ja tema meeskond müüvad Judy oksjonil kõrgeima pakkumise tegijale.
Põnevusfilm Samist, kes oli 12-aastane, kui ta ema Scarlet, tipp-palgamõrvar oli sunnitud ta hülgama. Sealt maalt alates kasvatas teda halastamatu palgamõrvarite ühing Firma, kelle heaks ka ta ema töötas. Nüüd on saanud temast ema eeskujul raevukas ja lojaalne palgamõrvar, kes kasutab oma oskusi, et likvideerida Firma suurimaid probleeme.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
Kui vangid hommiku-uudiseid vahetavad, satuvad Flaca ja Maritza tähelepanu keskpunkti. Brandy ja tema meeskond müüvad Judy oksjonil kõrgeima pakkumise tegijale.
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv
Theo ja Ryder kutsuvad kõiki üles oma videoid üllal eesmärgi kasutama. Kas Cashis muudab meelt ja vahetab kodu? Felicity annab Ryderile head nõu.