Noored alpakafarmi pidajad Flo ja Anna kavatsevad maha lasta hundi, kes murrab nende kariloomi, ent Flo tulistab kogemata hoopis inimese pihta. Algab meeleheitlik põgenemine, juhtub õnnetus. Markus hakkab kadunud noori otsima. Katharina võtab Nicki küllakutse vastu ja mehel on talle suur üllatus. Emiliel on Franzuga mõtlemapanev vestlus.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
Alvale meeldib külastada maagilist maailma nimega Gizmo. Nagu igal pool, on ka seal omad mured ja Gizmos tekitavad tavaliselt probleeme Trollid. Nad naudivad pahanduste tekitamist armsate Oolide seas ning päeva päästmine jääb Alva ülesandeks.
On esimene aprill ja Snow kohtub oma esiema (ja Lumivalgukese järeltulija) Avriliga. Ta osutub tõeliseks naljaninaks, kes viib terve maja pahupidi.
Smurfid H1:E11
Eputisel saab Naljahamba plahvatavast kastist kõrini ja ta püüab sellele lõppu teha veel suurema plahvatusega.
Smurfid H1:E12
Argpüks ja Jönn lõhuvad Papa Smurfi teleskoobi. Selle asemel, et oma viga tunnistada ja karistust kanda, otsustavad nad tüdrukuteks riietuda ja end peita.
MasterChefi jõuluköögis ootavad võistlejaid üllatuskastid. Valmistada tuleb üht pühadehõngulist rooga, mille keerukus jätab mõned jõuluimele lootma. Teises ülesandes saavad osalejad millegi väga meelepärase osaliseks. Aga kingitus püsib ainult hetkeni, kuni kaardipakk jälle segamini lüüakse.
30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistab sel sügisel juubelit! Suure ja ümmarguse sünnipäeva puhul vaatab Kanal 2 ajas pisut tagasi. Tänased lõbusad leiud pärinevad kõikvõimalikest huumorisaadetest. Ekraanile on jõudnud kümneid väga omapäraseid karaktereid, naljategijaid on otsitud ka rahva seast ning nii mõnegi saate on täitnud elu ise.
Kunagine Eesti miss ja modell Kadi Tombak elas oma spirituaalsetel eneseotsingutel pikki aastaid Kagu-Aasia müstilisel Bali saarel, kuid nüüd leiab Roald Johannson ta üllatuslikult üles hoopis Argentina pealinnast Buenos Airesest, kus temast on saanud kalligraafiline mantrakunstnik! Käsikäes oma heliloojast abikaasa Gustavoga kulgeb Kadi oma loomingulisel arenguteel, ühendades kahe liini - muusika ja kunsti - tarkuse ja vormi.
Armastatud autorilaulude laulja ja näitleja Mari Jürjens kolis koos perega Tallinnast Kohilasse ning värskelt on valmis saanud nende imearmas veidi Lottemaa maja meenutav kodu. Õrn ja poeetiline Mari elab oma unistuste majas koos nelja mehega: kolm poega ning näitlejast abikaasa Mikk. Lõppenud suvi on olnud Marile nii töörohke, et tema hääl on veidi kannatada saanud ning kurk kähe. Kust leiab pereema Mari seda rahu ja vaikust, mida on vaja oma muusika loomiseks? Helge kulgemisega saate ja perekond Jürjensite mõnusa olemise toob meieni öökülaline Mart Normet. Saate tiim: Ave Lepik, Kairit Tsäro, Madis Reimund, Rein Fuks, Kaarel Kokemägi.
Sul pole endal vaja ronida 1200 trepiastet Sri Lankal Sigiria kaljukindluse otsa, et näha erakordseid freskosid. Tanel Saar ronib sinu eest. Need on 1500 aastat vanad freskod ja kujutavad kauneid naisi. Omaette vaatamisväärsuseks on Victor Hasselbladi keskuses kolmepäevased kilpkonnabeebid, keda võib julgesti käes hoida ja silitada. Dambulla templis on 160 suurt Buddha kuju. Nende vahel kõndimine on omaette elamus. Sri Lankal on ka oma suvituslinn Pärnu. Siin kannab see nime Negombo. Saate lõpus satume tõelise luksuse sisse, saare idarannikule. Siin on üks lausa ebamaine hotell, kus elades sa ei näe pea ühtki teist külastajat. Kõik on privaatne. Täiskuuvalgel õhtusöök rannas lisab elule värvi.
Politseiuurija Maggie Price ja kulinaariaekspert Henry Ross uurivad Henry hea sõbra kahtlast surmajuhtumit. Oma köögis elutult leitud mehe surma asjaolude uurimine vallandab aga ohtliku sündmusteahela, mis ähvardab saatuslikuks saada nii Henry ja Maggie karjäärile kui ka nende tärkavale suhtele.
Pururikas turvafirma omanik Ralf tellib mägipäästjatelt oma naisele Rominale hõbepulmadeks kuuse, mille päästjad kopteriga kohale toimetavad. Pidu saab ootamatu lõpu, kui moodne turvakaamera näitab Rominat ja üht Ralfi noort alluvat omavahel suudlemas. Rudi vaevab pead mägipääste raamatupidamisega. Markus naudib Nina seltsi, Emilie ja Tobias leiavad teineteist taas.
Otse Reporter+ H2023:E48
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak H2023:E17
Eesti armastatuim mälumäng pakub taas põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Suurejooneline telesõu „Ma näen su häält“ tuleb kauaoodatud uue hooajaga! Taaskord esitletakse saates seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu sel hooajal kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Mart Juur, Andrei Zevakin, Estoni Kohver ja uue tulijana näitleja Franz Malmsten. Igas saates võtab nõunikepaneelis koha sisse ka üks tuntud Eesti laulja, kes saate lõpus viimase tundmatuga duetti laulab. Hooaja avasaate külalisnõunik on lauljatar Liis Lemsalu. Suurt meelelahutusõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.
Endine vastuluure ohvitser tabatakse dokumentide lekitamiselt. Jess ja ta kolleegid peavad mehe tabama enne, kui tal õnnestub riigist põgeneda.
Kriminaaldraama! Tuntud miljonäri Mike Regani elu keeratakse pea peale, kui ta lõpetab töösuhte oma IT-konsultandiga. Mike'i peret jälitatakse läbi kõikide tehnoloogiliste vahendite, mis nende kasutuses on.
Tut asub Mitannile vastu ja püüab hävitada oma viimaseid vaenlasi palees, et kindlustada endale koht ajaloos.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” on läbinud täienduskuuri ning üllatab algaval hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Seekord on saates külas tippkokad Orm Oja ja Peeter Pihel. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistab sel sügisel juubelit! Suure ja ümmarguse sünnipäeva puhul vaatab Kanal 2 ajas pisut tagasi. Tänased lõbusad leiud pärinevad kõikvõimalikest huumorisaadetest. Ekraanile on jõudnud kümneid väga omapäraseid karaktereid, naljategijaid on otsitud ka rahva seast ning nii mõnegi saate on täitnud elu ise.