Tane sööstab Felicity juurde. Remi ei saa Breest aru. Theo kolimine lööb kiilu tervesse perekonda.
Jälg* H6:E2
“Jälg” võtab keskkonnahuvilised sedakorda kaasa Liivi lahe avameretuulepargi alade mereuuringutele, mille käigus tuleb kinni püüda võimsaid hallhülgeid, sukelduda vanade vrakkide juurde ja uurida, millised põnevad organismid on kasvama asunud tuuliku vundamendi imitatsioonile ning kuidas ehitada tuulepark sedasi, et see oleks ohutu ka laevaliiklusele.
Reporter+* H2023:E50
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Peeter Võsa reportaažidesari Võsavinkel sõidab külla Ailile, kes räägib ära südamliku loo sellest, mida ta lubas oma kaitseliitlasest isale.
Vallavanema naine on lõpuks ometi oma luulekogu välja andnud, mis vallandab ka kiriklas suurema kirjutamispuhangu. Paavel aga teeb midagi sellist, mis Krista kopsu üle maksa ajab ning ta kodust lahkuma sunnib. Loomulikult ei tee vallavanem seda meelega. Ta on ju tegelikult hea ja südamlik inimene. Üheskoos Kröösmaniga hakkab vallavanem otsima lahendusi Krista lepitamiseks, kuid selleks kulub kahjuks palju joodavat. Seda enam, et ka Kröösman ise on kodust taaskord välja visatud. Tola mõistab valesti Aliina möödaminnes poetatud vihjet ja asub koos Sookratese ning Inseneriga oma armastust päästma. Varik aga kohtub silmast silma Aliinaga ja talle meenuvad vanad head ajad, kui ta veel Violettaga plaane pidas. Ühesõnaga – Esna mees kukub auku. Aga lõpeb seekord kõik vaatamata jõupingutustele siiski isegi nagu kenasti. Vähemalt kõige hullem jääb seekord juhtumata.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” näitab sel hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Tänases saates on külalisteks armastatud muusikutepaar Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Viie päevaga on Mart, Rute ja Ere jõudnud Oru lähedale, Soodla jõe kaldale. Mart tahab viimastel päevadel kaotatud aja tagasi võita ning matk jätkub mööda jõge kajakiga. Paraku on veetase Soodla jõel madal, jõgi on täis mahalangenud risu ning süsta maadmööda vedamine võtab rohkem aega kui jalgsirännak. Mart loobubki süstast, kuid graafikus püsimiseks tuleb nüüd ette võtta pikk ja raske jalgsirännak.
Martin tunnistab oma perele üles minevikuteo, mida oli aastaid varjanud. Kõik puruneb kildudeks. Hans on sügavalt haavunud ja teatab Lisbethi silme all Martinile radikaalse otsuse.
Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.
Kirikuhoovist leitakse surnud mees, kuid tapmise tunnistajad ei soovi sündmuse tagamaid avada. Saara ja Pauli ülesandeks saab välja uurida, mida kergeusklike külanoorte kogunemised tegelikult kaasa tõid. Paul astub sammukese lähemale Saara hästi varjatud saladusele. Kalevil tuleb hakkama saada prokurörist eksabikaasa etteheidete ja teismelise tütre kapriisidega.
Kivilcim rõõmustab siiralt haigla rahalise kosumise üle. Nazli leiab, et tal on Ali vastu siiski sügavad tunded. Nazli teeb Gulcinile kingituse ja lubab, et nad on tütarlapsega ta õnnetu lõpuni. Ferman üritab Belizi juurest lahkuda, kuid...
Otse Postimehe uudised H2023:E532
Prudencio nõuab Saúlilt aru. Nicolás ei leia Severole advokaati. Tiburcio üllatab Dolorest.
Otse Postimehe uudised H2023:E533
Enderi ja Yildizi plaan õnnestub ja nad saavad oodatud tasu, kuid sellest ei piisa Caneri ja Emiri vangist vabastamiseks. Õige pea pakutakse Enderile järgmist tööotsa. Dogan läheb endast välja, kui teda tänaval rünnatakse. Yildiz tõestab Doganile, et Tarcan ei olnud rünnaku taga, nagu ründaja väitis. Samuti veendub mees, et Yildizi ja Tarcani vahel pole midagi.
Otse Postimehe uudised H2023:E534
Martin tunnistab oma perele üles minevikuteo, mida oli aastaid varjanud. Kõik puruneb kildudeks. Hans on sügavalt haavunud ja teatab Lisbethi silme all Martinile radikaalse otsuse.
Otse Postimehe uudised H2023:E535
Kerepa tahab vallavanemast lahti saada, et ise valla asju juhtima hakata. Ta organiseerib vallavanemale võimaluse presidendiks kandideerida, kuid Paavel pole nõus. Kerepa asub otsima võimalusi Paavli veenmiseks. Lõpliku punkti paneb asjale siiski Krista ema Esnasse ilmumine. Kiriklas on Mihhailova seadnud sisse ilusalongi ja kavatseb ratsa rikkaks saada. Varik armub Aliinasse ja hakkab Tola arvates temaga koguni käima. Õnneks aitavad vanemad napsitrallid Tolal asjast üle olla.
Otse Reporter H2023:E125
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta. Selles saates räägib endine eriüksuslane, kuidas naine teda päevapealt maha jättis ning lastega minema kolis. Mees ei ole kuude kaupa saanud oma lastega suhelda ning väidab, et lastekaitsjate silmis on isad oma muredega võrreldes emade muredega täiesti nähtamatud.
Õhtu! H6:E17
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Elu Londonis läheb veel põnevamaks, sest tagasi on nii Margaret Wells, Blayne kui ka Lydia Quigley. Rahvas koguneb leedi Fitzi majja ebaseaduslikule poksimatshile. Pincherid loodavad tulusa tehingu teha ja õhk on pinget täis. Wellside peret tabab korvamatu kaotus.
Gibbs saab plahvatuse käigus raskelt vigastada ja on sunnitud haigevoodisse. Samal ajal kui teised Tony juhtimisel juurdlusega jätkavad, meenutab Gibbs seiku oma minevikust, mida ta on alati kõigi eest varjanud.
Morello trikitab, tüdrukud õpivad tundma naise keha, Piper ja Big Boo sõlmivad kokkuleppe, preili Rosa kohtub poisiga ning Larry ja Polly veedavad koos päeva.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik küsib Eesti lapsevanemate nimel, kelle lapsed seisavad silmitsi tõsiste haigustega, millele mujal maailmas leidub ravi, ent Eestis on sellele juurdepääs piiratud või keeruline, "Miks laseb riik oma lastel surra?" Saate teine lugu toob aga esile midagi hoopis teistsugust ja ehk veidi ootamatut. Eestimaa on tegelikult päratult rikas – meil on sadade miljardite väärtuses kasutamata vara. Teemat avab Raul Ranne. Neeme Raud toob ekraanile Saare juurtega Eesti-Taani muusiku ja saksofonisti Maria Fausti. Ta on tuntud oma otsekohesuse poolest nii muusikas kui ka oma väljaütlemistes.
Higginsi sõbralt rabilt varastatakse toora ja Magnum pakub ennast vabatahtlikult seda otsima.
Elu Londonis läheb veel põnevamaks, sest tagasi on nii Margaret Wells, Blayne kui ka Lydia Quigley. Rahvas koguneb leedi Fitzi majja ebaseaduslikule poksimatshile. Pincherid loodavad tulusa tehingu teha ja õhk on pinget täis. Wellside peret tabab korvamatu kaotus.
Kõik meeskonnad on teinud kõvasti tööd Lisale ja Andyle Põhjamaadest inspireeritud kodu loomiseks. Kuidas aga hindab oma värskelt renoveeritud kodu Adelaide'i paar?