Ziggy annab Gabe’ile edasi raske teate. Mackenzie ei ole valmis kaotama usku paremasse tulevikku. Kas Nikau ja Bella armastus saab teise võimaluse?
Jälg* H6:E1
Hooaja avasaade viib vaataja sedakorda suvisele Hiiumaale, kus fookuses kohalikud väiketootjad, kes lühikese suve ja soodsa masstootmise kiuste visalt ja rõõmuga oma asja ajavad. Hiidlased teavad, et tõepoolest on võimalik end maal elu nautides ära elatada, kui seljad kokku lüüa ning osa saada ka Euroopa Liidu vahenditest.
Reporter+* H2023:E48
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Sel korral sõidab Peeter Võsa Peipsiääre valda, Nina külla. Ees ootab omapärane ja huvitav reportaaž sibulateelt ja näeme oma silmaga päris ehedat sibulakasvandust.
Ühel heal päeval reostuvad ausate esnalaste postkastid reklaamiga. Autojaht on alanud, kuid kahjuks peitub lahenduse võti pealinnas. Paavel poleks Paavel, kui ta Esna inimesi Tallinnasse ei viiks ja neile seda püha linna lähemalt ei tutvustaks. Tallinn aga paneb pea pöörlema ka kogenud kristlasel Viktor Koosaarel. Koos Mihhailovaga leiavad nad lahenduse religioosse puhastumise probleemile. Napsitralle ootavad aga linnas tõotatud õllevaatide asemel mõistmatus ja muutunud olud.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” on läbinud täienduskuuri ning üllatab algaval hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Seekord on saates külas tippkokad Orm Oja ja Peeter Pihel. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Rännaku jooksul on Mart, Rute ja Ere tunda saanud tugevat vihma, metsikut tuult ja öiseid miinuskraade aga ka mõnusalt soojendavat päikesepaistet. Täna viib Mart tütred rabasse, kuid käepärastest vahenditest valmistatud räätsad ei pea sajakilose mehe ja raske seljakoti kaalule vastu ning lagunevad enne lõppu. Rabas kaotatud aja tõttu ei jõua rändurid planeeritud ööbimiskohta ja magada tuleb taaskord seal kus parasjagu võimalik. Tütarde õhtused isakallistused muutuvad aga iga päevaga pikemaks ja tugevamaks.
12-aastase ülekaalulise Sammy isa sunnib teda palju treenima, et poiss kaalust alla võtaks. Sammy kukub kalastades järve. Martin päästab ta ning tahab välja selgitada poisi ülekaalulisuse tegeliku põhjuse. Ilmsiks tuleb pikalt varjatud minevikusaladus.
Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on šarmantne ja alati positiivne Roald Johannson.
Jõest leitakse meesterahva surnukeha ja Saara ning Pauli ees koorub lahti ühe perekonna traagiline saatus. Kalev püüab ennetada Pauli huvi Saara vastu, samal ajal teeb Evelin kõik selleks, et uurija Hundi kohta rohkem teada saada. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.
Beliz on otsustanud doktor Fermanist kindlalt lahkuda, kuid on sunnitud siiski investeerijatega korraldatavale ballile tulema. Vanemõde Selvi ei nõustu heasüdamliku kirurgi Adiliga peole tulema. Rindkerevälise südamega Guli otsustatakse hakata siiski opereerima, et paigaldada see elutähtis organ ta rindkerre.
Otse Postimehe uudised H2023:E512
Julieta ja Consuelo valmistuvad põgenema. Severo veenab Carmelo ümber. Saúl rahustab Larrazi.
Otse Postimehe uudised H2023:E513
Tarcan palub oma maine säilitamiseks Yildizilt vabandust ja kutsub ta kohvile. Dogan näitab naistele, mil moel ta neile kätte maksab, ent Yildiz Su hooldusõiguse saamise usaldab ta Hilali kätte, kel on hoopis teised plaanid. Kumru pakub Altayle oma isa ettevõttes tööd. Ender, Yildiz ja Handan tahavad Muratile kätte maksta. Samal ajal saavad nad Hilalilt teate, et Murat on surnud.
Otse Postimehe uudised H2023:E514
Elus pettunud ja kallima poolt maha jäetud Andrea Hoffmann saabub Ellmausse stressi leevendama ja tutvub hobusekasvataja Wolframiga. Neid kahte seob rohkem, kui nad eales arvata oskaksid. Martin ravib Andrea südamehaigust ja aitab päevavalgele tuua tõe, mis muudab naise elu.
Otse Postimehe uudised H2023:E515
Viktor Koosaar ja Mihhailova on otsustanud Esna usuelu elavdamiseks ehitada uue kiriku. Paavel asub asja päästma, kuid tema sekkumine toob praostkonnast kohale isa Heino. Uus kirikuõpetaja pole aga mitte lihtsalt hull, vaid lausa superhull. Kirikuõpetaja ja Mihhailova lüüakse kirikust välja. Bussijaama seltskond pannakse palvetama.
Otse Reporter H2023:E120
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kodumaine strateegiline mälumäng, kus mängijal on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mängu teeb eriliseks see, et osalejad ei pea kunagi kartma, et nad ei tea vastust ühelegi küsimusele, kuna põnev vihjete süsteem välistab selle võimaluse. Kaasakiskuvat ja huvitavat stuudio mälumängu juhib Jüri Butšakov.
Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta. Tänases saates sõidame Paidesse, kus ühes hooldekodus anti 94-aastasele prouale tema lähedaste teadmata kangeid psühhotroopseid ravimeid. Loo teeb šokeerivaks see, et kanged rahustid tegid vanainimesest paari nädalaga liikumatu voodihaige ning perearst, kes need vanainimesele välja kirjutas, ei käinud oma patsienti kunagi vaatamas.
Õhtu! H6:E13
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Pere on tõelises šokis, avastades, kui täbaras olukorras Margaret on. Margaret ootab vanglas oma saatust, samal ajal otsib Charlotte meeleheitlikult abi nii sõpradelt kui vaenlastelt. Lydia aga sepitseb intriigi, mis lõpetaks tema ja Margareti vihavaenu igaveseks.
Lapsed leiavad külmunud järvest kogemata kadunud merejalaväelase laiba. Lähemal uurimisel avastab Gibbsi meeskond järvest veel kolm kuulihaavadega surnukeha. Ootamatu leid laipadelt viib uurijad tänavajõukude karmi maailma.
Alex teeb Piperi kohta lõpliku otsuse ja Larry otsustab viimaks, mis saab Piperist pärast esmakordset kohtumist Alexiga. Redi plaan oma köök kätte saada läheb viltu. Piper on sunnitud ühele kaasvangile vastu astuma.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Viimastel aastatel on kasvanud välisriikides surnud eestlaste arv. Ajakirjanik Eeva Esse-Sõõrumaa uurib, milline protsess tuleb lähedastel ette võtta ja millega peaks arvestama, et juhuse, haiguse või õnnetuse läbi kaugel maal elust lahkudes oma perekonda võlavanglasse ei saadaks. Madis Kimmel pärib miks Eesti õhuruum ei kiha reisi- ega eralennukitest, vaatamata sellele, et korda on tehtud lisaks pealinna aerodroomile ka Tartu, Pärnu ja Kuressaare omad. Eesti esimese naisdemineerija Ave Oadiga käis tööl kaasas ajakirjanik Sander Punamäe ja veendus, et maailmasõdadest on maapinda jäänud palju plahvatamata lõhkekehi.
Magnum ja Higgins võetakse koos Tyleriga kinni. Rick ja TC päästavad nad ära, kuid läheb kakluseks. Vabadus võidab ja kõik naasevad koju.
Pere on tõelises šokis, avastades, kui täbaras olukorras Margaret on. Margaret ootab vanglas oma saatust, samal ajal otsib Charlotte meeleheitlikult abi nii sõpradelt kui vaenlastelt. Lydia aga sepitseb intriigi, mis lõpetaks tema ja Margareti vihavaenu igaveseks.
Valmistuge suurejooneliseks kogu maja nägemiseks. Kas meeskonnad on täitnud Pete'i ja Courtney "julge ja üliküllusliku" soovi? Kohtunikud avaldavad oma mõtted ning te näete ka sarja kõigi aegade kõige kõrgtehnoloogilisemat kööki.